Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Club - Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

nie Audi

Aston Martin the best :thumbsup:

a co do lokacji klubu to przy jakiejś długiej prostej by się przydało żeby można było sprawdzać prędkości maksymalne aut no i robić drag race :rolleyes:

już nie mogę się doczekać

Wszyscy jesteśmy za Audi, więc nie mieszaj. ;)

Sony ma teraz problemy z LG, może dlatego tak długo to trwa. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok widzę że nie ma szans

niech wam będzie to Audi :dry:

ps. BrzozaLuk nie mam żadnego "ale". Nawet jeśli mam to zachowuje to dla siebie

luz :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze sobie darujemy poki co marke, nie trzeba jej ustawiac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak wszystko dyskutujemy to pozostało jeszcze do obgadania logo klubu :P - ale myślę, że to zostawimy założycielowi do wyboru. Dobrze by tylko było, aby było związane z nazwą lub mottem (ale to chyba wiadomo :laugh:).

Mam jeszcze taką propozycję - co powiecie na jakiś winyl dla członków klubu? Aby było wiadomo, że to my, i że w jedności siła :nuke:

Coś małego, najlepiej na którymś przednim błotniku aby było to widoczne jak będzie początek wyścigu klub vs klub i kamera będzie omiatać wozy. Nie musielibyśmy umieszczać tego na wszystkich samochodach, tylko na tych, które będziemy brać do wyścigów klubowych.

Tak mi wczoraj wpadło na myśl gdy zauważyłem, że mam winyl na dwóch samochodach (teraz już na każdym) przy tylnym lewym świetle i zawsze go widać przy starcie :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kremulek dobry pomysł, tylko trzeba by wybrać jakiś nie za duży, ale widoczny, a wracając do miejscówki to mysle, ze krater najlepsza z mozliwych. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie jest 8 osób do klubu + 5 "rezerwowych", o ile dobrze wiem to pierwszy poziom klubu moze miec max 8 członków, a drugi 16 tak? W takim razie Ci "rezerwowi" są pierwszymi na liście wstąpienia do klubu po wbiciu 2 poziomu (chyba, że ktos wczesniej zrezygnuje) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak, potwierdzenie ze chce sie w dalszym ciagu przystapic i osoby z listy maja pierwszenstwo, tak samo jak ktos odejdzie z klubu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy, czekamy i czekamy :whistling:(a klubować się chce!)

To ja dla rozrywki wrócę do mojej propozycji i zaproponuje stikera na nasze auta coby było widać, że w jedności siła ;)

Tak więc:

stikerclub.JPG

Jest to Tribal pierwszy z prawej w 1 rzędzie. Przypomina trochę słońce, więc nawiązuje do motta. Myślałem nad czymś oryginalniejszym, ale jak coś wykombinuję to mogą być później problemy z powtórzeniem.

Położenie to lewy przedni błotnik w okolicach koła - tak go umieścić aby był widoczny. Biały na ciemnych barwach i czarny na jasnych. Nie obracać go, nie zmieniać wielkości, tylko wrzucić go tak jak się pojawia po wybraniu wzoru.

Wiem, że nie na wszystkich autach można naklejki umieszczać, ale na tych co się da to będzie fajnie wyglądać :happy:

Zostawiam temat do dyskusji a ja tymczasem idę kręcić drogi na Oahu... B)

@Down - Czy Ty musisz się aż tak czepiać? :P Specjalnie napisałem, że w okolicach koła - to znaczy, że jeśli nie ma błotnika to umieszczamy na masce mniej więcej w tych rejonach :rolleyes:

Lepiej jakbyś napisał, czy Ci się podoba w ogóle ten pomysł i taki wzór może być czy inny :sleep:

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że nie wszystkie auta mają miejsce na nadkolu aby "ciepnąć" tego stickersa na nie tongue.gif

Edytowane przez Profesor Resor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oprócz polskiej flagi przydałoby się coś jeszcze. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech bedzie ten co dal Kremulek ale zeby jakos zespawac to polska flaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to postaram się zaraz coś obmyślić i wrzucę propozycję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Okazało się, że tribale można używać tylko na japońskich samochodach...

W takim wypadku wymyśliłem coś takiego:

stikerclub2.JPG

Bierzemy czachę, robimy ją na pomarańczowo, potem flaga polski zmniejszona poniżej 50% wielkości oryginalnej i umieszczamy na czole.

Ciężko jest połączyć z czymś naszą flagę, bo ma biały kolor, więc musi być najlepiej na czymś aby było dobrze ją widać na każdym kolorze samochodu. Czacha bo klub to MadDrivers, a pomarańczowa jest z powodu tej drugiej strony słońca B)

Dopuszczalne były by oczywiście wariacje co do wielkości i odcieni koloru pomarańczowego aby dobre eksponowała się na konkretnym wozie.

I jak?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Okazało się, że tribale można używać tylko na japońskich samochodach...

W takim wypadku wymyśliłem coś takiego:

stikerclub2.JPG

Bierzemy czachę, robimy ją na pomarańczowo, potem flaga polski zmniejszona poniżej 50% wielkości oryginalnej i umieszczamy na czole.

Ciężko jest połączyć z czymś naszą flagę, bo ma biały kolor, więc musi być najlepiej na czymś aby było dobrze ją widać na każdym kolorze samochodu. Czacha bo klub to MadDrivers, a pomarańczowa jest z powodu tej drugiej strony słońca B)

Dopuszczalne były by oczywiście wariacje co do wielkości i odcieni koloru pomarańczowego aby dobre eksponowała się na konkretnym wozie.

I jak?

No dobra... troche wypiłem :teehee: to mogę się i wypowiedzieć :biggrin:

Jak dla mnie to czacha daje rade i kolory tez pasują :thumbsup:

Jak ktoś będzie miał pomarańczowy wózek to zawsze może zapodać jakąś zielonkawą czachę (byle nie jakąś żarówiastą) i bedzie w pyte :D

A teraz wracam pić dalej :woot:

P.S.

Taki mały żarcik mnie wpadł do durnego łba...

Litra i ogórki dla tego, kto wciśnie to na Atoma :rofl:

Edytowane przez janki41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli czaszki w ogóle nie edytujemy(tylko kolor zmieniamy na pomarańcz) + flaga polski zmniejszona o 50% w stosunku do rozmiarów początkowych, którą naklejamy na czoło owej czaszki. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że się spodobało :biggrin:

Zrobiłem wczoraj mistrzostwa A5 SKL z tą czachą na boku i aż przyjemnie było patrzeć jak się prezentuje przy starcie B)

Dokładnie Krypto - tak trzeba zrobić (wielkość flagi powinna być dokładnie ok 48 %, aby w ten sposób zmieściła się na czole). Oczywiście edycja wielkości czachy będzie musiała być w przypadku wozów o mniejszej powierzchni blach. Ten Atom mnie zaintrygował. Jak go nabędę to zobaczę gdzie można by to fajnie wcisnąć :P

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ta czacha z flagą świetna sprawa

wkleję sobie to dzisiaj na główne samochody

panowie w poniedziałek łatka :teehee:

!!! ŚMIGAMY !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu !

19954-b35c18f7e536c676d3621144e31d13ee..jpg

Ale mogliby puścić go w weekend, kiedy będę miał wolne no... dobra nie marudzę :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×