Skocz do zawartości
ONE

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyliłem numer patch`a.

Ten patch resetuje statystyki związane z trofeami a nie z Twoimi sejwami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby fajnie. Niestety grałem w czwartek około 3 godziny - postępów nie zapisało. Grałem w piątek też tyle- włączam dziś ani broni zdobytych nie mam ani misje nie zaliczone. Trochę drażniące - trzeci raz robic to samo. Kiedy ta gra zapisuje?

przepraszam.. główne misje zapisało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie u mnie... zrobiłem 3 poziomy, chyba 5 sidequestów i skleciłem fajną broń a dziś odpalam ...3 poziomy do tyłu...bez broni ...nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ma możliwości wyłączenia autosave'a?

od patcha zaczęły się problemy. wyzerował wyzwania i statystyki ale to widzę normalne. a teraz problem z zapisem. wyskakuje na ekranie" punkt kontrolny" ale nie pojawia się "gra zapisana" jak było poprzednio. dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ta gra to jeden wielki BUUUG! Żałuję, ponieważ zamówiłem to gówno kilka dni temu a dziś od rana czytam, że można ją zaczynać bez końca. TECHLAND kolejny raz kpi z graczy. Jak zobaczyłem listę rzeczy, które miał naprawić patch to ręce opadają. Wygląda na to, że gra chyba w ogóle nie była testowana a termin wydania gonił...

A ten autosejw to tez niezła kpina - ikonka się pokazuje a stan gry nie zapisuje...:fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi normalnie wszystko zapisuje.

Też nie mam żadnych problemów. Jeśli chcecie samemu zrobić save to proponuję wejść w opcje i np. styl walki zmienić z cyfrowego na analogowy i później przestawić znowu na cyfrowy po czym wyjść z menu i gra się zapisuje ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra super, ale dołączanie to bug, ale myśle że poprawią w kolejnym paczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś z Was problemy z autosave'm?

Ja mam. Jeśli nie pojawia mi się w prawym górnym rogu ikonka BIOHAZARD, to mi nie zapisuje stanu gry poprawnie. Zapisuje tylko "tymczasowo" i powoduje to że trofea nie wskakują.

Mam nadzieje ze dadza normalnego patcha do tego, bo grac nie mozna - dzis 4 godziny grania w plecy bo nie zapisuje.

Co najlepsze, że jak wyjdziesz do menu to pokazuje że zapisało (rozpocznij gre), ale jak wyjdziesz całkiem z gry i uruchomisz ją ponownie to jest stary sejw.

Też nie mam żadnych problemów. Jeśli chcecie samemu zrobić save to proponuję wejść w opcje i np. styl walki zmienić z cyfrowego na analogowy i później przestawić znowu na cyfrowy po czym wyjść z menu i gra się zapisuje ;d

Spróbuję z tym patentem.

Edytowane przez Shin Ryu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję z tym patentem.

Ten patent ze zmianą stylu walki z cyfrowego na analogowy nie działa...

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Island kupiłem głównie dla co op-a a okazało się ze niestety coś takiego nie istnieje! Ciągłe bugi nie pozwalają grac we czterech, w dodatku wyrzuca z gry itd... Jeśli nie poprawia tego w kolejnym patchu to DI idzie na sell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no kur... porażka, kur nie wiem czy mam podać do sądu czy co zrobić... c**je z techlandu piszą 'Co – op do 4 graczy, z płynnym dołączaniem się do gry', no co za bez czelne dałny, żeby chociaż dołączanie było nie płyne, nawet tego nie ma COOP nie istnieje, tak nie istnieje dobrze przeczytaliście, wytłumaczę to tak, ale co tu do tłumaczenia po prostu chcieliśmy pograć razem ktoś wysyła tak zwane zaproszenie, klikamy dołącz i...i...i...NIC, gra toczy się dalej dopiero po jakich 1min wyskakuje błąd z poziomu konsoli, Nie można się połączyć spróbuj później, a to mówię poczekam, no to mamy później już i próbuje dołączyć niestety to samo. Takie same sytuacje były w black ops, chociaż tam za 10 razem dało się dołączyć. Nie tak nie może zostać, czy ja mogę iść z taką sprawą do sądu, bo to jest tak jak by ktoś sprzedał mi samochód z salonu mówią że ma klimatyzację, chociaż jej nie ma... PODKREŚLAJĄC że super chodzi, płynnie. Odpiszcie co sądzicie na ten temat... w poniedziałek dzwonie do techlandu i z... ich jak psa

Edytowane przez Slizer
wulgaryzmy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ty ale ja tam do ch**i dzwonie w poniedziałek i jeśli mi nie wytłumaczą co się kur*a dzieje to im tam wlecę na bazę z dualshockiem i zrobię porządek ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jest tak źle? Proszę zwłaszcza o wypowiedzi innych ludzi czy również macie takie problemy? Bo kupuję w poniedziałek i żeby nie było... :P

Aha, no i panowie, bez przekleństw prosiłbym. Chłodnik z botwinki panowie, spożywa się go na zimno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, nie podoba wam się gra to śmiało sprzedawajcie. Ja pierdziele, tylko w polsce takie sytuacje... Techland się ostatnio bardzo dobrze rozwija, wiadomo że nie będzie robił odrazu gier typu AAA. Osobiście nie przeszkadzają mi drobne bugi, bo wiem że i tak T je naprawi. Ale jesteście naprawde żałośni. Czy było kiedy kolwiek jakieś studio co odrazu robiło gry AAA, bez bugów itp ? Wydaje mi się że nie. Więc skończcie obrażać osoby pracujące w T, i lepiej zgłoście do nich, że istnieje taki a taki problem.

Typowa polska mentalność. Zamiast pomóc wydawcy, żeby mógł się dalej rozwijać, lepiej obrzucić go błotem.

Żenada w najczystszej postaci, naprawdę. W tym momencie reprezentujecie naprawde niski poziom. (nie pisze tego do wszystkich)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku widzisz co piszesz, żenada to akurat twój post, nie widziałeś co napisałem, mnie nie interesują bugi typu, przenikanie, ścinki animacji, albo nawet zwiechy konsoli, tylko to że te świnie zaznaczały, i chwaliły się tym że będzie coop z płynnym dołączaniem do gry http://www.deadislandgame.pl/home.html zobaczcie cechy gry. Coop na tą chwile istnieje tylko teorytycznie, bo w praktyce nie działają zaproszenia itd. Cały coop nie działa. Jeśli ktoś preferuje grę samemu to polecam, bo game play jest cudowny, jeśli kupiliście tak jak my grę w 4, aby razem pograć to na prawdę żałujcie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jest tak źle? Proszę zwłaszcza o wypowiedzi innych ludzi czy również macie takie problemy? Bo kupuję w poniedziałek i żeby nie było... :P

Aha, no i panowie, bez przekleństw prosiłbym. Chłodnik z botwinki panowie, spożywa się go na zimno...

Gra jest dobra tylko jest trochę bugów ale bez przesady... fakt za wcześnie wydali grę ale pewnie za kilka dni będą patche, które to poprawia :) Polecam Ci Dead Island :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehm "drobne bugi" ?! Brak co op-a nazywasz drobnym bugiem?! I wcześniej napisałem że "zadzwonię do nich w poniedziałek" ale jeśli tak istotna cześć gry nie działa to świadczy tylko o tym ze techland nie wyrobił się z poprawkami i najzwyczajniej nie skończył gry. Mnie również nie interesują "feministyczne dziwki", niewidzialne ściany i przenikanie, chce po prostu bez problemu pokosić trochę zombie z kumplami na co op-ie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie kiedy kolejny patch, bo ja już nie rozumiem tego systemu, do jedno kolegi nie mogę wbić, ale już drugi może do mnie, chodź wczoraj się nie dało. I ta gra starcza na 40h chyba dlatego że co chwile cofa o jakąś 1h grania (brak zapisów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×