Skocz do zawartości
AGArtha

Plants Vs Zombies

Rekomendowane odpowiedzi

Survival wcale prosty nie jest. Jeszcze nie udało mi się zdobyć tego trofeum mimo iż patrzałem na youtube jak przejść. Miałem kilka prób i wszystkie nie udane. :( Najgorsze nie są zombie które idą setkami ale to że gdy idzie ich bardzo dużo, gra strasznie mi zwalnia, niestety to dosyć spowalnia i utrudnia rozgrywkę. Co do drzewa to akurat było proste, choć czasochłonne, sprzedałem wszystkie roślinki jakie miałem w ogrodzie i za pieniądze kupowałem pełno nawozu. :)

Ja dziś wbiłem wszystko na 100 % i najgorszy trofik to survival.Choć przeszedłem go za drugim razem , to dał w kość.Co do "spadania klatek" u mnie to samo i przez to nie dało rady w ogóle coś się ruszać , tyle się działo na ekranie.Ja korzystałem z tego filmiku , krok po korku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak tą gierkę kupie to będzie mógł ode mnie kolega zgrać? Jak podam jemu hasło i login oraz ile osób maksymalnie mogło by pobrać tą grę ode mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak tą gierkę kupie to będzie mógł ode mnie kolega zgrać? Jak podam jemu hasło i login oraz ile osób maksymalnie mogło by pobrać tą grę ode mnie?

Dałoby radę,żeby twój kumpel też pograł.Ale pod takimi warunkami :

-Będziesz musiał utworzyć nowego użytkownika na czarnulce,czyli konto.

-potem mu podsyłasz dane do owego konta z zakupioną grą

-Teraz można danego slota dzielić na 2 konta (kiedyś było na 5)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałoby radę,żeby twój kumpel też pograł.Ale pod takimi warunkami :

-Będziesz musiał utworzyć nowego użytkownika na czarnulce,czyli konto.

-potem mu podsyłasz dane do owego konta z zakupioną grą

-Teraz można danego slota dzielić na 2 konta (kiedyś było na 5)

A co, jeśli mu się zepsuje konsola? Jak wymieni na nową to nie będzie mógł pobrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co, jeśli mu się zepsuje konsola?

Jeśli się komuś popsuje konsola,to będzie mógł zdezaktywować wszystkie swoje gry poprzez stronę internetową (która podobno na terenie USA działa,a kiedy do Europy trafi to nie wiem).I wtedy będziesz mógł bez problemu pobrać od nowa wszystkie gry na swoje konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×