Skocz do zawartości
KopaczK

Tekken Tag Tournament 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co się napalać na tą grę bo narazie jest w planach tylko wydanie na automaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się napalać na tą grę bo narazie jest w planach tylko wydanie na automaty.

Masz rację na razie - pewnie na jakiejś większej imprezie zostanie podana data premiery dla konsol.

Wszystkie Tekken-y były na konsolach będzie i ten ;)

Co do filmików to porównując z tymi z T6, to na razie pachnie renderem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heihachi jest młody ponieważ wypił eliksir młodości ... A to wszystko z powodu śmierci aktora podkładającego mu głos, moim zdaniem lepiej mogli to rozegrać ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w sumie popieram zdanie @Mvegety ze w tych kolejnych tekkenach od 3 to w sumie nic sie specjalnie nie zmienilo oprocz polepszania grafiki i dodawania postaci. Moze tu bedzie sjakas wieksza rewolucja. Ale nawet jak nie wyjdzie na konsole to plakal nie bede bo 6teczka jest dla mnie bardzo GIT i jest jedna z nielicznych gier ktore posiadam i nie zamierzam sie nigdy pozbywac. To samo bedzie z nowym MK :> Porownywac nieporownuje bo to bardzo rozniace sie bijatyki. Inny system walk. Jednym pasuje taki innym ten drugi. Mi bardziej ten z MK. Ale tak jak napisalem Tekkena 6 tez posiadam i pogrywam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken to typowy tasiemiec, którego fani nie oczekują rewolucji, a jedynie ewolucję. Co mieliby niby zmienić? Np. dodać krew? Ok, ale po kiego grzyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zmieniać coś co sprawdza się znakomicie. System Tekkena jest świetny. Co prawda po dodaniu bound można przeciwnika bardzo długo kopać w powietrzu ale już taki urok Tekkena.

Rewolucja w bijatykach to bardzo ryzykowna sprawa. To tak jak zmienić całkowicie gameplay w innych gatunkowo "tasiemcach" jak np PES czy NBA 2K i liczyć na to że fanom się spodoba. Ludzie budują skila na poznanym już systemie i można co najwyżej urozmaicić gameplay drobnymi elementami. Pamiętam jak dodanie ścian w Tekkenie 4 było mocno krytykowan swojego czasu

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zmieniać coś co sprawdza się znakomicie. System Tekkena jest świetny. Co prawda po dodaniu bound można przeciwnika bardzo długo kopać w powietrzu ale już taki urok Tekkena.

Rewolucja w bijatykach to bardzo ryzykowna sprawa. To tak jak zmienić całkowicie gameplay w innych gatunkowo "tasiemcach" jak np PES czy NBA 2K i liczyć na to że fanom się spodoba. Ludzie budują skila na poznanym już systemie i można co najwyżej urozmaicić gameplay drobnymi elementami. Pamiętam jak dodanie ścian w Tekkenie 4 było mocno krytykowane w swojego czasie

Zgadzam się w 100%. Np. nowy SF zmienił grafikę, ale nadal jest tym samy klasycznym mordobiciem, które fani znają i kochają. Z TEKKENem jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie TTT2 zapowiada się na coś dobrego. Podoba mi się zmienianie przy zakładaniu chwytów, że jeden podnosi przeciwnika a drugi wlatuje mu z kopem, fajne to jest. Jednak TTT był przeciętny, szczególnie właśnie za tą walkę we dwóch. Wolę tradycyjną bitwę, ale TTT2 to już coś całkiem innego

"More than 40 characters" NAJS!

Edytowane przez Zohan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej podoba system z Virtua Fighter, ale Tekken też ma fajny. Jedyne co mi nie pasuje w Tekkenie, to te dobijanie w powietrzu, czy na ziemi. Jak się gra z CPU i trafi się na Paula z Tekken Lord, to wystarczy, że raz trafi i później potrafi dobijać bez końca, nie dając wstać. A nie wiem czy zauważyliście, ale np. biorąc Heihachi albo Paula i wciskając kombinacje "dół+kwadrat, przód+trójkąt" można cały czas wygrywać, bo CPU się wogóle nie broni przed tym, trochę to śmieszne jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TTT2 raczej nie trafi w tym roku na konsole.

Pod tym LINKiem znajdziecie więcej informacji i kilka filmików, na których zobaczycie walki amerykańskiej czołówki tekkenowych kombatantów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja w sumie popieram zdanie @Mvegety ze w tych kolejnych tekkenach od 3 to w sumie nic sie specjalnie nie zmienilo oprocz polepszania grafiki i dodawania postaci. Moze tu bedzie sjakas wieksza rewolucja.

TTT- Opcja Tagowania/Rage

T4- Ściany/ nierówności terenu

T5- Rzuty z powietrza

T6- Bound / poziomowe areny/rage

Nie rozpisuje się o głebszych zmianach w systemie .

Co do Taga 2 to jestem ciekawy jak rozwiążą opcje Rage,czy tagowane ściany będą skryptowane ,boundów i jak wiele będzie bagów przy tagowaniu i spadaniu z aren. No i w końcu czy Xiao znowu będzie topem :) Część zobaczy się w listopadzie jak wydadzą TTT2 Prolog:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem do rak moją kopie Tekken Hybrid z filmem Tekken Blood Vengeance i demem Tekken Tag Tournament 2. Moje pierwsze wrażenia są dość dobre. Niestety grafika nie zmieniła się ani trochę od czasu Tekkena 6 co najwyżej areny wyglądają lepiej, można zapomnieć o jakości takiej jak na automatach, ząbki biją po oczach, rozgrywka jest nieco wolniejsza przynajnmiej tak mi się wydaje, trudniej wrzucić przeciwnika na ścianę tagowe akcje są nieco zmienione i sam do końca jeszcze tego nie opanowałem.

Szkoda że nie można powalczyć online ale to demo

rownież nie ma trybu practice a przydałoby się potrenować

To na razie wstępne spostrzeżenia, małe rozczarowanie oprawą graficzną ale tekken to nie tylko grafika czego chyba nie rozumieją osoby ktróre uważają Tekkena 6 za słabą, szósta część była i tak najlepsza z całej serii pod względem gameplayu, wprowadzając ciekawe rozwiązania, solidne multi i mająca naprawdę dobry balans postaci.

I jak ktoś ma również Tekken Hybrid niech powie jak zmienić strój postaci :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad hybrydą. TTT to moja ulubiona gra z PS2. 500h co najmniej w tym przesiedziałem. Nawet grałem na 5 calowym biało czarnym telewizorze za 49 zł jako konsola pół-przenośna. To były czasy biggrin.gif A kręgle były genialne.

Jaka różnica w grafice i grywalności pomiędzy TTT HD a prologiem TTT2? Kupować czy czekać na pełnoprawną drugą część?

Oceny recenzentów niezbyt entuzjastyczne.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjeździłem całe zasrane miasto i nigdzie nie ma. W Media Markcie koleś mi wmawia, że Tekken Hybrid to Tekken 7 i premiery jeszcze nie było, w żadnym empiku w Polsce gra nie jest dostępna to samo w innych hipermarketach. J**ana wiocha. Specjalnie chciałem iść w dniu premiery i kupić żeby nie czekać na kuriera, a i tak wyszło na to, że nie pogram przez weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TTT HD oczywiście wygląda brzydko na dzisiejsze standardy ale z sentymentu trochę pograłem. Czy warto ? Nie wiem, ja np jestem fanem Tekkena i nie trzeba mnie było namawiać na zakup. Trzeba pamiętac że TTT HD ma już swoje lata i dzisiaj jest według mnie ciekawostką, TTT 2 prologue to demo z czterema postaciami do wyboru i film Tekken Blood Vengeance którego jeszcze nie oglądałem

@UP

Ciekawa sprawa ponieważ Tekken Hybrid posiada polskiego wydawce, przynjamniej tak mi się wydaje, wnioskuje po tym że pudełko i instrukcja jest po polsku. Powinien zatem być w Empikach, sklepach itp

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Na stronie samego empiku jest napisane "brak towaru", a koleś w MM przy mnie sprawdzał w bazie komputera i nawet nie było tej gry na liście gier dostępnych i zamówionych. W Media Expert nie było na półkach ale nie pytałem czy będzie. Zamówiłem już na allegro. Z kurierem zapłacę 145 ale nie wiadomo czy bym tak nie skończył bo jak czasem empik dowali cenę to nie zdziwiłbym się gdyby kosztowało 199zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media markt w Łodzi, widziałem za 140 bez grosika. Gra wiec co prawda z lekkim opóźnieniem, ale trafiła na sklepowe półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Ultimie zestaw jest wyceniony na 139,90 czyli całe 9 groszy taniej niż w MMM :tongue:. Niestety jak wynika z komentarzy film prawdopodobnie nie ma polskich napisów(czego zresztą się spodziewałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma polskich napisów, ale można włączyć angielskie.

Dla nie znających angielskiego to niewielkie pocieszenie :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nie znających angielskiego to niewielkie pocieszenie :tongue:

No tak , ale w Tekkenie obejdzie się bez języka. Ustawienia to prościzna a z kolei cut-scenki są króciutkie , no , ale wiadomo wiadomo , że i tak dobrze by było gdyby był Polski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×