Skocz do zawartości
ONE

From Dust

Rekomendowane odpowiedzi

http://fromdustgame.com/ nie wiem jak wy, ale ja z wypiekami na twarzy czekam na ten innowacyjny produkt.

U mnie to samo. Będzie to pierwsza od dłuższego czasu gra kupiona przeze mnie na PSN. Takich produkcji w klimatach Black & White, Populous jest jak na lekarstwo a są to naprawdę świetne tytuły no bo kto nigdy nie marzył o tym żeby być Bogiem ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skandaliczna zżyna z Populousa. Wiem, że mało kto pamięta tą grę, ale nawet można ją sobie kupić na PSS. Ukazała się na PSX. Jedna z najlepszych gier świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w tym miesiącu

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze lekki OT ale wczoraj czytalem ze machinarium wyjdzie jeszcze w sierpniu razem z eufloria wiec moja kasa idzie w najblizszym miesiacu na te dwa tytuly ... a w/w gra ? nie wiem jeszcze nie porywa mnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to troche skandal, ze klocki sobie juz moga pograc, a nam idzie czekac :/ eh nie moge sie doczekac, ciekawe ile bedzie kosztowac...

btw, mody stworzcie temat o costume quest bo nie ma jeszcze, a gierka miodna ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie kiedy pojawi sie owa gierka na psn i w jakiej bedzie cenie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie kiedy pojawi sie owa gierka na psn i w jakiej bedzie cenie ??

Tego jeszcze nikt nie wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amerykańskim jest za 15$, to pewnie u nas będzie za 46zł, albo coś takiego :/ Jeśli walną taką cenę to powodzenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już grał? Wiecie może czy gra obsługuję Move?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55zł za gierkę z PSN'a....tragedia...

Co nie zmienia faktu, że jest świetna. Pograłem w demko i bawiłem się przednio.

Liczę, że może kiedyś będzie na jakiejś promocji to się pogra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się grało w demko, niestety 55zł nie dam za tę gierkę. Szkoda, że nie ma tu jak w populusie (tym z amigi) walki z przeciwnikiem, kumulowaniem ludzi i tworzeniem wojowników lub trainów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się grało w demko, niestety 55zł nie dam za tę gierkę. Szkoda, że nie ma tu jak w populusie (tym z amigi) walki z przeciwnikiem, kumulowaniem ludzi i tworzeniem wojowników lub trainów ;)

Wszystkiemu winne "nowoczesne platformy". Takie gry już się nie sprzedają dobrze (bo tylko na PC no i to nie cool-strzelanka) i na wysokobudżetowe RTS'y mogą pozwolić sobie tylko nieliczni z wielkimi markami, jak Blizzard ze Starcraftem.

A jeden z twórców Populous'a robi teraz populousopodobne g... na tablety... ze zwierzątkami.... chyba zwymiotuję :sick:

http://youtu.be/flMDecH4lgA

Nie ma co winić twórców - robią to co się sprzedaje... to gracze dzisiaj są beznadziejni i za dużo casuali jest.

Edytowane przez Kazioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra grywalna, ale uboga i uproszczona grafika jak Black & White.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo fajna, dobrze się można bawić, czasem wymaga taktycznego myślenia, jak się człowiek złoży z innymi to i cena jest znośna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę xD Taki byłem napalony na tą grę przez całe wakacje i zupełnie o niej zapomniałem. Dzisiaj odpalam PS3, a tam demo From Dust, które chyba ściągnąłem parę tygodni temu. Bardzo przyjemnie mi się w nie grało, tylko teraz mam pytanie co do wersji pełnej.

Ile zajmuje przejście całej gry i czy po ukończeniu "przeprowadzania, ratowania itp." ludzi można cokolwiek robić? Tzw. sandbox, żeby się pobawić i pozmieniać teren czysto for fun?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę xD Taki byłem napalony na tą grę przez całe wakacje i zupełnie o niej zapomniałem. Dzisiaj odpalam PS3, a tam demo From Dust, które chyba ściągnąłem parę tygodni temu. Bardzo przyjemnie mi się w nie grało, tylko teraz mam pytanie co do wersji pełnej.

Ile zajmuje przejście całej gry i czy po ukończeniu "przeprowadzania, ratowania itp." ludzi można cokolwiek robić? Tzw. sandbox, żeby się pobawić i pozmieniać teren czysto for fun?

Są wyzwania i jest sandbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialnie, w takim razie zapłacę te grube 55zl. Mam nadzieje, że warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy warto kupić. Miałem sporą przerwę w korzystaniu Ps3 więc zaległości co nie miara (szczególnie, że mam Ps+ więc doszło mi gier z około 3 miesięcy). Grałem w demo i bardzo fajnie wygląda, chociaż na cutscenkach zacina, ma ktoś tak? Ogólnie czekałem na Journey, ale skoro premiera później to kasa jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×