Skocz do zawartości
ONE

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

Słowem, byłeś niezły w te klocki. Aczkolwiek Di zapowiadany jest jako siekanka/strzelanka/rąbanka.

EDIT: Nowa ugrzeczniona wersja logo DI (dotyczy USA, a więcej szczegółów pod tym linkiem):

530x650_17850.jpg

Pod tym linkiem najdziecie zapewnienia amerykańskich PRowców, że gra zachowa klimat zwiastuna, ale jednocześnie potwierdzenie totalnej rozpierpapierówki.

EDIT2: A tu LINK do całej serii obrazków parodiujących zmianę loga.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie rewelacja, a wiecie może czy będą jakieś tryby dla coop np. Survival ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet tak nie pisz, to robią polacy ja chcę jeszcze dabing !!!!!!!!! Mam nadzieje że na kampani się nie skończy tylko będzie jak w lefcie jakiś tryb survival albo kontra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się pięknie prezentuję,połączenie Borderlands + Dead Rising 2 + Left for dead 2 = Dead Island :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krajobraz w DI jest przepiekny! Az chce sie ta wyspe eksplorowac, nie ma co panowie sie postarali w tej materii :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze pierwsze skrzypce graja bronie biale, nie lubie takich wyimaginowanych pastucho-maczet czy nozy do rzucania z C4, mimo wszystko jesli co-op bedzie przez cala kampanie, chetnie kupie gre na pieca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega wyżej ma racje, ja lubie odrazu wyskoczyć na ustawkę z 100 zombi vs ja sam ehhh... a nie sam, ja i AK albo M4, co mogę powiedzieć gra jest realistyczna. Mamy AK SPASA co jeszcze było z broni palnej??? Tylko kurde niech nie kończą gry na kampani, ponieważ gdy kupię tą grę chce se pograć ze znajomymi w jakieś inne tryby, no myślę że tryb survival to standart nad niczym nie trzeba pracować wystarczy zrobić mapkę włączyć stoper i respawnować stopniowo zombi, i oczywiście rankingi kto dłużej,... jak ja to lubie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Di okazuje się być kolejnym durnym FPSem. Do tego podróbką L4D... Spasuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego podróbką L4D... Spasuję.

Ktorego nie ma na ps3 :turned:

Ja osobiscie nie przepadam za fps'ami (sadze ze ty tez), ale DI w jakis sposob mnie przyciaga, to moze byc swietny tytul :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby świetne gdyby właśnie nie ten Chrome engine, który wygląda jak Source. To kopanie czy dźganie kijem wygląda fatalnie. Poza tym odniosłem wrażenie, że gra jest mocno odmóżdżona. A miałem nadzieje, na jakieś zagadki w stylu starych Residentów... Tymczasem zanosi się na "pojedź, uwolnij i rusz dalej by uwolnić innych".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony po obejrzeniu gameplayu i postaram się napisac w kilku zdaniach dlaczego.

Po pierwsze i najważniejsze - klimat! Bardzo mi odpowiada i znów będę musiał pochwalić za wybór tropikalnej wysepki (jak w Zombie Flash Eaters heh). Połączenie jest absolutnie mistrzowskie i za to należa się wielkie brawa. Generalnie nie widac szczegółów kompleksów wypoczynkowych, ale to co widzimy na prezentowanym filmiku całymi garściami czerpie z klasyki horroru (wiejący wiatererek podrywający tumanu pyłu, latarnia, zamknięta baza ocalałych a'la Day of the Dead w reżyserii Romero). Mówcie cio chcecie - ale z typowo zombiako-fanowskiego punktu widzenia jest na serio bardzo dobrze. Kilkanaście postów wcześniej któryś z kolegów zastanawiał się, czy pojawią się nocne motywy. Po filmiku widzimy, że mglista pora na pewno wystapi - a słuchając komentującego wiemy też, że nad Banoi nadciąga huragan. Co to może oznaczać - gra nocą przy piorunach? Może taki element pojawi się w grze? Są wolne, klasyczne zombiaki - to wielki plus. Są też szybkie (jak komenyujący je nazywa infected?) - trudno, jakoś będę musiał z tym żyć. Jestem zombiakowym ortodoksem i uważam, że nic tak nie straszy jak powoli sunące w twoim kierunku zbniłe i kłapiące żebami zwłoki...

Klimat - po potrąceniu zombiaka na desce auta z wybitą szyba pojawiają się rozbryzgnięte krople krwi! Wypas. Łatwo nas przewrócić - bardzo ok! Nie jesteśmy megawymiatającymi rzeźnikami koszącymi stada zombiaków kosiarką jak w Martwicy Mózgu - z zastraszoną jednostką, która ledwo ledwo powinna przetrwać w starciu z kilkoma nieumarłymi.

To pierwsze.

Drugi element - grafika jest jak dla mnie bardzo dobra i tyle. Nie jestem świrem dla którego liczą się tylko rozdzielczości/kilomentry kwadratowe obszaru eksploracji/jakość bitmap. Jest bardzo dobrze - świetnie odwzorowana wyspa jest zdecydowanie najlepszym elementem gry...no i mięchożerne stefany również.

Po trzecie - sam model rozgrywki. Jeżeli będą to misje typu Assasin Creed - czyli fabularne dość urozmaicone plus poboczne misje w kilku różnych typach to będzie ok. Znów powiem, że fajnie by było, gdyby singiel okazał się ciekawy - a wspominane 25-30 godzin na przejście wskazuje, że coś tam jednak trzeba będzie zrobić. Jestem dobrej myśli...

Generalnie jakies tam błędy widać, ale to chłopaki dporacują i będzie git.

Jestem przekonany o konieczności preorderowania tego tytułu. MArzenia się spełniły - śniła mi się taka gra po nocach hehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktorego nie ma na ps3 :turned:

Ja osobiscie nie przepadam za fps'ami (sadze ze ty tez), ale DI w jakis sposob mnie przyciaga, to moze byc swietny tytul :happy:

Czego nie żałuję, bo imho w L4D nie ma nic godnego uwagi.

Wszystko byłoby świetne gdyby właśnie nie ten Chrome engine, który wygląda jak Source. To kopanie czy dźganie kijem wygląda fatalnie. Poza tym odniosłem wrażenie, że gra jest mocno odmóżdżona. A miałem nadzieje, na jakieś zagadki w stylu starych Residentów... Tymczasem zanosi się nie "pojedź, uwolnij i rusz dalej by uwolnić innych".

Miałem podobne oczekiwania. Liczyłem na ciekawy klon RE, a nie kolejnego (imho kiepsko wyglądającego) FPSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne oczekiwania. Liczyłem na ciekawy klon RE, a nie kolejnego (imho kiepsko wyglądającego) FPSa.

Wy tak na serio po techlandzie spodziewaliscie sie czegos godnego starych residentow ? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończe porównywać obie gry bo to coś innego RE był horrorem tak ? A dead island ma taki inny klimat, taki ciepły. Kolega mówi że interfejs jest jakiś jasny, pkt są na żółto, a ja mówie O TO CHODZI> Jak wyglądał by kontrast tropikalna wyspa słońce świeci a tu nagle jakiś moroczny interfejs, jak by wycięty z innej gry. Jedyne co chce od dead island to troszkę więcejj broni palnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszystko rozumiem, ale nie róbcie z Residenta takiego wielkiego arcydzieła horroru. Było spoko, dwójka też miała fajne momenty a trójka potrafiła zestresować Nemesisem...ale to było coś zupełnie innego. Każdy z nas patrzy na wszystkie te starsze fajne gry z sentymentem, który w zderzeniu z rzeczywistościa niekoniecznie utwierdzi nas w naszym przekonaniu (vide - ostatnio odpaliłem Duku Nukem 3D na X360 i była spoko - ale głównie dlatego, że sentyment do godzin gry na Pentium 150 pozostał)...

Sama obecność paska zdrowia i to, że nie podnosimy się po udakdu w sekundę a broń może wypaść z ręki jest krokiem w stronę (jak patrzeć na dzisiejsze "skomplikowane" gry) prawdziewgo oldschoolu.

Zauwazyliście, że strzał z miliona metrów w nogę zombiaka w DI powala go na glebę definitywnie? A co jak by podejść bardzo realistycznie i umożliwić wykończenie zombiaka tylko przez strzał w głowę? Może na jakimś najwyższym poziomie trudności wrzucą taką możliwość?

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tak na serio po techlandzie spodziewaliscie sie czegos godnego starych residentow ? :blink:

Liczyłem na coś ciekawszego niż badziewny FPS. Postarali się przy filmiku, co pobudziło apetyt na coś fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten sposób prezentacji otoczenia jest bardzo wskazany w przypadku DI. Przykład - w danym momencie widzisz tylko to co jest naprzeciwko Twojej postaci - a nie np nadchodzące z boku zombiaki - jak by było widać w przypadku widoku TPP i lekko odalonej perspektywy (np Dead Rising).

Nie mam nic do widoku z pierwszej osoby - uralnia i pomaga wczuć się w wydarzenia.

Czepiacie się bezpodstawnie - wielkie halo! Cóż za skomplikowane, głębokie i wstrząsające wydarzenia wstrząsnęły nami w Residencie? Atomówka rozwalająca miasto po strzeleniu Nemesisowi w łeb?

Ale co można fajnego zrobić w surwiwalowej grze o żywych trupach z fidokiem FPP? Dramat obyczajowy, przygodówkę, zombie tyycona? Ja chcę zastraszenia, ciekawych misji i wątku głównego na 30 godzin!

Czy premiera to faktycznie sierpień 2011 - tak podaje gram.pl? Link: http://www.gram.pl/sk8_8QPrGO,3_Dead_Island_PL.html

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak "polaki" coś wydają,to zawsze się ktoś o coś przyczepi..... ;)

Jak wokół tego co "polaki" narobi się szumu (super klimatyczna i tajemnicza gra MADE IN POLAND), bo zrobili to "polaki", a potem wychodzi kolejna kiszkowata strzelanka, to nie ma się co dziwić, ze X osób jest zawiedzionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wokół tego co "polaki" narobi się szumu (super klimatyczna i tajemnicza gra MADE IN POLAND), bo zrobili to "polaki", a potem wychodzi kolejna kiszkowata strzelanka, to nie ma się co dziwić, ze X osób jest zawiedzionych.

Czyli Wiedźmin 2 nie robił wokół siebie szumu? Robił i to jaki a teraz jeszcze wszyscy widzą że nie było to chwalenie się przesadne, rzucanie słów na wiatr bo gra jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze X osób jest zawiedzionych.

:laugh: nie no rozbroiłeś mnie tym postem.Przeglądałem youtube/gametrailers i parę innych serwisów,każdy chwali tą grę.Jedynie tobie się wszytko nie podoba,może sam zaczniesz sobie robić gry według własnych pomysłów ? :turned:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że mamy w zwyczaju robienie hype'u odnośnie rodzimych produkcji, które ostatnimi czasy wcale nie są złe. To już nie tylko beznadziejne, drewniane fpsy czy kolejne celowniczki od City Interactive. No, ale mimo tego, że Polskie duże produkcje zbierają dobre noty, to ich sprzedaż wcale nie jest jakoś kosmicznie wielka... Mam nadzieję, że Dead Island przebije barierę minimum 1mln sprzedanych egzemplarzy, a po tym co widzę na trailerach sam kupię kopię :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wyglada swietnie (zwlaszcza patrzac na swoja mechanike), ale widac, ze robi ja Techland na pierwszy rzut oka :P niby wszystko jest ok, ale czegos brakuje np w animacji ruchu (zwlaszcza kopniecia wygladaja sztywno) :) no ale to pewnego rodzaju jest sandbox wiec nie powinienm sie czepiac :) jezeli ta gra bedzie chociaz w polowie tak swietna jak jej trailery to biore w dzien premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×