Skocz do zawartości
kill

Dungeon Hunter: Alliance

Rekomendowane odpowiedzi

jaki jest najlepszy sposób na nabicie tego 1mln złota ? mam jakieś 730 tyś ... i obecnie brak neta na ps3 .... ubijać co chwilę królową, czy co proponujecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest optymalny build dla maga ?

Znacie jakieś forum poświęcone tej grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest optymalny build dla maga ?

Znacie jakieś forum poświęcone tej grze ?

Meteor + powiew wiatru ..... 1/3 w endurance 2/3 w energię ...... no i leczenie .... i bierne badziewia.

ewentualnie ...meteor = aura spowalniająca+leczenie + bierne skile .....

fireball + chain lightning + leczenie dla hardkorów .....

no i można też iść full energia ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Zaliczyłem całą grę magiem (jednocześnie zdobywając poziom 40). Nie okazała się tak długa, Dark Queen pokonana online, zresztą gram tylko online. Jak wejść na poziom legend, trzeba wbić 75 lvl ? Jakie macie sposoby by dość szybko tego dokonać, bo powracając na starsze plansze nawet obecnie na te na których się znajduje moja postać nie otrzymuje już żadnego expa (tylko za Questy i Bossów). Wiadomo miło się cofnąć i pomóc tam komuś choćby w walce ze slimami i końcowym bossem (tak, te początkowe akty) ale na dłuższą metę nie widzę aby to było dość skuteczne przy wbiciu 75tki. Kilkukrotne zabijanie Dark Queen też się mija z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to po ukończeniu hero, rozpoczynasz single mając do wyboru hero lub legend, wybierz legend i od tego momentu powinieneś w online automatycznie grać na legend, lub po prostu wyszukując graczy online zaznacz tylko legend i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też próbowałem, niestety poziom ledeng jest niedostępny. Uważam że przyczyną jest brak przejścia całej gry w single. Od razu po ściągnięciu gry bawiłem się tylko online. Jutro spróbuje, być może uda się rozwiązać problem. Wchodząc na local game i wybierając moją postać jestem od razu w molten tower, także mam nadzieje że oszczędzę sobie przechodzenia od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba grać single żeby odblokować poziom legend. Gram tylko online i wczoraj właśnie przeszedłem na legend moim magiem =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, problem rozwiązany, poziom legendary dostępny. Niestety poprzez tryb local game. Nie chciał mi wskoczyć online pomimo tego że Dark Queen została kilkakrotnie pokonana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, problem rozwiązany, poziom legendary dostępny. Niestety poprzez tryb local game. Nie chciał mi wskoczyć online pomimo tego że Dark Queen została kilkakrotnie pokonana.

Dziwna sprawa. Powinieneś mieć od razu dostęp do legend nawet w trybie multi. A co do poziomu 75, to łatwo go osiągnąć grając na legendzie, zwłaszcza z kilkoma graczami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Woja co pakować i w jakie staty by się dało solo miło grać ;>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Woja co pakować i w jakie staty by się dało solo miło grać ;>?

w zasadzie ....tylko siła no i od czasu do czasu może w endurance jak masz problemy z przeżywalnością

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam 3 osób do trofea on-line. Mój PSN ID - Anwen.

jeśli grasz w godzinach między 6:45 a 9 to mogę pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze interesować się tym tytułem? Są ludzie na serwerach? Chciałbym grać jedynie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kategorii i na tym sprzęcie (hack'n'slash & PS3) jedna z bardziej przyzwoitych pozycji.

Co do ludzi na serwerach to już jakiś czas temu było z tym bardzo biednie; nie podejrzewam, żeby w ostatnim czasie się coś poprawiło, ale jeśli się mylę, to proszę o sprostowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi ale jednak sięgnąłem po Rainbow Moon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w to ktoś jeszcze? Pytam, bo ja zacząłem i mam kilka wątpliwości. Główna dotyczy tego, czy da się w tej grze po jej ukończeniu wybierać później poszczególne akty? Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat. Pytam, bo są tam m.in. trofea za ukończenie wszystkich zadań (w tym pobocznych) - a jak się jakieś w danym akcie pominie to co wtedy? Jest jakaś metoda, żeby je "dobić", czy całą grę od nowa? Analogicznie ma się sytuacja z trofeum chociażby za zabicie ostatniego bossa w 4 osoby, czy jak się nie uda tylu zebrać to da się potem sam ten akt rozpocząć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×