Skocz do zawartości
ONE

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

Super.. Czemu moderatorzy nie reagują na takie osoby, typu pankal ? Czyżby obraza innych osób jest ok na tym forum ? ...

@pankal.

Czego ja się spodziewam po dziecku, które nawet nie potrafi napisać posta bez przekleństwa, i nie potrafi chociaż trochę się zachowywać. Możesz mi powiedzieć ?

"tylko to że te świnie zaznaczały" - odejdź od konsoli, bo Ci móżg pożera. Skoro przez jakieś błędy w grze, potrafisz obrażać w ten sposób innych, to ciesze się że nie mam do czynienia z Twojego pokroju osobami.

@ AID

"Ehm "drobne bugi" ?! Brak co op-a nazywasz drobnym bugiem?!" - Masz singla, starczy Ci na jakieś 30 godzin, zakładając że będziesz grał 3 h dziennie, po skończeniu singla masz coopa w pełni sprawnego, bo T napewno to naprawi.

Wydaje mi się że napisałeś "do tych c***i".

I po co te pogrubienie czcionki ?

Ok koniec offtopu. Co do DI

Już mam za sobą pierwsze przejście. Zajeło mi to ponad 15 godzin, zrobiłem jakieś 30 - 40 % dodatkowych, lvl za pierwszym podejściem 33, grałem raperem :o. Teraz jeszcze raz nim przechodze aby dobić do 50 lvl, i mieć trofi.

Gra naprawde wymiata. Lokacje są zaprojektowane z pomysłem, i osoby odpowiedzialne za loakcje powinny dostać solidną premie :).

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając twojego posta, wnioskuje że 2 rzeczy nie skończone- wszechświat i ludzka głupota, żeby nie wskazywać tutaj palcem... Tłumaczysz mi że nie mogę wyrazić sprzeciwu i jeżeli ktoś sprzeda mi wadliwy produkt mam odejść ze spuszczoną głowa i powiedzieć trudno się mówi. W końcu poszło TYLKO 165 zł.

Koniec offtopu

Wiecie może kiedy będzie kolejny patch, bo grać się nie da przez te zwiechy i brak zapisu

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tłumaczysz mi że nie mogę wyrazić sprzeciwu " - obrażanie to nie jest wyrażanie sprzeciwu, tylko okazywanie braku wychowania.

I pisze że zamiast obrażać ludzi, lepiej napisać do niech gdzie i jaki błąd występuje, co nie działa, zamiast ich obrażać.

eot z mojej strony

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę głownie dla co op-a i nie bawi mnie gra samemu, a jeśli techland mnie zapewniał ze nie będzie problemu z dołączaniem to tak ma być! Nie czepiałbym się gdyby tak nie wychwalali się na każdym portalu ze ich co op będzie niezawodny i innowacyjny jeśli chodzi o system dołączania. Niestety po odpaleniu gry w konsoli czekała mnie przykra niespodzianka a mianowicie całkowity brak coopa! Chodzi mi tu miedzy innymi o brak reakcji na zaproszenia do gry, brak aktywnych przyjaciol w zakladce "znajomi" i tak dalej... Czekam na patche i dzwonie do nich w poniedziałek, jeśli nic się nie zmieni w przeciągu następnych dwóch tygodni sprzedaje grę żeby za wiele nie stracić ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do sprawdzenia ze mną coopa? bo z tego co widzę to ja nie mam żadnych problemów z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem o co chodzi będę dzwonił jutro do nich, ponieważ chciałem dołączyć do byle kogo z listy proponowanych i wbiło bez problemu, a jak kumple mi zaproszenie wysyłają to ni hu hu się nie da. Czasami tylko się zdarzy że pogramy chwile a potem zwiecha konsoli i ponownie wbić już się nie da... jutro wszystko się wyjaśni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograliśmy z kolegą troche, i coop działa normalnie.

Działa tylko jak wybiegło nam 8 zombiaków to po zabiciu ich ps3 mi się zwiesiło.. może to jednorazowa przyczyna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos problemy z trofi bo mi nie chca wyskakiwac w grze pokazoje ze mam a psn lipa nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile gierka ma rozdziałów? I w ogóle po skończeniu wątku głównego nie mogę już kontynuować gry dalej? Robić questów pobocznych itd?

Podobno wylatujemy z wyspy - tak, już mi ktoś zabawę zepsuł ... Więc rozumiem, że nie będzie możliwe te robienie questów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genax muszę cię zasmucić, to nie jednorazowa przyczyna, to standart w trybie coop, ponieważ grając samemu nigdy mi się gra nie zawiesiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genax muszę cię zasmucić, to nie jednorazowa przyczyna, to standart w trybie coop, ponieważ grając samemu nigdy mi się gra nie zawiesiła

reprezentujewuwu nie miał problemu z konsolą. No nic zobaczymy jutro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile gierka ma rozdziałów? I w ogóle po skończeniu wątku głównego nie mogę już kontynuować gry dalej? Robić questów pobocznych itd?

Podobno wylatujemy z wyspy - tak, już mi ktoś zabawę zepsuł ... Więc rozumiem, że nie będzie możliwe te robienie questów?

Jest New Game + i przed koncem gry zostaniesz w stosownym momencie poinformowany kiedy nie bedziesz juz mogl wracac do lokacji i robic questow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić 2 save'y? jeden aby zakończyć grę, a drugi, żeby robić zadania poboczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos problemy z trofi bo mi nie chca wyskakiwac w grze pokazoje ze mam a psn lipa nie ma

To samo u mnie dzisiaj, niby 3 trofea zaliczone w grze, a na konto nic nie wpadło.. i co teraz :/ Podejrzewam że ten patch spieprzył coś, przed nim bez problemów trofea wskakiwały. Jest w ogóle jakieś oficjalne forum Dead Island z supportem?

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo u mnie dzisiaj, niby 3 trofea zaliczone w grze, a na konto nic nie wpadło.. i co teraz :/ Podejrzewam że ten patch spieprzył coś, przed nim bez problemów trofea wskakiwały. Jest w ogóle jakieś oficjalne forum Dead Island z supportem?

Tu pewnie znajdziesz odpowiedź na swoje pytania...

http://www.ps3trophi...-unlocking.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do tych co grali:

czy gra jest straszna? w sensie czy powoduje uczucie zaszczucia, ciaglego napiecia i strachu?

pytam bo podobaja mi sie gameplaye, jestem zaciekawiony tym tytulem, ale raczej nie lubie gier ktore "strasza", np. dead space czy metro 2033. Nie lubie ciezkiego klimatu.

Czy zatem odnajde sie w dead island?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu pewnie znajdziesz odpowiedź na swoje pytania...

http://www.ps3trophi...-unlocking.html

Kurde, widzę że jeśli złapie się tego save glitcha, to od tego momentu progres w grze nie zostanie zapisany.. super wczoraj 3h spędziłem na graniu i właściwie dziś znowu będę to samo robił..

snosch - gra nie jest straszna, czasami są momenty że coś może cię przestraszyć z nienacka, ale to rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do problemów z coop napisali: Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem. Pana problem został zgłoszony do działu developerskiego który aktualnie pracuje nad aktualizacją. Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Będzie aktualizacja tylko kiedy?

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na nowym patchu od początku i nie mam żadnych problemów z save'ami. Spróbujcie może usunąć ustawienia profilu gracza z konsoli... a jeśli nic nie zadziała to zróbcie nową postać i zobaczcie czy nadal jest problem z zapisywaniem, a jeśli nadal jest źle to wydaje mi się, żeby wyrzucić wszystko z dead island z konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naliczyłem się 5 momentów kiedy się przestraszyłem. Lecz raczej cięzko o takie momenty w grach z zombie, IMO, więc to ni minus, ni plus.

Rozdziałów jest około 20, i są 3 bodajże akty.

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2011/38/sprzedaz-gier-w-wielkiej-brytanii-dead-island-na-szczycie

GJ Techland.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naliczyłem się 5 momentów kiedy się przestraszyłem. Lecz raczej cięzko o takie momenty w grach z zombie, IMO, więc to ni minus, ni plus.

Rozdziałów jest około 20, i są 3 bodajże akty.

http://gamezilla.kom...and-na-szczycie

GJ Techland.

20 rozdziałów?! ja myślałem, że zaraz skończę grę bo jestem na 8 rodziale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×