Skocz do zawartości
KopaczK

Tekken Tag Tournament 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tekken%20Tag%20918.jpg

Poniższy filmik prezentuje grę w akcji. Zobaczcie z czym będziemy mieli do czynienia. Imho zapowiada się całkiem ciekawie.

tekken-tag-tournament-2_173mv.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj 2 w temacie ;)

Już pierwszy TTT na PS 2 bardzo mi się podobał, świetnie się grało 2 bohaterami, a to co prezentują filmiki na temat TTT 2 to jest szaleństwo normalnie :) Jak już z kumplami oklepiemy Tekken'a 6 to chyba już będzie wiadomo że skuszę się na tę odsłonę Króla Żelaznej Pięści ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież jest "2" w temacie. :P

Edytowane przez Slizer
dodałem "2"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nigdy nie rozumiałem nagonki na Tekkena 6. Najlepsza część ever, najlepiej zbalansowana, największa ilośc postaci, świetnie wpasowane rage i bound, świetny soundtrack i po łatce online jest jak najbardziej grywalny. Co najwyżej grafika nie robiła szału.

Czy naprawdę oprawa graficzna najbardziej decyduje o tym czy tytuł jest dobry czy nie

Tak swoją drogą to w najnowszym trailerze w minutach 1:15 i 3:55 chyba widać Jun ale nie jestem pewien. I już mam mój tag team Jina&Jun

Fajnie teraz może wyglądać koreański turniej Tekken Crash. Pojedynki dwóch na dwóch.

Ktoś w ogóle ogląda Tekken Crash. Właśnie zakończył się 6 sezon. Ressurection nie maja sobie równych co wcale nie dziwi skoro w drużynie grają Knee, Holeman i mój ulubiony gracz Tongball Love.

Ciekawe kiedy wyjdzie wersja konsolowa. Jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów przeze mnie

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spędziłęm kilkadziesiąt godzin z koleżkami na automatach zagrywając się w TTT :) I zawsze tag kojarzył mi się z automatami.

Trzeba będzie kupić, bo od taga jakoś żaden tekken mi nie podszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co zmienia się w tych tekkenach to grafika i ilość postaci do tego nieznacznie. Ciągle te same fajerwerki a do tego ceglaste postacie. To już lepiej wyglądały na psx tekken 3 ale to wtedy było robione na możliwości ps1, na ps3 da sie znacznie lepiej. Np robią postać na wzór Bruce'a Lee a wygląda ona jak kafar, jak Arnold Schwarzenegger w formie z lat 70... Poza tym postacie które dodali w tekken 6 są z dupy wzięte i zupełnie niepotrzebne psujące jeszcze bardziej klimat. Widać że twórcy nie zadają sobie żadnego trudu żerując tylko na dawnej popularności serii. Tekkena nie brałbym nawet za darmo ale za takie Mortal Combat 2011 moge nawet zapłacić. To dopiero będzie rzeźnia, łamanie kości i krew na ścianach a nie jakieś tam sztuczne ognie jak w tekkenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to w najnowszym trailerze w minutach 1:15 i 3:55 chyba widać Jun ale nie jestem pewien. I już mam mój tag team Jina&Jun

To ona. ;)

Jedyne co zmienia się w tych tekkenach to grafika i ilość postaci do tego nieznacznie. Ciągle te same fajerwerki a do tego ceglaste postacie. To już lepiej wyglądały na psx tekken 3 ale to wtedy było robione na możliwości ps1, na ps3 da sie znacznie lepiej. Np robią postać na wzór Bruce'a Lee a wygląda ona jak kafar, jak Arnold Schwarzenegger w formie z lat 70... Poza tym postacie które dodali w tekken 6 są z dupy wzięte i zupełnie niepotrzebne psujące jeszcze bardziej klimat. Widać że twórcy nie zadają sobie żadnego trudu żerując tylko na dawnej popularności serii. Tekkena nie brałbym nawet za darmo ale za takie Mortal Combat 2011 moge nawet zapłacić. To dopiero będzie rzeźnia, łamanie kości i krew na ścianach a nie jakieś tam sztuczne ognie jak w tekkenie.

Przesadzasz.

BTW zachwycasz się jednocześnie MK, który ma takich kafarów, że szkoda gadać. Natomiast panienki są równie realistyczne, jak Pamela Anderson Lee.

BTW2 osoba z Vegetą (wypakowany na maksa kurdupel ) w awatarze marudząca na ludki w TEKKENie jest... hmm... niekonsekwentna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz.

BTW zachwycasz się jednocześnie MK, który ma takich kafarów, że szkoda gadać. Natomiast panienki są równie realistyczne, jak Pamela Anderson Lee.

BTW2 osoba z Vegetą (wypakowany na maksa kurdupel ) w awatarze marudząca na ludki w TEKKENie jest... hmm... niekonsekwentna. ;)

Nie, nie przesadzam. Nie wiem co do tego ma Vegeta? Postać z anime w moim avatarze porównujesz do mojego zdania na temat tekkena? Jakby tekken był taki od samego początku to bym sie nie czepiał, ale postacie nie zawsze były takie klockowate i nienaturalne jak są teraz. Chodzi mi o to że nie wprowadzają żadnych znaczących zmian, a jeszcze bardziej brudzą. To tylko powielanie. Natomiast nowe MK jest wyraźną odskocznią od pozostałych części postacie w nich nie są takie klockowate a przynajmniej nie wszystkie jak w tekkenie. Poza tym Mortal Combat nadrabia większym realizmem. MK jak zdążyłem oko zawiesić ma zajebiste mapy a tekken 6? Mapa na której pół akcji przysłaniają nam podskakujące, obijające się owieczki? WTF? W kulki polecieli z fanami tekkena. No, ale to tylko moje zdanie. Wiadomo że są gusta i guściki. Możecie mi wierzyć, ja wiem co dobre :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie przesadzam. Nie wiem co do tego ma Vegeta? Postać z anime w moim avatarze porównujesz do mojego zdania na temat tekkena? Jakby tekken był taki od samego początku to bym sie nie czepiał, ale postacie nie zawsze były takie klockowate i nienaturalne jak są teraz. Chodzi mi o to że nie wprowadzają żadnych znaczących zmian, a jeszcze bardziej brudzą. To tylko powielanie. Natomiast nowe MK jest wyraźną odskocznią od pozostałych części postacie w nich nie są takie klockowate a przynajmniej nie wszystkie jak w tekkenie. Poza tym Mortal Combat nadrabia większym realizmem. MK jak zdążyłem oko zawiesić ma zajebiste mapy a tekken 6? Mapa na której pół akcji przysłaniają nam podskakujące, obijające się owieczki? WTF? W kulki polecieli z fanami tekkena. No, ale to tylko moje zdanie. Wiadomo że są gusta i guściki. Możecie mi wierzyć, ja wiem co dobre :) Pozdrawiam

DRAGON BALL Ci się podoba, a TEKKEN nie. Dziwne.

Co to znaczy "klockowate"?

Masz rację, w TEKKENie nigdy nie było żadnych dziwnych/zabawnych kostiumów, czy zawodników. Wcale. :P

MK jest realistyczne? o_0 Nie mam więcej pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, scorpion czy sub-zero to istna fontanna realizmu. Od realizmu jest ufc 2010. W Tekkenach, MK-ach i innyh "arkejadach" ma bys zabawa a nie realizm. Nie wiem co masz do postaci bo animacja jest baardzo ok a one same wygladaja fajnie.Wiadomo, ze dla niektorych T3 byl najlepszy i kazda kolejna odslona gorsza bo bardziej casual i takie tam ale nie demonizujmy tej serii. To nadal kawal swietnej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mocną stroną serii jest zestawienie zawodników prezentujących najróżniejsze style walki (w tym ten maksymalnie nierealistyczne).

NFL>>> Albo VIRTUA FIGHTER (wiem, że nie w 100%, ale jednak).

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DRAGON BALL Ci się podoba, a TEKKEN nie. Dziwne.

Co to znaczy "klockowate"?

Masz rację, w TEKKENie nigdy nie było żadnych dziwnych/zabawnych kostiumów, czy zawodników. Wcale. :P

MK jest realistyczne? o_0 Nie mam więcej pytań.

Dziwne? Co jest dziwne? Przecież gry z serii dragon ball to zupełnie inny klimat i system walki to raz, dwa - to nie wszystkie gry o dragon ball'u mi się podobają (np. seria raging blast), trzy - gry z dragon ball robione są na podstawie mojego ulubionego anime i wiem czego moge się po nich spodziewać i jakie mam wobec takiej produkcji oczekiwania. Natomiast tekken jest typową bijatyką z którą pierwszy raz miałem do czynienia grając na ps1. Kapujesz czy jeszcze nie bardzo? Co do MK to ja nie mówie, że samo w sobie jest realistyczne LOL. Wiadomo że to fantazja, chyba sie nie zrozumieliśmy albo sam nie wiesz czego się czepić w mojej opinii i piszesz głupoty. :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mistrzu, albo podobają Ci się kanciaste nierealistyczne kafary, albo nie. Nie ma opcji pt. "mięśniaki w DB i MK są ok, a te z TEKKENa" już nie. O to mi chodzi. Brak konsekfencji. Skoro tak kochasz DB, to zapewne z powodu wystepowania w nim napakowanych/przepakowanych ludków.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu, albo podobają Ci się kanciaste nierealistyczne kafary, albo nie. Nie ma opcji pt. "mięśniaki w DB i MK są ok, a te z TEKKENa" już nie. O to mi chodzi. Brak konsekfencji. Skoro tak kochasz DB, to zapewne z powodu wystepowania w nim napakowanych/przepakowanych ludków.

Nie ma zamiaru bronic kolegi ale w sumie mam podobnie. Osobiscie chlone gry z naruto w roli glownej i dla mnie sa swietne ale juz taki street fighter mi nie podchodzi. Obie nierealistyczne, teoretycznie o to samo w nich chodzi ale mechanika gry inna. Dochodzi tez czynnik zewnetrzny w postaci uwielbienia dla mangi/anime.

Co do tej klockowatosci to sam nie wiem o co cho. Dla mnie tekken 3 jest najlepszy ever ale czesc 6 byla calkiem niezla pomimo tych dziwnych bajerkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFL, ale w NAruciaku nie masz kafarów, którymi się zachwycasz, prawda? Wypakowane kloce z TEKKENa zestawione z chuderlawymi bohaterami m/a, których lubisz, mogą wywoływać takie uczucia. Jest to w pełni zrozumiałe.

Mvegetę zachwyca któraś z kolei forma Vegety, w której jeden z jego cycków jest większy od głowy, ale napakowany ludzik z TEKKENa go mierzi. To jest dziwne.

Zrozumiec można poirytowanie obecnością broni, czy niektórymi dziwnymi strojami, ale jeśli kogoś rajcuje nowe MK, to nie ma powodu czepiać się japońskiej klepanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFL, ale w NAruciaku nie masz kafarów, którymi się zachwycasz, prawda? Wypakowane kloce z TEKKENa zestawione z chuderlawymi bohaterami m/a, których lubisz, mogą wywoływać takie uczucia. Jest to w pełni zrozumiałe.

Mvegetę zachwyca któraś z kolei forma Vegety, w której jeden z jego cycków jest większy od głowy, ale napakowany ludzik z TEKKENa go mierzi. To jest dziwne.

Zrozumiec można poirytowanie obecnością broni, czy niektórymi dziwnymi strojami, ale jeśli kogoś rajcuje nowe MK, to nie ma powodu czepiać się japońskiej klepanki.

W Vegecie podobał mi się jego charakter i przemiana wewnętrzna, ale na tym polu nie będę się rozwodził bo Ty mnie kolego dalej nie rozumiesz i zrozumieć po prostu nie chcesz. Dajmy sobie spokój. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam Twojej fascynacji DB, a niekonsekfentne podejście do kafarów. Mniejsza o to. Zakończmy ten offtop.

BTW jak sprawdzała się broń w TEKKENie 6? Nie grałem w niego, ale TTT2 mnie ciekawi, więc miło byłoby dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam Twojej fascynacji DB, a niekonsekfentne podejście do kafarów. Mniejsza o to. Zakończmy ten offtop.

BTW jak sprawdzała się broń w TEKKENie 6? Nie grałem w niego, ale TTT2 mnie ciekawi, więc miło byłoby dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. :)

Na szczęście broń w Tekkenie to tylko ciekawostka, nie wpływająca na samą grę, choć mam nadzieję, że w następnych częściach zrezygnują z tego pomysłu, bo według mnie nie pasuje do serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam Twojej fascynacji DB, a niekonsekfentne podejście do kafarów. Mniejsza o to. Zakończmy ten offtop.

BTW jak sprawdzała się broń w TEKKENie 6? Nie grałem w niego, ale TTT2 mnie ciekawi, więc miło byłoby dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. :)

nie mozna używać broni, co najwyżej item move np. baseball dla Hwoaranga, shotgun dla Bryana czy nunchaku dla Lawa. Jest to pojedynczy cios który jest tak słaby i tak długo sie ładuje ze jest tylko ciekawostką i niczym poważnym. Na jakieś 3000 walk online spotkałem może 5 osób które pofatygowały się żeby taki atak odpalic dla jaj. może raz mnie ktoś trafił i była to Xiaoyu ze swoją magiczną różdżką która przy trafieniu nakłada na naszą postać głowę pandy.

Co do samego stylu jaki prezentuje tekken. Już po Tekkenie 4 przestałem wierzyć że seria odrzuci ten japonski styl, zero miśków, kangurów czy gonów, mniej tych wybuchów czy elektrików, postacie bardziej "ludzkie". W tamtym czasie bardzo mi to wszystko przeszkadzało ale teraz jakoś bez tego nie wyobrażam sobie Tekkena. Taki juz jego styl.

Street Fighter, Mortal kombat czy Tekken każda ma odmienny styl

Mortal Kombat bardziej realistyczne, bez jaj. Na nie jednym trailerze postac fruwa znacznie dłużej niż w tekkenie, do tego co drugi atak to miażdżone głowy łamanie karku czy kręgosłupa(Xray moves) nie wspominając wbijanych noży czy innych narzędzi prosto w serce czy w głowę.

W sumie dlatego zgadzam się z KopaczemK, czepianie się realizmu Tekkena a chwalenie Mortala czy nawet Dragon Balla jest bez sensu. I nie ważne czy dotyczy to systemu, realizmu, "kafarowych" postaci czy"fajerwerków".

Kazda jest inna i wszystkie te serie nie są realistyczne, wszystkie mają dziwadła, kafarów,"fajerwerki" i w każdym przypadku kolejna część dodaje kilka kosmetycznych zmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje odnośnie broni.

W sumie dlatego zgadzam się z KopaczemK, czepianie się realizmu Tekkena a chwalenie Mortala czy nawet Dragon Balla jest bez sensu. I nie ważne czy dotyczy to systemu, realizmu, "kafarowych" postaci czy"fajerwerków".

Kazda jest inna i wszystkie te serie nie są realistyczne, wszystkie mają dziwadła, kafarów,"fajerwerki" i w każdym przypadku kolejna część dodaje kilka kosmetycznych zmian

O to właśnie chodziło. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://p.twipple.jp/YJ6MW

Na twitterze Harady pokazały się pierwsze zdjęcia mamusi Jina. Jak dla mnie super. W Tekkenie 6 gram głównie Aśką i Jinem wiec mam nadzieję że stosunkowo szybko opanuje tą postać.

Szkoda że tak długo trzeba czekać na tą grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w stare TEKENy? Jeśli nie, to wiedz, że Jun steruje się identycznie jak Asuką. ;) Przynajmniej tak było w T2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w stare TEKENy? Jeśli nie, to wiedz, że Jun steruje się identycznie jak Asuką. ;) Przynajmniej tak było w T2.

hehe, wiem o tym. Grałem w wszystkie części i zarówno w Tekken 2 jak i w pierwszym tagu Jun grałem najwięcej. Właśnie dlatego od piątej części dałem odpocząć trochę Jinowi i wziąłem się za Asukę

Mam tylko nadzieję że zostanie dopasiona w przeciwieństwie do poprzedniego Taga i będzie to postać różniąca się od Aśki ponieważ jak wiadomo to ten sam styl walki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asuka ma świetną szybkość, zwinność i niezły cios. Dobra postać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×