Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mogę sobie tworzyć tyle kont ile chce i tworzyć na nich triale i mieć wiecznie darmowego plusa? Czy wiekszość użytkowników już tak robi?

 

EDIT:

Wyczytałem, że jak nie anuluje subskrybcji to automatycznie mi ją przedłuży i pobierze kase. Więc po aktywowaniu subskrypcji, jak ją odrazu anuluję, to się nie przerwie tylko będzie trwała te 14 dni, a się nie przedłuży? Mam nadzieje, że zrozumiale to napisałem xd.

Edytowane przez Emeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak od razu anulujesz to po 14 dniach kasy nie weźmie, konto możesz usunąć i stworzyć nowe. Możesz sobie tak grać tylko pamiętaj, że jak będziesz chciał kiedyś wrócić do gry z przed powiedzmy miesiąca to nie będzie to możliwe.

Edytowane przez malyksg86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia, Bez problemu więc mogę robić konta na dane swojej karty kredytowej tak? Czemu nie będę mógł wrócić do gry z przed miesiąca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz dodać swoje dane a po włączeniu triala na 14 dni, usuwasz dane karty i pieniądze zostają w banku.

Do gry nie wrócisz bo ps plus będzie działać na takim koncie tylko przez 14 dni po tym okresie gra już się nie włączy i będzie komunikat o tym żebyś przedłużył subskrypcję  :psnplus: a domyślam się, że po tych dwóch tygodniach stworzysz nowe konto na kolejnego triala. W tym przypadku plus nie będzie Ci się kumulował na Twoim głównym koncie jedynie będziesz mógł nabijać pucharki na główne konto przez kolejne 14 dni na gry z nowego konta.

 

Mam nadzieję, że napisałem to w miarę jasno.

Poniżej masz jeszcze poradnik odnośnie plusa, który warto przeczytać.

http://www.pssite.com/poradniki-337-poradnik__wszystko_co_musisz_wiedziec_o_playstation_plus.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, wszystko zrozumiałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem ja i moj kolega nie mozemy grac ze soba online.

testowane na gran turismo 6 i diablo 3 ros.

obaj mamy internet od tego samego dostawcy Darnet, na necie pisalo ze zmiana ip na publiczny pomoze wiec zmienilismy ale nic nie dalo.

obaj laczymy sie przez routery wiec ustawilismy sobe rezerwacje adresu na ip konsoli oraz dodalismy DMZ na nie lecz tez nic to nie dalo

czy to mozliwe aby wina lezala po stronie dostawcy internetu ze nie mozemy sie polaczyc ze soba bo granie z innymi czy laczeniem z internetem nie mamy problemu?

prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli obaj macie publiczne IP i poprawnie skonfigurowane DMZ to nie ma znaczenia skąd jest Internet bo połączenie jest traktowane "zewnętrznie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×