Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Launch Trailer. Shit, jak ja chciałbym, żeby Cenega pozwoliła wysłać muve grę trochę wcześniej, przecież ją już mają, goddammit :P Amerykanie będą mogli już dziś to i my powinniśmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pecetowcy już grają i bardzo sobie chwalą. A muve.pl na gejsbuku pisze że "Wszystkie edycje Borderlands 2 powinny dotrzeć do naszych Klientów w czwartek."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra genialna. Jest wszystko to co bylo w pierwszej czesci,ale wiecej :) Niesamowita oprawa graficzna, humor no i claptrap :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sie jakos rozpisywal, powiem tylko ze gra jest genialna, oraz warta kazdego grosza. I jedyny powod dla ktorego pisze tutaj o tym a nie gram dalej, to taki, ze czekam na 2 kumpli od co-opa i kontynuujemy rozpierduche roku.

Widzialem 1 trailer gry i jakos specjalnie na nia nie czekalem, jednak jestem mega ogromnie zajebiscie zaskoczony, 1nke od biedy splatynowalem, ta gra poprawia KAZDY mankament czesci 1ej (w tym wkradajaca sie nude w rozgrywke).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby ultima mnie nie zawiodla to moj pierwszy zakup u nich - licze ze kurier zapuka juz dzisiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak apteczek czyni gre duzo trudniejsza niz pierwsza czesc. Juz nie mozna sie obladowac zapasem painkillerow i leciec na bossa. Jest o wiele trudniej niz w poprzedniej czesci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos w poprzedniej czesci apteczek specjalnie nie potrzebowalem, ale to pewnie dlatego, ze gralem lilith z phasewalkiem nastawionym na jak najwiesze uzdrawianie :) Teraz tez wybiore syrene i tez nastawiam sie raczej na uzdrawianie pochodzace z phaselocka. Dodatkowo teraz syrena moze robic za medyka teamowego :)

btw pytalem na innym forum, ale bez odzewu...

Gdy uruchamiam gre na swoim koncie, na ktorym kupilem gre to mam na razie komunikat, ze to wersja przedpermierowa, ale gdy uruchamiam gre na koncie syna (konto na tej samej konsoli) to dostaje komunikat o odnowieniu licencji i przekierowuje mnie do sklepu... Czy to tylko przedpremierowa anomalia czy sony wzorem vity przypisalo gre tylko do jednego konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos w poprzedniej czesci apteczek specjalnie nie potrzebowalem, ale to pewnie dlatego, ze gralem lilith z phasewalkiem nastawionym na jak najwiesze uzdrawianie :) Teraz tez wybiore syrene i tez nastawiam sie raczej na uzdrawianie pochodzace z phaselocka. Dodatkowo teraz syrena moze robic za medyka teamowego :)

btw pytalem na innym forum, ale bez odzewu...

Gdy uruchamiam gre na swoim koncie, na ktorym kupilem gre to mam na razie komunikat, ze to wersja przedpermierowa, ale gdy uruchamiam gre na koncie syna (konto na tej samej konsoli) to dostaje komunikat o odnowieniu licencji i przekierowuje mnie do sklepu... Czy to tylko przedpremierowa anomalia czy sony wzorem vity przypisalo gre tylko do jednego konta?

Ciekawe pytanie. Gdy najedziesz na ikonę gry i wciśniesz, zdaje się, Trójkąt pojawi się małe menu, po wybraniu Informacji na samym dole okna jest informacja, mniej więcej taka, cytuję z głowy: Ta gra może być uruchomiona na koncie osoby nie będącej właścicielem gry... jakoś tak. Więc chyba można (teoretycznie) grę uruchomić na dwóch konsolach (kontach), ale jak będzie przekonamy się jutro. A mam nadzieję, że już o 12 w nocy. A przy okazji mam pytanie do osób które już zamawiały preordera w PSS, czy będzie do ściągnięcia dodatkowy plik (standardowo 100KB) odblokowujący grę?

Edytowane przez WaldekM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten plik jest do ściągnięcia.

Swoją drogą, to szkoda że nie dali pograć dzień wcześniej za kupno wersji cyfrowej:)

Edytowane przez mavarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jak będzie przekonamy się jutro. A mam nadzieję, że już o 12 w nocy.

Na innym forum czytalem, ze o 2:00 w nocy ma ruszyc. Znajac sony i ich obsuwy wlaczylem sobie budzik na 2:30 ;]

Edytowane przez maruda74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił kurier - jedzie do mnie z Borderlands 2 biggrin.png

Zapraszam na wspólne zwiedzanie pandory. Jakby co to zamierzam grać snajperem lub gunzerkerem biggrin.png

Edytowane przez pablos_83
poprawiono kolor czcionki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że gra przednia.

Będę dzisiaj znowu robił rajd po trójmiejskich empikach, mam nadzieję, że gdzieś znajdę.

Ewentualnie PSN zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis skocze do empiku, games world i saturna. zobaczymy czy bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś wrócił to daj znać czy jest bo na stronach MM i Saturan w ogóle nie ma Borderlands 2.

Chociaż grę wydaję Cenega więc nie chce mi się wierzyć, że jej w dużych marketach nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem. na stronie empiku jest niby dostepna (napisali tam ze premiera 20.09).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny, jakby ktoś mógł sprawdzić, czy wersje sklepowe (mowa tu o stacjonarnych sklepach, typu MM, Saturn) są z Premiere Club? Czy jest to jakoś zaznaczone na pudełku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wlasnie byl kurier.

Przesylka z Ultimy. :)

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się nie ma co chwalić mierniczek :-) Ja czekam ale mam nadzieje ze pogramy razem.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie kiepsko z dostępnością.

Żałuje, że kliknąłem w pewien link...

EASTER EGG SPOILER ALERT

SPOILER.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shemaforash: nintuś w gdyni ma mieć dzisiaj na 80% do godziny 15stej, ja zachodzę gdzieś o tej porze, zobaczymy...

Edytowane przez zdun1983
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×