Skocz do zawartości
ONE

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

To ta gra zyje? Juz dobre 2 lata byla cisza i nagle info, ze bedzie na ps3. Ciekawe co z niej wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda świetnie , w sumie to na dobrze wyjdzie była cisza tworzyli w spokoju no i zaskoczenie o to właśnie chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoW! Trailer niesamowity. Piękny i straszny zarazem. :o Swoją drogą to stęskniłem się za tego typu grami o zombie. Ostatnią grą z zombiakami w jaką grałem był resident evil 3 a jego kontynucje to już nie to samo. To co ma oferować ta gra zdecydowanie zachęca do zawieszania oka nad tym tytułem. Jeśli wrócą stare dobre łamigłówki z re3 a dorzucą jeszcze elementy rpg'a to może być przecudnie B) Gracze nie chcą kolejnej bezmyślnej strzelaniny typu re5 gdzie nasz bohater to uzbrojony po zęby, umięśniony jak Pudzian marines, pozbawiony strachu i skrupułów, podnoszący niezliczone ilości aminicji wypadające z zabijanych wrogów(WTF? i ja sie mam przestraszyć?). Chciałbym zagrać niewinnym bezbronnym cywilem, który nie wiedząc co ma ze sobą począć w tak tragicznch okolicznościach chwyta się wszelkich sposobów i pomocy by uciec tym którzy twój mózg uważają za bardzo smakowity kąsek ! I nie wymagam nawet od takiej gry zajebistej grafiki, bo wiem, że i tak na ps3 będzie wystarczająco pięknie. Do tego motyw izolacji na wyspie pełnej zombiaków to jest TO !!! Nie wiem jak wy, ale ja już w myślach kupiłem ten tytuł :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Powiem więcej - bardzo dobre. Trailer ma klimat - sposób prezentacji akcji od tyłu i spokojna stonowana muzyka naprawdę tworzą doskonałą atmosferę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Świetnie, że znów coś się z Dead Island zaczęło dziać. Od czasu do czasu pamiętając o niej sprawdzałem stronę internetową i niestety oprócz kilku słów nic się na niej nie działo. Teraz wszystko ruszyło do przodu.

Bardzo, ale to bardzo licze na mniej zręcznościowy model gry - tzn. trochę mniejszy chaos niż w L4D. Podstawą są powolne umarlaki osaczające nas w ogromnej liczbie. To buduje klimat i szczerze liczę na przyjęcie tego kierunku. Elemanty RPG pozwalają mieć nadzieję, ale jak patrzę na screen z zombiakiem w kaftanie to znajdujący się po lewej stefan wygląda na całkiem dynamicznie poruszającego się. Nie uważacie?

Sam pomysł baaardzo mi się podoba. Jako odwieczny fanatyczny i niezdrowo wnikajhący fan wszystkiego co wiąże się z nieumarłymi czekam na coś co pozwoli poczuć się ostatnim ciepłym kawałkiem mięsa w okolicy zasiedlonej przez rozkłądających się szwędaczy.

Jest tyle wypasionych pomysłów na misje... Przykład - a nawiązując do tego co widzimy w trailerze i tego co możemy przeczytać w najlepszej książce o żywych trupach autorstwa Maxa Brooksa (tak - syna Mela Brooksa) misja polegająca na ucieczce z zazombiakowanego budynku polegająca na wdzieraniu się do poszczególnych pomieszczeń, wybijaniuzombiaków i zeskakwianiu na linie z prześcieradeł do mieszkania poniżej, gdzuie znów powtarzamy walkę o przeżycie... Tam akurat chłopak w Japonii uciekał ze swojego mieszkania na ulicę i walczył z siafu(tak je nazywali w Japonii) - klimat jest nieziemski i fajnie jak twórcy gry by kilka pomysłów z książki wykorzystali!

Kurcze - może do Nich napisać z kilkoma pomysłami heheh. Temat morze i az się prosi o kilka nawiązań do klasyki gatunku (mam na myśli filmy).

Polecam Wam Wojną Zombie i Zombie Survival Guide (obie Max Brooks) jako podstawa teoretyczna w świecie opanowanym przez żywe trupy, jako wspaniały podkład w oczekiwaniu na DE.

Ja trzymam kciuki za chłopaków z Techlandu!!!

P.S. Muszą trailer załaczyć do gry w jakichś extrasach ;) - albo niech wydadzą go osobno. Ja chętnie kupiłbym jako samodzielne DVD...

P.S.2 Muszę sprzedać nerkę, żeby załapać się na jakieś betatesty...

P.S. 3 Podoba mi się logo gry. Wydaje mi się, że trochę nawiązuje do jednej ze scen w remaku "Nocy żywych trupów" w reżyserii Toma Saviniego - tam pospolite ruszenie farmeróe wieszało umarlaków na drzewie i nawalało ze swoich strzelb...

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. Gdzieś wyczytałem, że trailer był robiony przez zewnętrzną firmę, na zlecenie Techlandu. Użyto tam silnika z gry? Były już takie przypadki,. że trailer powalał, a gra nie miała z nim wiele wspólnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. Gdzieś wyczytałem, że trailer był robiony przez zewnętrzną firmę, na zlecenie Techlandu. Użyto tam silnika z gry? Były już takie przypadki,. że trailer powalał, a gra nie miała z nim wiele wspólnego...

No przecież widać, że to wstawka FMV.

Pierwsze screeny

http://www.ps3site.pl/dead-island-na-pierwszych-screenach/64316/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie jest to dla mnie wielkim problemem czy trailer jest taki czy inny. Po prostu zapowiada się porządne mięso i to jest najważniejsze. Nie oczekuję najbardziej wypasionej grafiki bo nie jest ona dla mnie najważniejsza - jeżeli będzie fajna i gra nie zostanie zepsuta jakimiś duperelami (jak na przykład ograniczenia czasowe a'la Dead Rising) to będę zachwycony...

Oby tylko nie okazała się biedną kalką L4D...

Zombiakowym szybkim skrytożercom mówimy zdecydowane nie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojima o Dead Island

Zajawka gry Polaków wywarła wrażenie nawet bd Hideo Kojimie , ktorý dal Wyraz Temu Na swoim Twitterze ...

" Trailer Dead Island genialny żart! Nikt Chyba wcześniej Nie ukazał Jeszcze takiego zombie Obrazu. Innowacyjny Montaz żart. Rodzina i zombie. cofnięte Wszystko w czasie, ABY wyrazu odpowiedniego nabrało. Jakim rodzajem FPS Ale-żartem gra właściwa? "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

przetłumacze to na polski :D

Trailer Dead Island jest po prostu genialny ! Jeszcze nikt wcześniej nie ukazał zombie w taki sposób. Innowacyjny montaz. Rodzina i zombie cofnięte wszystko w czasie aby nadać wszystkiemu odpowiedniego wyrazu. Jakim FPS'a bedzie wlasciwie ta gra ?!?

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Filmik pokazujący gameplay oraz więcej info o grze Uwaga spoilery Ale to chyba jakiś mocno stary

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że będzie dopracowana kooperacja, no i tryb survival którego nie może zabraknąć w żadnej grze tego typu. Brakuje takiej dobre gry zombie jak L4D na ps3, gdzie można się spotkać z kumplami i razem ubijać zombie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie Swietna Gierka jak na ps3 ma wyjsc :D

Napewno ja Kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości odpaliłem ten "powalający" zwiastun gry i nie wiem czym się ludzie tak podniecają, a nawet wzruszają i płaczą... Filmik klimatyczny i fanów zombie może nakręcać na gierkę, ale znowu zaczyna się tzw. "hype". Ciekawe co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze to samo co z Bulletstorma. Wielki szum a gra taka sobie. Ja nie wiem jak niektorzy moga sie "grafika" jarac na tym zwiastunie. FMV bije po galach ale "grafika" swietna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś tam pisał na tym filmwebie że to Spielberg robił ten trailer LOL :D

a i zgadzam się ze zdaniem NFL oby tak nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Marzy mi się konkretny tryb kooperacji czy jakiś tryb przetrwania z kolejnymi zadaniami np. jesteś w chacie, strzelacie do zombiaków próbujących przedostać się do okna, nagle nadciąga kolejna fala i postacie nie wyrabiają z zabijaniem kolejno nadchodzących trupów. W ten, jeden z kompanów trafia na pomysł zabarykadowania wejść. Team dzieli się na grupy ( decyzja nie wymuszona przez konsolę, mogą nadal strzelać do zombie i nie przeżyć lub ostatecznie jakoś sobie poradzić ), gdzie dwie osoby strzelają do okien opóźniając wejście, a druga para przesuwa szafy czy szuka czegoś czym można by te wejścia zabarykadować. Ok, zrobione? Dobrze. No to teraz akcja rodem z nocy żywych trupów. Na ekranie pojawia się komunikat z decyzją czy iść do piwnicy i tam próbować przetrwać czekając na pomoc, czy wyjść na zewnątrz i uciekać przed wolno chodzącymi zombie. Takich rozwiązań i map trzeba byłoby zrobić wiele, a nie każdy może sobie na to pozwolić więc na razie trzeba zaciągnąć wodze fantazji i cieszyć się tym co mamy.

Trailer prezentuje się świetnie. Śmierć dziecka jest bardzo poruszająca, w pamięci szczególnie utkwił mi rysunek ojca podającego rękę córce. Zauważcie, że po wypadnięciu z okna, kiedy dziewczynka leży już na ziemi ponownie staje się człowiekiem.

Oprócz Dead Island będziemy mieli możliwość zagrania w The Walking Dead. Grę na podstawie słynnego komiksu i serialu.

Jeszcze nikt wcześniej nie ukazał zombie w taki sposób.

Ponieważ zombie to zawsze mózg i totalna rozwałka, a tutaj mamy dramat, o który w takiej apokalipsie nie trudno. Zawsze bardziej podobało mi się obserwowanie na ekranach kin relacji ludzi, odczucia, ich myślenie w sytuacji apokalipsy niż "zabijanie" zombie chociaż bez dobrej strzelaniny nie byłoby filmu.

Edytowane przez SGTMaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma szanse na spory sukces. Jestem ciekaw czy gra bedzie posiadac takie momenty jak w tym trailerze. Jezeli nie to gra moze stracic jakas czesc odbiorcow poniewaz gracze beda mieli w glowie wlasnie ten trailer i takich emocji beda oczekiwac od samej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Caly szum wokolo trailera ktorego nie robili nawet polacy odpowiedzialni za gre ...

Ehh, nie rozumiem tego, pomijam juz fakt ze trailer jest sredni i z sama gra ma tylko tematyke produktu wspolna [zombie].

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×