Skocz do zawartości
ONE

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

Jest szum poniewaz filmik jest dobry, a to ze filmu nie stworzyli polacy nie ma najmniejszego znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szum poniewaz filmik jest dobry, a to ze filmu nie stworzyli polacy nie ma najmniejszego znaczenia

Nie? A to dziwne, bo gracz mógłby zasugerować się dobrym trailerem i zakupić grę, która okazałaby się zdecydowanie gorsza od tego, co zaprezentował krótki filmik. Ludzie jarają się tym filmikiem, a nie grą. O grze nic nie wiadomo. Nikt nie może mieć pewności, że będzie miała podobny klimat, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie? A to dziwne, bo gracz mógłby zasugerować się dobrym trailerem i zakupić grę, która okazałaby się zdecydowanie gorsza od tego, co zaprezentował krótki filmik.

Na temat gry wiemy niewiele, wiec takie gadanie jest narazie bez sensu. Rownie dobrze mozna powiedziec ze gra znacznie przebije to co pokazal ten filmik.... bez sensu

A skoro powstal pomysl na tak wygladajacy trailer to moze i sama gra bedzie taki klimat posiadac :)

Zreszta nieco wyzej napisalem co mysle na chwile obecna w tej sprawie

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiele? Polecam wejść na portal polygamia.pl . To raczej nie jest niewiele. A to że nie ma fragmentów rozgrywki to druga sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat gry wiemy niewiele, wiec takie gadanie jest narazie bez sensu. Rownie dobrze mozna powiedziec ze gra znacznie przebije to co pokazal ten filmik.... bez sensu

A skoro powstal pomysl na tak wygladajacy trailer to moze i sama gra bedzie taki klimat posiadac :)

Zreszta nieco wyzej napisalem co mysle na chwile obecna w tej sprawie

Dlatego warto się wstrzymać z ocenami. BTW pamiętam filmiki z DA:O i opad szczeny, kiedy zobaczyłem jak gra wygląda w praniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Marzy mi się konkretny tryb kooperacji czy jakiś tryb przetrwania z kolejnymi zadaniami np. jesteś w chacie, strzelacie do zombiaków próbujących przedostać się do okna, nagle nadciąga kolejna fala i postacie nie wyrabiają z zabijaniem kolejno nadchodzących trupów. W ten, jeden z kompanów trafia na pomysł zabarykadowania wejść. Team dzieli się na grupy ( decyzja nie wymuszona przez konsolę, mogą nadal strzelać do zombie i nie przeżyć lub ostatecznie jakoś sobie poradzić ), gdzie dwie osoby strzelają do okien opóźniając wejście, a druga para przesuwa szafy czy szuka czegoś czym można by te wejścia zabarykadować. Ok, zrobione? Dobrze. No to teraz akcja rodem z nocy żywych trupów. Na ekranie pojawia się komunikat z decyzją czy iść do piwnicy i tam próbować przetrwać czekając na pomoc, czy wyjść na zewnątrz i uciekać przed wolno chodzącymi zombie. Takich rozwiązań i map trzeba byłoby zrobić wiele, a nie każdy może sobie na to pozwolić więc na razie trzeba zaciągnąć wodze fantazji i cieszyć się tym co mamy.

Trailer prezentuje się świetnie. Śmierć dziecka jest bardzo poruszająca, w pamięci szczególnie utkwił mi rysunek ojca podającego rękę córce. Zauważcie, że po wypadnięciu z okna, kiedy dziewczynka leży już na ziemi ponownie staje się człowiekiem.

Oprócz Dead Island będziemy mieli możliwość zagrania w The Walking Dead. Grę na podstawie słynnego komiksu i serialu.

Ponieważ zombie to zawsze mózg i totalna rozwałka, a tutaj mamy dramat, o który w takiej apokalipsie nie trudno. Zawsze bardziej podobało mi się obserwowanie na ekranach kin relacji ludzi, odczucia, ich myślenie w sytuacji apokalipsy niż "zabijanie" zombie chociaż bez dobrej strzelaniny nie byłoby filmu.

Nawet nie wiesz jak licze własnie na obranie takiego kierunku przez Techland. Z drugiej strony mamy koniec lutego a gra pojawić ma się w tym roku i sam nie wiem na jakim etapie są prace związane z poszczególnymi misjami. Raczej powinny być dość zaawansowane - nie sądzicie?

Bardzo dużo (oczywiście dla mnie) zależy od wyboru rodzaju żywych inaczej. Wolne - ok, sprinterzy - średnio. Na stronie jest napisane, że inspirują się klasycznymi filmami - ale czy to znaczy, że będą wolne zombiaki?

Ciekawe czy osoby zainteresowane mają szansę w jakichkolwiek sposób zasugerować coś producentom. Nie ma żadnego oficjalnego forum i trochę szkoda, bo może komuś by się któryś patent spodobał.

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie? A to dziwne, bo gracz mógłby zasugerować się dobrym trailerem i zakupić grę, która okazałaby się zdecydowanie gorsza od tego, co zaprezentował krótki filmik. Ludzie jarają się tym filmikiem, a nie grą. O grze nic nie wiadomo. Nikt nie może mieć pewności, że będzie miała podobny klimat, itd.

Na pewno skoro tyle czasu zajmuje im robienie tej gry, a jeszcze nie pokazali jej w ruchu to musi mieć solidne fundamenty i być przemyślana. Nie wierze, że tyle czasu zajęło im zamawianie dobrego trailera i że mieliby nabierać graczy zwłaszcza, że tytuł jest niepewny i chyba zdają sobie sprawe z tego że większość graczy nie weźmie tej gry w ciemno tylko dlatego że jest o zombiakach... Polacy chcą się popisać. Nigdy nie słyszałem o grze o zombiakach z elementami rpg. Ciesze się że nie będzie to kolejna bezmyślna siekanina, do tego grafika ze screenów jest miłym zaskoczeniem :) Trzymam kciuki za ekspertów z techlandu :thumbsup:

P.S. mam nadzieję że oprócz palącego słońca na niebie czasem pojawi się księżyc w pełni + rozgwieżdżone niebo i ulice zasnute mgłą :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno skoro tyle czasu zajmuje im robienie tej gry, a jeszcze nie pokazali jej w ruchu to musi mieć solidne fundamenty i być przemyślana. Nie wierze, że tyle czasu zajęło im zamawianie dobrego trailera i że mieliby nabierać graczy zwłaszcza,[...]

Nigdy nie słyszałem o grze o zombiakach z elementami rpg. Ciesze się że nie będzie to kolejna bezmyślna siekanina, do tego grafika ze screenów jest miłym zaskoczeniem :) Trzymam kciuki za ekspertów z techlandu :thumbsup:

P.S. mam nadzieję że oprócz palącego słońca na niebie czasem pojawi się księżyc w pełni + rozgwieżdżone niebo i ulice zasnute mgłą :yes:

A co powiesz o WIEDŹMINie na konsole? Zapowiedzieli, wypuścili fajny trailer, udzieli obszernego wywiadu w PSXExtreme, a następnie anulowali projekt. ;)

A słyszałeś o takich grach jak PLANESCAPE TORMENT, albo zbliżająca się gra pt. "YAKUZA OF THE END"? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz o WIEDŹMINie na konsole? Zapowiedzieli, wypuścili fajny trailer, udzieli obszernego wywiadu w PSXExtreme, a następnie anulowali projekt. ;)

A słyszałeś o takich grach jak PLANESCAPE TORMENT, albo zbliżająca się gra pt. "YAKUZA OF THE END"? ;)

Nie wiedziałem nawet że Wiedźmin miał wyjść na konsole, ale to zupełnie inna bajka bo pierwotnie gra ukazała się na pc i okazała się hiciorem natomiast o dead island nie słyszała jeszcze żadna platforma. PLANESCAPE TORMENT nie znam. YAKUZA OF THE END z tego co widziałem i słyszałem to jakaś rozpierducha po całości. Ma to jakąś fabułe czy tylko postawione na multi zabawe i massive zombie kill ? :whistling: Słyszałem też motyw o zombiakach w red dead redemption z Yakuza zrobili chyba tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno skoro tyle czasu zajmuje im robienie tej gry, a jeszcze nie pokazali jej w ruchu to musi mieć solidne fundamenty i być przemyślana. Nie wierze, że tyle czasu zajęło im zamawianie dobrego trailera i że mieliby nabierać graczy zwłaszcza, że tytuł jest niepewny i chyba zdają sobie sprawe z tego że większość graczy nie weźmie tej gry w ciemno tylko dlatego że jest o zombiakach... Polacy chcą się popisać. Nigdy nie słyszałem o grze o zombiakach z elementami rpg. Ciesze się że nie będzie to kolejna bezmyślna siekanina, do tego grafika ze screenów jest miłym zaskoczeniem :) Trzymam kciuki za ekspertów z techlandu :thumbsup:

P.S. mam nadzieję że oprócz palącego słońca na niebie czasem pojawi się księżyc w pełni + rozgwieżdżone niebo i ulice zasnute mgłą :yes:

Zgadzam się z Twoją uwagą co do akcji nocą ;)

Pojawiły sie nowe materiały i są bardzo zachęcające.

Trzymam kciuki za chłopaków. Jestem zadowolony z tego co dotychczas widziałem i wyczytałem a podsumuję to w kilku punktach:

- otwart świat jest zdecydowanie plusem - pamiętacie jakie wkurzające było chodzenie po korytarzach w RE5? Człowiek wiedział, że nic ponad residentowy standard mu nie wyskoczy z bocznej uliczki.

- otwarty świat generuje poczucie zaszczucia, nie wiesz skąd i co nadejdzie co jest wielkim atrybute. zombiaki szwędają się po okolicach i mogę nas osaczyć.

- na zdjęciach widzę fajne klimatyczne napisy na kosciółku i generalnie kojarzy mi się to z klimatami filmów Fulciego

- no i ten biało czerwony uniform obsługi hotelowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma nadal żadnego gameplayu? Tzn jest ten stary - ale to nie to... Kiedy można liczyć na jakiś wysyp (żywych trupów hehe) czegokolwiek?

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma nadal żadnego gameplayu? Tzn jest ten stary - ale to nie to... Kiedy można liczyć na jakiś wysyp (żywych trupów hehe) czegokolwiek?

Nic jeszcze tak na dobrą sprawę nie wiadomo, ale znalazłem taką ciekawostke na gamezilla :

"Techlnad wraz z wydawcą Deep Silver milczy na temat daty premiery Dead Island. Enigmatyczne "2011" czeka na sprecyzowanie, tymczasem sam trailer posiada "schowaną" podpowiedź. Koszulka jednego z bohaterów filmiku ma na piersi niewyraźną grafikę przypominającą napis "15 june" (15 czerwiec). Czyżby w ten niestandardowy sposób zdradzono datę premiery Dead Island? Czerwcowy launch nie był by złym pomysłem - Techland w 2009 roku w podobnym okresie wydał Call of Juarez: Więzy Krwi. Czy i w tym roku dostaniemy od Wrocławian porządną grę na wakacyjne wieczory? "

Tak czy siak w tym roku na pewno dostaniemy tę grę, a z racji tego w jakim klimacie przyjdzie nam się zmagać z zombiakami to gierka powinna wyjść w lato i oby tak się stało bo nie moge się doczekać B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem nawet że Wiedźmin miał wyjść na konsole, ale to zupełnie inna bajka bo pierwotnie gra ukazała się na pc i okazała się hiciorem natomiast o dead island nie słyszała jeszcze żadna platforma. PLANESCAPE TORMENT nie znam. YAKUZA OF THE END z tego co widziałem i słyszałem to jakaś rozpierducha po całości. Ma to jakąś fabułe czy tylko postawione na multi zabawe i massive zombie kill ? :whistling: Słyszałem też motyw o zombiakach w red dead redemption z Yakuza zrobili chyba tak samo.

Skoro nie znasz, to się zapoznaj. DEAD ISLAND też będzie "rozpierduchą". W grach o zombie głównie chodzi o rozwałkę, a nie fabułę (wyjątek stanowi PLANESCAPE TORMENT).

dwypij>>> Nie ma filmiku, bo nie maja co pokazać. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie znasz, to się zapoznaj. DEAD ISLAND też będzie "rozpierduchą". W grach o zombie głównie chodzi o rozwałkę, a nie fabułę (wyjątek stanowi PLANESCAPE TORMENT).

dwypij>>> Nie ma filmiku, bo nie maja co pokazać. :P

W grach o zombie głównie chodzi o rozwałkę? Bo tylko takie ostatnio się ukazywały, ale o serii resident evil (pomijając odchodzące od dawnego klimatu 4 i 5) to nie słyszałeś? W każdej grze może chodzić o rozwałke to zależy tylko od twórców. Czy to będzie o gumisiach, samochodach, mitologii greckiej ;], zombiakach. Jednak mam nadzieje, że dead island będzie tym powrotem do korzeni z mrocznymi łamigłówkami i zakamarkami, a głównym celem gry nie będzie tylko bezmyślne ucinanie członków chodzącego mięsa bo to już nam się znudziło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie znasz, to się zapoznaj. DEAD ISLAND też będzie "rozpierduchą". W grach o zombie głównie chodzi o rozwałkę, a nie fabułę (wyjątek stanowi PLANESCAPE TORMENT).

dwypij>>> Nie ma filmiku, bo nie maja co pokazać. :P

KopaczK - filmiki były kilka lat temu prezentowane (m.in. model warstw ciała na czaszce o którym znów ostatnio gdzieś czytałem) ale dziwi mnie strasznie, że nie idą za ciosem i nie nakrkęcają ludzi jeszcze bardziej...

Czy to oznacza, że gra znacząco odbiega od poziomu trailera?

Strona DI też jakoś nie zabija swoją zawartością - i w porównaniu do innych produkcji wygląda po prostu nędznie.

Jeżeli chodzi o mus zombie=rozwałka to niestety zgadzam się z Tobą. A sa takie piękne możliwości...

Liczę na DI !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grach o zombie głównie chodzi o rozwałkę? Bo tylko takie ostatnio się ukazywały, ale o serii resident evil (pomijając odchodzące od dawnego klimatu 4 i 5) to nie słyszałeś? W każdej grze może chodzić o rozwałke to zależy tylko od twórców. Czy to będzie o gumisiach, samochodach, mitologii greckiej ;], zombiakach. Jednak mam nadzieje, że dead island będzie tym powrotem do korzeni z mrocznymi łamigłówkami i zakamarkami, a głównym celem gry nie będzie tylko bezmyślne ucinanie członków chodzącego mięsa bo to już nam się znudziło :)

Wybacz, ale trochę się zagalopowałeś. W RE chodzi GŁÓWNIE (tak napisałem na początku) o rozwałkę. Jasne, że trzeba przeżyć i zwiać, ale po drodze rozwala się setki potworów.

KopaczK - filmiki były kilka lat temu prezentowane (m.in. model warstw ciała na czaszce o którym znów ostatnio gdzieś czytałem) ale dziwi mnie strasznie, że nie idą za ciosem i nie nakrkęcają ludzi jeszcze bardziej...

Czy to oznacza, że gra znacząco odbiega od poziomu trailera?

Wiem, pamiętam te obrazki z któregoś PSXExtreme.

Tak, tak właśnie trzeba to rozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie mam na myśli tego, że FMV z intra i sama gra będa wyglądały inaczej ;)

Żaden z redaktorów, którzy przeciez podobno grali jakoś niekoniecznie jest wylewny (chyba dotychczas najwięcej można było się dowiedziec z tekstu zamieszczonego na gamezilli) i to mnie wkurza. Ok, wiadomo, że jest kilka innych pierwszoligowych tytułów w tym roku (jak zawsze hehe), ale akurat tu poczułem krew i nędza na stronie tudziez brak konkretów dotyczących premiery działa drażniąco.

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer jest fajny i może dawać nadzieję fanom zombiaków na dobry tytuł, ale wszystko wskazuje na to, ze lepiej poskromić entuzjazm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast trailera wolałbym zobaczyć jakiś gameplay, może niedługo coś dostaniemy. Jak mi się spodoba to kupuję :) nie ma co też się cieszyć bo może się okazać, że nie spełni większości oczekiwań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie daje szans temu tytulowi. Tyle czasu cisza, teraz nagle trailer (zrobiony przez zewnetrzna zespol) i mega hype. Moze za kilka miesiecy dadza jakis gameplay i wtedy sie okaze jaka to kicha jest. Takie moje zdanie, nie wierze, ze techland zrobi dobra gre na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale trochę się zagalopowałeś. W RE chodzi GŁÓWNIE (tak napisałem na początku) o rozwałkę. Jasne, że trzeba przeżyć i zwiać, ale po drodze rozwala się setki potworów.

Oj nie zgadzam się w tej kwestii z Tobą. W resident evil zabijanie zombiaków było tylko elementem urozmaicenia. Dlaczego? Bo żeby przechodzić z poziomu na poziom trzeba było znaleźć coś dopasować do czegoś żeby potem użyć tego czegoś i przejść tam żeby znaleźć to i wrócić z powrotem i tak dalej, a zombiaki miały tylko podnosić poziom adrenaliny nie wspominając już w 3 części o nemesis, z którym nie zawsze trzeba było walczyć. Poza tym amunicje trzeba było samemu rozrabiać, a nie wypadała z zabijanych tak jak w 4 i 5 części dlatego często z braku amo musiałem po prostu przed zombiakami uciekać, a nie zabić all i przejść do następnej lokacji. "Po drodze rozwala się setki potworów" - a w jakich grach się teraz tego nie robi? :D Może mi powiesz, że w tym wyjątkowym planescape torment nie rozwala się potworów? Toż to chyba gra rpg więc zabijanie daje expa czyż nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elementem urozmaicenia nie było, bo nie dało się go pominąć. Nic nie zmienia jednak faktu, że RE to świetny tytuł (miks przygodówki, rpg i strzelanki). Jeśli DI zbliży się do jego poziomu, oddam honor produkcji TECHLANDu, której sukcesu nie wróżę.

W jakiej grze? A choćby w HEAVY RAIN, albo serii GT. :D Sporo jest takich gier (choćby przygodówki).

EDIT: Seria ujęć z DI: LINK

z9272165X,Dead-Island.jpg

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elementem urozmaicenia nie było, bo nie dało się go pominąć. Nic nie zmienia jednak faktu, że RE to świetny tytuł (miks przygodówki, rpg i strzelanki). Jeśli DI zbliży się do jego poziomu, oddam honor produkcji TECHLANDu, której sukcesu nie wróżę.

W jakiej grze? A choćby w HEAVY RAIN, albo serii GT. :D Sporo jest takich gier (choćby przygodówki).

Nie przeczytałeś mojej wypowiedzi do końca. Właśnie, że dało się pominąć. Nie trzeba było ich rozwalać bo nic za to się nie dostawało; ani expa ani broni ani amunicji (czy Ty grałeś w te stare residenty?). Jeśli chodzi o przygodówki no to tam głównie chodzi o rozpierduche. Proste przykłady na czasie : uncharted, god of war...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem, grałem. To o czym piszesz jest praktycznie niemożliwe. Nie da się przejść gry bez zabicia przynajmniej kilku dziesiątków wrogów.

Przygodówki, a nie gry akcji... BROKEN SWORD, MYST, itp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale już nie setki :biggrin: Ja zawsze oszczędzałem amunicje na głównego bossa i tylko na te momenty kiedy trzeba było z nim walczyć :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×