Skocz do zawartości
ONE

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nie jestem pewien, nie będę wprowadzał w błąd, ale zapis w trofeach pozostał ten sam (w tych dotyczących znajdziek)

2. Miałem wszystkie plany zdobyte wcześniej.

3. Wszystkie znalezione obszary zostały zapisane. Postęp w trofeach też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Rozumiem że jak przejdę grę i znowu zacznę grać od nowa tą samą postacią to będzie ona miała ten xx lvl, ale co ze znajdźkami, od nowa trzeba wszystkich szukać czy tylko tych które nie zostały znalezione w poprzednim podejściu?

Gram 2 raz tą samą postacią, i narazie nie znalazłem żadnej "znajdźki", więc nie trzeba od nowa.

2. Znajdźki w przypadku gry inną postacią od nowa trzeba będzie szukać? Tj. plany broni.

Nie

3. Jak jest z trofeami - teraz mam np. odkrytych obszarów 50/75 poczym zaczynam grać nową postacią - licznik się resetuje?

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u was sprawdza się nowy patch?

Póki co nie mam problemów z savem po zmianie na PSN (przed patchem na singlu dobrze zapisywało, na PSN nie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta gra po 50% zaczyna robić się nudna. Ciągle zadania typu : znajdź, przynieś, zanieś, uratuj. Trochę żałuje tego zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam w gre trochę na piecyku i powiem że jest okej. Taki Borderlands tylko że zombiaki i samego strzelania jest mniej aniżeli siekania ale to nawet na plus bo jest to bardzo satysfakcjonujące. Drażni mnie fakt że broń się tak szybko niszczy i nawet jak znajdę jakąś świetną broń czy se upgrad'ne na maxa to i tak potem pójdzie się ... bo nie zawsze pamiętam by odnowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałosne, wszedł patch i zastanawialiśmy się co naprawia,w pewnym momencie mówimy może ZAWIESZANIE SIĘ KONSOLI, gdy to powiedziałem akurat mi się zwiesiła, nie mam pojęcia co naprawia patch...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, widzę ze techland nie naprawił nic oprócz Zapisów Gry, robi kolejnego patcha (i dobrze) przez co zostanie opóźniony dodatek. Gra fajna przechodzę 3 raz, wciąga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tą postacią Sam B, ponieważ coś jest zbugowane i młoty którymi on powinien się posługiwać są przynajmniej połowe słabsze od maczet które o wiele szybciej uderzają. Kumpel mówi że ten sam B w ogóle nie ma sensu, patrze filmik na youtube koleś ma jakiś młot i bije bije bije i ubić nie może. Wiecie o co chodzi > Pod koniec gry dostaje sie zgube zeda która ma ok 800 obrażeń a najlepszy młot pod koniec gry ma 400, a powinien mieć z 1200 żeby to miało sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na online są jakieś kody?

Nie działa Ci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi o to ze ja dopiero kupuję DI i chcialem kupic uzywke, dlatego się pytam czy sa jakies kody na online ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W edycji Gore masz dwa DLC - na plany broni i Krwawą Łaźnię która jeszcze nie wyszła więc na bank nie jest wykorzystana.

Ja powoli chyba kończę DI, jestem właśnie na etapie 'coś się dziania w laboratorium', pewnie za chwilę będę płynął do więzienia które jest one way ticket więc warto przedtem zrobić zaległe trofea - znajdźki + obszary (podobno jest coś zbuggowane i nie da się odkryć wszystkich?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem tu i tam, ale jest troszkę zbugowane, kumpel mówi "chodź za mną zaliczy ci się tu i tam" idę chodzę chodzę i nic, a tu nagle podeszłem do rogu balkonu, pojawiło się STARE MIASTO i zaliczyło. Musisz bardzo szczegółowo przeglądać lokacje, a i w dżungli jest ukryta wioska gdzie żaden quest cię nie poprowadzi, a w wiosce pełno questów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, to mógłbyś opisać gdzie ona jest? Bo jestem teraz w mieście (p2), 70 lokacji posiadam, więc w dżungli powinny być jeszcze nieznalezione

Domek Jasona

i z tego co slysza ta ukryta wioska jest ostatnią lokacją. Więc prosiłbym o opisanie albo zaznaczenie na mapce, OK? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze że nie wiadomo co jest zaliczone a co nie, jest podana tylko ilość. Zacząłem grać przed patchem, później był whipe i się chyba wszystkie postępy wyzerowały, więc pewnie muszę znowu po ośrodku biegać żeby pozaliczać miejscówki :/ A może jest gdzieś mapa miejscówek na necie? Znam jedynie poradnik ze znajdźkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, to mógłbyś opisać gdzie ona jest? Bo jestem teraz w mieście (p2), 70 lokacji posiadam, więc w dżungli powinny być jeszcze nieznalezione

Domek Jasona

i z tego co slysza ta ukryta wioska jest ostatnią lokacją. Więc prosiłbym o opisanie albo zaznaczenie na mapce, OK? :)

Wiesz co jak, od razu wlecisz do dżungli, wsiądź w auto przejedz przez tą metalową platformę a potem zamiast jechać do questa odbij w lewo, dojedziesz do metalowego mostu gdzie jest pełno zombi i kolesiów wołająca HELP!, jedz dalej i dojedziesz

Edytowane przez pankal422
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Postaram się trafić. Masz na myśli etap gdy po raz pierwszy wkraczamy z

Jin

do dżungli? Jutro odpale, przejde to miasto i poszukam :)

btw, jak zrobiliście trofeum Light my fire? Zawsze probuje na plazy, ale nigdy nie wpada, chociaz niby jest te 10.

Chciałby ktoś przejść ze mną etap łażenia po kanałach w mieście? Bardzo nudna część, wolałbym jakiś szybki speedrun ze znajomym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
btw, jak zrobiliście trofeum Light my fire? Zawsze probuje na plazy, ale nigdy nie wpada, chociaz niby jest te 10.

Jest jedno piękne miejsce gdzie bez trudu zdobędziesz to trofeum.

W mieście, zaraz po wyjściu z kościoła, idziesz w prawo (nie na cmentarz) i po zejściu schodami w dół biegniesz (na wprost od schodów) do samego końca ulicy. Tutaj skręcasz w prawo i zaraz masz taki wiekszy samochód dostawczy. Wskakujesz na niego i zwabiasz zombie - do tych co są dalej po prawej wystarczy raz strzelić z pistoletu i zaraz do Ciebie biegną.:biggrin: Nastepnie idziesz w jeden wybrany róg dachu samochodu tak by wszystkie zombiaki przeszły na jedną stronę - koktajl w łapę i do dzieła. Dla pewności policz czy jest ich 10 - generalnie na tej ulicy kręci się około 15, może nawet więcej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Gra zakupiona, bardzo chcialbym zagrac z kims innym bo samemu to tak nudno

PSNID: Rothanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmieniłem dysk na większy, po przywróceniu kopii zapasowej odpalam sobie DI i ding trofeum - no to patrze cóż to takiego a tu trofea z DI wyzerowane O_o Wszystkie trofea niby pozaliczane np. 10/10 ale nie są wbite na liście w grze ani w trofeach pod HOME, więc trzeba przekręcić licznik żeby weszły (z tym że nie wszystkie da się przekręcić, jak np. przejście poszczególnych aktów). Za to po wyjściu z gry patrzę a lista z trofeami z powrotem poprawna... ta gra to jeden wielki bug ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może kiedy będzie te DLC, bo ktoś powiedział że w zeszłym tygodniu Techland miał powiedzieć dokładną date premiery, mamy poniedziałek 10 października i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×