Skocz do zawartości
PanPawcio

Stacking

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie, zebrał ktoś wszystkie lalki z 1 poziomu? brakuje mi jednej, prawdopodobnie ten malutki koleś na samym końcu (kontroler biletów?), bo tylko go wyświetla mi babka z eagle eye (ewentualnie ten duży maszynista, ale stoi plecami więc raczej odpada). Nie wiem jak do niego wejść, próbowałem już różnych "mocy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do nakatsuki:

Ja zebrałem wszystkie. Chodzi ci o tą wielką postać w miejscu, gdzie jest np. ten sędzia z sądu? Jeśli tak, to musisz najpierw pójść na stację, żeby pojechać na statek i tam odblokuje ci się czwarty możliwy rozmiar matrioszki. Później jak powrócisz na stację to będziesz mógł do niego wejść. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PanPawcio, cholera jasna, a tyle się naszukałem tego badziewia! Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, szczególnie że za darmo z PS+ ;) Na razie grałem tylko godzinkę, ale czuję że weekend będzie u mnie pod znakiem matrioszek.

Konduktora zbierasz już w trakcie wykonywania zadania, to jeden z trzech których trzeba wyprowadzić z baru. Listę już zebranych (i ile jeszcze brakuje) masz pod pauzą i R1/L1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zakupilem DLC i juz dzisiaj skonczone - troche krotkie bo tylko 3 misje po 3 / 3 i 6 wiec raptem 12 lamiglowek do tego kilka hi jinks oraz kilka matrioszek i po zabawie mimo ze cena to 14 pln to i tak uwazam ze warto ... czekam na wiecej ... takich gier mi trzeba ... gbyby ktos pytal to mam juz wszystkie trofiki z tego DLC moge pomoc :)

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zakupilem DLC i juz dzisiaj skonczone - troche krotkie bo tylko 3 misje po 3 / 3 i 6 wiec raptem 12 lamiglowek do tego kilka hi jinks oraz kilka matrioszek i po zabawie mimo ze cena to 14 pln to i tak uwazam ze warto ... czekam na wiecej ... takich gier mi trzeba ... gbyby ktos pytal to mam juz wszystkie trofiki z tego DLC moge pomoc :)

14 zł tylko ? myślałem, że droższe było ? to jakaś promocja jest czy już normalna cena gry ? a może to dla PS+ (chociaż ktoś wspominał, że dla "plusowców" za darmo), w sumie spodobała mi się gra, ale w związku, że jeszcze sporo tytułów do ogrania, pomyślałem, że poczekam na promocję (wiem, wiem to tylko parę zł, ale i tak by pewnie "leżała" gra nieużywana)

EDIT: ok już odpowiedziałem sam sobie, dodatek kosztuję 14 zł, a standardowa wersja wciąż około 40 zł.

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×