Skocz do zawartości
ONE

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

No ja rozwiązałem problem autosave'a. Usunąłem wszystko z konsoli dotyczące tej gry łącznie z save'ami. Wgrałem ponownie grę i patch. Zacząłem na nowo i gra zapisuje bez problemu. Myślę ,że problem z autosave'em mają osoby,które zaczęły grać zanim pojawił się patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że ta murzynka Purna to specjalistka w broni palnej???

Może nie bo kolega który gra Sam B też mówi że młoty słabe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja rozwiązałem problem autosave'a. Usunąłem wszystko z konsoli dotyczące tej gry łącznie z save'ami. Wgrałem ponownie grę i patch. Zacząłem na nowo i gra zapisuje bez problemu. Myślę ,że problem z autosave'em mają osoby,które zaczęły grać zanim pojawił się patch.

Good ze Ci sie udalo. jednakze jak gralem przed pathem i gram caly czas, i jak narazie zadnego problemu nie mialem, wiec to nie jest przyczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja zacząłem grać przed patchem i jak (odpukać) do tej pory 1 pucharek mi nie wpadł. Po ponownym uruchomieniu gry, okazało się, że mam save'a "cofniętego" idealnie na moment w którym mi ten pucharek miał wpaść. Za 2 razem wskoczył. Od tego momentu nic się nie dzieje. Natomiast u mojego kumpla to jakaś masakra (on już rozpoczął grę z patchem). Na 18h gry ma poziom 7 oraz 3 trofki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przeszedłem dead island, za kończenie bez sensu, ale gram jeszcze raz, musze 50 lvl wbić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

mam komunikat ze jak opuszcze wyspe to nie mam powrotu czyli teraz musze zrobic wszystkie qusty czy po zakonczeniu gry mozna wrocic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

mam komunikat ze jak opuszcze wyspe to nie mam powrotu czyli teraz musze zrobic wszystkie qusty czy po zakonczeniu gry mozna wrocic??

Przeciez jest napisane jak byk:

"nie ma powrotu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli przed zakończeniem gry, będę chciał pozbierać wszystkie ID cards, czaszki i gazety to będą one nadal w swoich lokacjach, i czy do wszystkich tych lokacji będę mógł wrócić? Czaszeczki jeśli się je włoży w odpowiednie miejsce dają fajne mody ponoć :)

Edytowane przez Joxer TeaMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli przed zakończeniem gry, będę chciał pozbierać wszystkie ID cards, czaszki i gazety to będą one nadal w swoich lokacjach, i czy do wszystkich tych lokacji będę mógł wrócić? Czaszeczki jeśli się je włoży w odpowiednie miejsce dają fajne mody ponoć :)

Z tego co czytałem nie można wrócić do niektórych lokacji po raz drugi, np. hotel na wyspie - wejście jest zablokowane. Poza tym po wejściu do więzienia nie ma już powrotu do poprzednich lokacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj udało się zaliczyć DI. Gra pomimo dużej ilości błędów, jest całkiem udaną produkcją. Przeniesienie eksterminacji zombiaków do otwartego świata to był strzał w 10. Na plus zaliczam też czas rozgrywki (z questami pobocznymi, przejście zajęło mi 28h), co przy dzisiejszych produkcjach typu "przejdź w jeden dzień i zapomnij" jest wynikiem przyzwoitym.

P.S to trzeba mieć szczęście: 116/120 kolekcjonerskich przedmiotów znalazłem, 4/5 białych kruków, 69 na 72 lokacje odkryłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem dziś. Nic nowego dodać nie mogę - zgadzam się że to świetna gra, choć raczej dla ludzi lubiących gry w otwartym świecie. Czyli dla mnie jest w sam raz,

kocham takie gry, sandboxy, i wszystkie odmiany tego gatunku. Niedługo będę celował w platynkę. Ah, no i co do słynnych problemów z save'ami to NICZEGO takiego nie miałem. Wszystko śmigało poprawnie.

Może dwa spostrzeżenia. Nie wiem czemu niektórzy narzekają na zakończenie. W historii gier, ba, oczywiście że bywały lepsze, ale to jest niczego sobie. No i coś bardziej związanego

z samą rozgrywką. Finałowy boss i jego świta są jednymi z najbardziej wkurzających w grach w które grałem na PS3. Kessler na hardzie był może nie prostszy, ale mniej wkurzający. No tyle dolców z powodu śmierci nigdy nie straciłem.

Jeśli ktoś chciałby kiedyś pograć od nowa to pisać.

Także, tego. Polecam!

Edytowane przez Joxer TeaMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ostatni boss jest taki trudny? ; )

A wbil juz ktos platynke? Jak tak to ile wam zajelo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie powiedziałem "wkurzający". Nie trudny!

A platyny nie ma nikt. Ze względu na "There and Back Again".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ostatni boss jest taki trudny? ; )

A wbil juz ktos platynke? Jak tak to ile wam zajelo?

Chyba jeszcze nikt na świecie nie wbił - nie można zdobyć trofeum "There and back again".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finalowy boss padl po okolo 30 sekundach. najpierw seria z karabinu, a potem furia. I koniec. Najszybszy boss w historii mojego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by wszystko wyjasniało, bo ja furii nie miałem - nie pakowałem w to w ogóle pktów i nie używałem tego. A z karabinu zdążyłem mu wypalić jedną serię, po

czym skrócił dystans, i było to tak że on biegł na mnie z jednej stromy a z drugiej miałem infected :f

Edytowane przez Joxer TeaMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja dziś zaczełem grać w dead island i mam pytanie, cały czas przycina mi się gra.Takco jakieś 2 minuty moze krócej w szczególności jak biegam.Czy wy tez tak macie?Czy urok tej gry taki.Jak ktos zna może przyczyne proszę o odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie parę pytań..

1. Rozumiem że jak przejdę grę i znowu zacznę grać od nowa tą samą postacią to będzie ona miała ten xx lvl, ale co ze znajdźkami, od nowa trzeba wszystkich szukać czy tylko tych które nie zostały znalezione w poprzednim podejściu?

2. Znajdźki w przypadku gry inną postacią od nowa trzeba będzie szukać? Tj. plany broni.

3. Jak jest z trofeami - teraz mam np. odkrytych obszarów 50/75 poczym zaczynam grać nową postacią - licznik się resetuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×