Skocz do zawartości
ONE

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odaplić DLC "Ryder White"? Kupiłem gre z tym dodatkiem; dostałem koperte kodem do niego, ale nie wiem gdzie go wpisać. Kiedy biore "ZAWARTOŚĆ DODATKOWA" w menu głównym obok "Ryder White" pisze-jeszcze niedostępny i koło innych też, opróćz Wybuchowego mięsa; tam pisze "NIE ODBLOKOWANO". Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie mam pytanko co do broni a mianowicie od omara dostalem rewolver :) ale mialem za maly poziom obslugi i spadl na ziemie a teraz nie wiem czy idzie go gdzies znalezc:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W akcie drugim znajdziesz tego od groma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz jakieś poznajdywałem :) dzieki za info :) tylko szkoda ze amunicja ograniczona :P ala cala frajda w laniu pałami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mnóstwo broni infinite ammo dostałem od kolesia który chyba ma jakieś mody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Prosba o pomoc - po wyplacie chce kupic jakas gre na fajnego co op'a. Czy dead isnald e nada? Gralem chwile na pc i spodobalo mi sie ale czy da sie fajnie pograc na co opie? Warta ta gre jeszcze kupic czy serwery 'znikaja' powoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz gry typowej do coopa to myślę, że DI się spokojnie nada.

Możesz do tego zainteresować się jeszcze Borderlandsem, najlepiej od razu 2, bo to po prostu dopakowana jedynka do granic możliwości.

W każdym razie obie te gry dadzą Ci sporo funu, szczególnie w coopie.

Co do serwerów, to chyba w obu grach działa to na zasadzie P2P, więc dopóki ktoś gra to będą ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B2 mam. Ale jakos sie za to zabrac nie moge. A DI kiedys ogrywalem i fajnie byloby potloc zombie zwlasza ze uwielbiam klimat zombie G.Romero i te sprawy:-) :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne trochę.. Nie mogłem zabić ostatniego bossa. Zobaczyłem że ktoś się kręci w pobliżu więc dołączyłem do gry. Gość zdjął bossa 1 strzalem z karabinku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne trochę.. Nie mogłem zabić ostatniego bossa. Zobaczyłem że ktoś się kręci w pobliżu więc dołączyłem do gry. Gość zdjął bossa 1 strzalem z karabinku...

'Cheater' ja dostalem granat ktorych jest z 2000000. Moj kumpel shotguna z jakims chorym dmg i tez ok2000000 naboi. Ja granaty sprzedalem. Bo psuje to fun z gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,mam problem z tą grą,nie wiem czy gra tak jest zbugowana ale często dzwięk przerywa\rwie,i obraz potrafi na dosłownie pół sekundy sie zatrzymać jakby gra nie wyrabiała z doczytywaniem.Płyta lustro,pierwszy raz się spotykam z takim problemem więc laser chyba nie ma nic do rzeczy

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem - DI jest zabugowane jak mało która gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp, myślałem ze coś z laserem lub płytą.. Trochę to irytuje bo gra nawet daje fun i przez takie wpadki cisną się różne słowa z aparatu gebowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem - DI jest zabugowane jak mało która gra :biggrin:

 

 I u mało których gier te bugi bardziej śmieszyły niż wkurwia*y :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Njbardziej mnie dobija że jak chce wyprowadzić cios to czasami gra się przytnie i później nie wiadomo gdzie się go zadało....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×