Skocz do zawartości
ONE

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie pojawiło się tylko takie info:

http://www.psu.com/D...-a013231-p0.php

Dwa miesiące po premierze - szału nie ma.

Wydawcy gry mają w dupie nas kupujacych. Sprzedają grę z DLC w dzień premiery i myślą, że będziemy ją trzymać na półce przez następny rok. Mam nadzieję, że do świąt się ogarną!:verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pamięta ile mniej więcej miał obszarów odkrytych przed więzieniem? Ja obszedłem wszystko i miałem 57/72 więc podejrzewam że trofeum raczej nie wpadnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pamięta ile mniej więcej miał obszarów odkrytych przed więzieniem? Ja obszedłem wszystko i miałem 57/72 więc podejrzewam że trofeum raczej nie wpadnie :/

Trzeba mieć 57 przed więzieniem- więc póki co masz 100% :)

No dziś udało się wbić pucharek za zwiedzenie całej wyspy. Ktoś się pytał o to miasteczko w dzungli z dużą ilością questów. Otóż jest ono w północnej części mapy (na samej górze)- jeżeli uda Wam się rozpocząć quest "O jeden most za daleko", to ukończycie go właśnie w tym miasteczku.

Czy ktoś miał buga z Jasonem z Piątku 13. Zabiłem go, kiedy chciałem wejść do jego chaty po piłę mechaniczną, on cały czas się odradzał... Po 11 mojej śmierci odpuściłem :D

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - trofeum ładnie wpadło :)

Grę przeszedłem - ostatnia walka to pikuś o ile się zostawi naładowaną furię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyh, ja osobiście nie mam ani jednego punkta władowanego w drzewko umiejętności furia :D

Do premiery Skyrim będe musiał dobić parę denerwujących trofików. Nie moge np. uporać się z Light my fire. Zombiesy sa za wolne, i czesto zostaja w tyle, totez skaczac

od jednego do drugiego samochodu nie moge zebrac ich wszystkich zeby było 10. Ostatnio brakowało mi tylko jednego :confused: Czy to trophy mozna zrobic tylko w miescie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka, nadal nie da się grać z kumpali, to samo jak przed patchem cały czas jest dołączanie, dołączanie, dołączanie a na końcu jestem w swojej grze, sam. Żal dupę ściska jak widzę takie nie porozumienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka, nadal nie da się grać z kumpali, to samo jak przed patchem cały czas jest dołączanie, dołączanie, dołączanie a na końcu jestem w swojej grze, sam. Żal dupę ściska jak widzę takie nie porozumienia

Masz router czy internet przez kabel ethernet???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyh, ja osobiście nie mam ani jednego punkta władowanego w drzewko umiejętności furia :D

Do premiery Skyrim będe musiał dobić parę denerwujących trofików. Nie moge np. uporać się z Light my fire. Zombiesy sa za wolne, i czesto zostaja w tyle, totez skaczac

od jednego do drugiego samochodu nie moge zebrac ich wszystkich zeby było 10. Ostatnio brakowało mi tylko jednego :confused: Czy to trophy mozna zrobic tylko w miescie?

Do tych co są dalej po prostu strzel raz z pistoletu- od razu przylecą. Najłatwiej jest to zrobić na bazarze w mieście. Jest tam ich dużo. Biegasz, zbierasz ich jaj najwięcej. Później wskakujesz na karetkę, do tych co się zgubiły strzelasz. Rzucasz mołotowa i po zabawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, właśnie udało mi się to zrobić jak włączyłem gre po napisaniu posta :). Przypadkowo, robiłem speedrun przez miasto i wskoczyłem na jakąś ciężarówkę, patrzę - 6 zombie stoi na dole i czeka na mnie.

Ale najlepsze było że w okolicy było ich jeszcze drugie tyle :) więc udało mi się, z głowy.

Będzie trzeba się trochę nagrać na tą platynkę :) Zwłaszcza na trofeum Right 4 life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może dziś zacznę grać od nowa starą postacią żeby wbić 50lvl, jak narazie jest 39lvl bodajże więc w sumie niewiele zostało. Jak narazie najtrudniejsze wydaje mi się trofeum z zabiciem jednym uderzeniem pod rząd 5 zombiaków, przynajmniej przy broniach obuchowych jest to trudne bo mają większą moc powalającą niż dmg. Miałem już raz 4/5 po czym traciłem progres na głupim zombiaku który przeżywał pierwszy hit :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz router czy internet przez kabel ethernet???

Router a czy to ma znaczenie router czy kabel ? Ale wiesz to chyba nie ma znaczenia ponieważ we wszystkich grach nie ma problemy tylko w DI, aczkolwiek koledzy grali w 3 a ja nie mogłem wbić, ale oni też mają problemy. Wysłałem zapytanie do techland co oznacza błąd NIE MOŻNA SIĘ POŁĄCZYĆ, bo mi to nic nie mówi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie sądze by z 39 do 50 było tak blisko :)

A ja zrobiłem trofeum z 5 pod rząd jednym hitem dość przypadkowo:

Podczas misji

z ochranianiem warsztatu mechanika podczas gdy ten tuninguje nasza ciezarowke

wskoczyłem na beczki obok bramy. Zombiaki podbiegły, a ja machając kijem

od baseballa jak szalony rozwalilem im glowy, patrze a tu trofeum wpadlo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Router a czy to ma znaczenie router czy kabel ? Ale wiesz to chyba nie ma znaczenia ponieważ we wszystkich grach nie ma problemy tylko w DI, aczkolwiek koledzy grali w 3 a ja nie mogłem wbić, ale oni też mają problemy. Wysłałem zapytanie do techland co oznacza błąd NIE MOŻNA SIĘ POŁĄCZYĆ, bo mi to nic nie mówi

Zadałem bardzo proste pytanie a Ty mi zawracasz głowę jakimiś mail`ami do Techland`u. Jeżeli dalej potrzebujesz pomocy to po prostu napisz i tyle.

Ja też NIGDY NIE MIAŁEM PROBLEMÓW Z GRĄ ONLINE do momentu aż zainwestowałem kasę w to gówno od Techland. Przez 2 tygodnie nie mogłem zrobic trofeum "People person" czyli zagrac 10 gier po 15 min. online z innymi graczami. Zajęło mi to marne 30 godzin. Słabo? Teraz platyna jest moja i gram kiedy chcę i z kim chcę. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz jak jest tego przyczyna, bo kumple graja a ja nie moge z nimi, bo pisze ze nie mozna sie polaczyc. We wszystich grach smiga a tu akurat nie, neta mam przez router.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałem bardzo proste pytanie a Ty mi zawracasz głowę jakimiś mail`ami do Techland`u. Jeżeli dalej potrzebujesz pomocy to po prostu napisz i tyle.

Ja też NIGDY NIE MIAŁEM PROBLEMÓW Z GRĄ ONLINE do momentu aż zainwestowałem kasę w to gówno od Techland. Przez 2 tygodnie nie mogłem zrobic trofeum "People person" czyli zagrac 10 gier po 15 min. online z innymi graczami. Zajęło mi to marne 30 godzin. Słabo? Teraz platyna jest moja i gram kiedy chcę i z kim chcę. :whistling:

A ty też miałeś problem z dołączaniem, że cały czas pisze w lewym dolnym rogu dołączanie potem loading chaptera potem znów dołączanie i jesteś w swojej grze sam ?> wiesz czego to jest wina

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz jak jest tego przyczyna, bo kumple graja a ja nie moge z nimi, bo pisze ze nie mozna sie polaczyc. We wszystich grach smiga a tu akurat nie, neta mam przez router.

Najpierw sprawdź czy podłączenie Twojego routera do konsoli za pomocą kabla ethernet nie poprawi gry online w Dead Island. Jeżeli nie to musisz otworzyc porty dla PS3 i Dead Island w Twoim routerze. Na tej stronie http://portforward.com/ znajdziesz opis KROK PO KROKU jak to zrobic (po angielsku ale możesz skorzystac z translatora).

Jeżeli będziesz miał problem napisz postaram się pomóc.

Ja otworzyłem PORTY w moim routerze i stał się cud - bez żadnego problemu dołączam do gier innych graczy, inni dołączają do mojej (nie było takiej możliwości wcześniej), nie ma lagów (praktycznie) i freez`ingów. Lobby jest zawsze pełne innych gier - wszystkie oznaczone zielonymi kropkami (NIE SZARYMI). Wszystko działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz może GG. Bo w spisie nie ma mojego routera> Mam już program co dalej ?

NA liście nie ma portu dead island .

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokladnie taki sam problem jak kolega ze wgl nie mogę ze bodajze 3 kolegami gram normalnie online nie dolacza nas. Ja rowniez skorzystalem z tej strony co podal kolega ale jakos tego nie kumam sweat.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokladnie taki sam problem jak kolega ze wgl nie mogę ze bodajze 3 kolegami gram normalnie online nie dolacza nas. Ja rowniez skorzystalem z tej strony co podal kolega ale jakos tego nie kumam sweat.gif

A co dokładnie ci się dzieje od odebrania zaproszenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz może GG. Bo w spisie nie ma mojego routera> Mam już program co dalej ?

NA liście nie ma portu dead island .

Może KROK PO KROKU:

1. Wchodzisz na stronę http://portforward.com/.

Pod napisem „Your External IP is…” jest lista routerów. Wybierasz swój router i klikasz w jego model.

2. Przechodzisz do drugiej strony z reklamą i w prawym górnym rogu klikasz w napis: "Click here to skip this advertisement...".

3. Na kolejnej – trzeciej – stronie masz spis gier w porządku alfabetycznym. POD LITERĄ „P” MASZ „PS3 DEAD ISLAND”. Oczywiście klikasz w ten napis.

4. Czwarta strona na której teraz jesteś to nic innego tylko PORADNIK jak KROK PO KROKU odblokowac PORTY dla DEAD ISLAND dla Twojego PS3.

PORADNIK opisuje 4 PORTY, które należy otworzyc. NIE ZASZKODZI jak otworzysz dwa dodatkowe (80 i 443).

Playstation Network + Dead Island ports:

80, 443, 5223, 3478, 3479, 3658

Co potrzeba żeby przebrnąc przez poradnik:

1. Adres IP routera - masz go w konsoli w XMB.

2. Adres IP konsoli - masz go w konsoli w XMB.

3. LOGIN i HASŁO do Twojego routera - mam nadzieję, że je znasz. Jeżeli nie to można je zdobyc, ale to już inny poradnik.:tongue:

Jeżeli na liście nie ma Twojego routera (???) nic nie poradzę.

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak można zdobyć login i hasło do routera? Bo nie działa domyślny i nie przypominam sobie żebym zmieniał je.

Tu znajdziesz ustawienia początkowe dla loginu i hasła Twojego routera: http://portforward.c...rd/redirect.cgi

Jeżeli to nie pomaga musisz zrestartowac swój router. Pamiętaj żeby przed restartem zapisac sobie wszystkie potrzebne dane do ponownego wpisania; maska, IP konsoli i kompa jeżeli jest od routera zależny, bramka domyślna, serwer DNS itp.

PS:

Często hasło do routera jest takie same jak do sieci bezprzewodowej na kompie...:whistling: Login: admin

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ja ściągnąłęm jakiś program nie potrzebnie. Wiesz jakie jest domyślne hasło i login ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co dokładnie ci się dzieje od odebrania zaproszenia ?

Pisze mi dołączanie a potem nie udalo sie dolaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×