Skocz do zawartości
ONE

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wstrzymałem się z zamówieniem preordera z nieco innej przyczyny. 9 września zaczynam 2 tygodniowy urlop i bym nie zniósł świadomości, że gra leży nieużywana.

Jestem pozytywnie nastawiony, pierwsza ocena wskazuje, że prawdopodobnie będzie ok. A może uda się kupić po tych 2 tygodniach nówkę za jakieś śmieszne pieniążki...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już teraz nówka jest za 165zł, zamówiona i czekamy do 9 :) Akurat wypada w piątek więc jeśli nie będzie obsuwy to w weekend będzie można poszaleć na wyspie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego premierowego zwiastuna wyszły mi gęsia skórka, już nie mogę się doczekać. Co do premiery to akurat w piątek, weekend spędzimy na tropikalnej wyspie, yeah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo premiera Dead Island. Jak myślicie, czy Techland wykonał dobrą robotę i będzie hicior, czy spaprał tak jak z Call of Juarez: The Cartel?

P.S Wiem, że trailery robią oszałamiające wrażenie, mam nadzieję, ze gra też taka będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na skale świata :) przynajmniej tak mi się wydaje, gierka dobra wizualnie, klimat też świetny, 4 znajomych i lecimy na Banoi. tylko czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze 5 dni do szkoły i w piątek odbieram Dead island i nikt mnie na dworze nie zobaczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja Gore zamówiona :) jestem chętny do grania po multi jakby ktoś chciał :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN Ratings for Dead Island (PS3)

Rating Description

out of 10 Click here for ratings guide

7.0 Presentation

The story is a bit flat. It's easy enough to upgrade your weapons and such, but there's no flair to the menus.

7.0 Graphics

Environments and zombies look good, but clipping and texture loading are issues. Cutscenes are stiff.

8.0 Sound

Every time I came to a new area, I'd listen for zombie action. I don't think I'll forget the cries of a zombie chasing me anytime soon. Sound cuts out every so often on PS3.

8.0 Gameplay

There are tons of quests to take, you build out your version of the character, and weapon mods keep combat interesting. The melee fighting is fun but takes getting used to.

8.5 Lasting Appeal

If you can get over the game's stumbles and appreciate what it does right, you have a long campaign with online options to try out.

8.0

OVERALL Great

(out of 10)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycinanie, ale przecież kolejna generacja nie jest potrzebna... 8.0 troszkę mało jak na jedyną gre o zombi na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zamówił bym ale tyle gier mam na pólce nie rozpoczętych ze szkoda mi szkoda :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey a ja mam pytanie poniekad zwiazane z gra, ale nie do konca. Zapowiedziono ksiazke Dead Island ktora premiere bedzie miala rowniez we wrzesniu. jednak czy ktos wie czy bedzie jej polska premiera?

Dodatkowo...ktos juz sobie gra kto sie boi spijlerow niech nie wchodzi;p walkthrou DI http://www.youtube.com/watch?v=dnr4Kfdt0Tk&feature=autoplay&list=ULL2gRf6xYQdU&lf=mfu_in_order&playnext=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eurogamer dal 6/10. Przejscie kampanii solo zajelo gosciowi 26h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eurogamer dal 6/10. Przejscie kampanii solo zajelo gosciowi 26h

Czyli nie taka dobra gra jak ja maluja. Po ostatnim CoJu bym sie nie zdziwil jakby techland znowu dupy dal, no nic, jutro zagram i sie sam przekonam.

@kosciarz

Mocny filmik, AI jest glupsze od buta. Rzucil molotovem, zombiaki sie spalily, a AI sobie grzecznie wchodzi w tego molotova i misje zaczynamy od nowa, jak tak to ma wygladac to chyba szkoda mi nerwow bedzie :sweat:.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kosciarz

Mocny filmik, AI jest glupsze od buta. Rzucil molotovem, zombiaki sie spalily, a AI sobie grzecznie wchodzi w tego molotova i misje zaczynamy od nowa, jak tak to ma wygladac to chyba szkoda mi nerwow bedzie :sweat:.

Niestety widzialem jeszcze glupsze sytuacje..;/ Ale tbh w ch to mam. Samo masakrowanie zombich wyglada dla mnie rewelacyjnie. Co mnie bardzo cieszy bedzie podzial itemow na white green blue i purple;p

Dla mnie gierka i tak jest genialna;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huhu... Jeśli Eurogamer dał 6 to coś musi w tym być, chociaż Eurogamer daje także 8 bardzo dobrym pozycjom, więc nie martwił bym się. EU chyba najbardziej surowo ocenia. Ale i tak nie mam zamiaru rezygnować z tej gry. Gothica 3 też wszyscy spisali na straty, a co rok do niego wracam, gdyż gra mi się wybornie.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Polygamii zrecenzowali tą pozycję z notą 2/5 <_<

Patriotami to oni z pewnością nie są.

Przykładowe oceny z innych serwisów :

Eurogamer – 6 TeamXbox – 9 IGN – 8 X360A – 84 Gamers Globe – 7 ShopTo – 4/6 Co-Optimus – 4.5/5 (General), 5/5 (Co-op) Videogame.it – 4/5 Gameswelt.de – 86 percent GameTrailers – 8.5 FZ.se – 4/5 Game Informer – 8.5 MediaKick – B+ Joystiq – 3/5 Destructoid – 7 Gamefront – 65 JV.com – 16/20 Eurogamer.de – 6

Szykuje nam się mocna pozycja ;)

Edytowane przez Dranz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×