Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Club - Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj rano złapałem jakąś wenę twórczą i oto co mi wyszło

post-16741-0-80412700-1299850759_thumb.j

post-16741-0-80668200-1299850829_thumb.j

post-16741-0-19234500-1299850856_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dam rady tak równo tych stickersów ponaklejać:pardon: W poniedziałek zakładamy klub i nareszcie sobie gdzieś pojeździmy :thumbsup:

Edytowane przez Profesor Resor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subaru stylizowane na auto Kenn`ego Blocka, nie? ;) Całkiem zgrabnie to wyszło. Plus czacha i wrażenie jest :thumbsup:

Resor, akurat tak równo ponaklejać stikery jest prosto - naklejasz jeden, wracasz do wyboru innego i potem dajesz lekko np w prawo i kleisz następnego :whistling:

@Down: No to dobrze, że nie dałem w logo czegoś trudniejszego, bo myślałem nad jakimś napisem też :P

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak mi nie wyjdzie taka już ze mnie niezdara :tongue:

Co do tego klubowego stickersa można go umieścić na lewej stronie drzwi bo na nadkolu niektórych wozów nie mam miejsca ?:verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego klubowego stickersa można go umieścić na lewej stronie drzwi bo na nadkolu niektórych wozów nie mam miejsca ?:verymad:

Pewnie, że tak. Pisałem, przecież, że możliwa jest wariacja miejsca w przypadku samochodów gdzie nie ma miejsca na nadkolu. W takim przypadku umieszczamy na drzwi.

A jak nie ma jak na drzwi wrzucić to myślę, że trzeba będzie na maskę i jakoś wejdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli czaszka i flaga zostają oficjalnie ustalone jako stickers naszego klubu. Jutro rozpocznę edycje swoich furek. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem chwilę i zrobiłem prostą sygnaturę klubu :)

ps3sitemaddrivers.png

Edytowane przez timetoshake
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż kremulek jestem fanem Blocka więc wszystkie wozy które mają swoje odpowiedniki rajdowe są oklejone w barwy monster energy :thumbsup: a przynajmniej sie staram żeby to było podobne

jutro łatka!!!! (oby)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli jest jeszcze szansa, zeby wstapic do Waszego clubu, chetnie sie pisze, gram codziennie wieczorami, HS posiadam, czekam na info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak odpadam z listy, ponieważ sprzedaję TDU2. Niedługo wychodzi SHIFT 2, więc i tak bym już pewnie nie wrócił do test drive'a.

http://allegro.pl/test-drive-unlimited-2-tanio-jak-nowa-i1507072618.html

i tak przy okazji:

http://allegro.pl/kontroler-frag-fx-v2-se-tanio-jak-nowy-i1493255665.html

Edytowane przez koosa58362

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak odpadam z listy, ponieważ sprzedaję TDU2. Niedługo wychodzi SHIFT 2, więc i tak bym już pewnie nie wrócił do test drive'a.

Jeżeli się da to ja wbiję chętnie za koosę, o ile nie idziemy według listy rezerwowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej ustaliliśmy, idziemy według listy, więc szczęśliwcem, który wchodzi za kose, jest Grimdar, jednak przejrzałem ten temat jeszcze raz i (w tym temacie) nie znalazłem postu grimdara, a pierwszą osobą, która zapisała się (w tym temacie) na listę rezerwową był Esqiro, w głownym temacie też nic nie znalazłem więc pisze. Jeśli się myle to z góry przepraszam. : - )

Edytowane przez Showon23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż kremulek jestem fanem Blocka więc wszystkie wozy które mają swoje odpowiedniki rajdowe są oklejone w barwy monster energy :thumbsup: a przynajmniej sie staram żeby to było podobne

jutro łatka!!!! (oby)

Block jest świetny i malowanie samochodów też ma niezłe :D Aczkolwiek ja z naklejkami staram się wyrazić własne widzimisię stylistyczne. Choć, zabawa aby uzyskać taki efekt musiała być długa :laugh:

Time, syganturka ok, ale jak mogłeś zasłonić polską flagę, co? :tongue: Ja bym zamienił miejscami napisy - nazwa wychodząca z oczodołu a motto na górze :whistling: Ale ogólnie jest w porządku.

No ładnie, jeszcze klub się nie rozkręcił a tracimy pierwszego chętnego. Ciekaw jestem ile jeszcze osób przesiądzie się z TDU2 na SHIFT2. Sam jestem ciekaw tej scigałki, ale nabęde ją jak będę miał wolniejsza gotówkę, aktualnie na liście jest Crysis2 i nowy MK :wink: Ale to nie temat na te dywagacje.

Wracając do klubu - mocno zastanawiam się czy łatka będzie dzisiaj. Nigdzie nie jest wyraźnie napisana data wypuszczenia na PS3... Mam nadzieję, że pojawi się lada moment. Cóż przekonam się dzisiaj sam dopiero ok 22. Trzymajmy kciuki :huh:

@Edit: Time, zapomniałeś w sygnaturce napisać "the" przed "sun" :teehee:

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do czachy z flagą na nadkolu...

To ma być sztuk raz po lewej stronie, czy ma być po obu stronach samochodu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do czachy z flagą na nadkolu...

To ma być sztuk raz po lewej stronie, czy ma być po obu stronach samochodu ?

Wedle uznania. Osobiście umieszczam tylko z lewej strony wozu, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby była z dwóch stron.

Powiem tak, z lewej strony jest "obowiązkowa", a powielanie jej jest dowolne ;) (ale żeby nie przesadzić, bo po co)

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam swoje uczestnictwo w klubie :) PSN VicksonPL

Edytowane przez esqiro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edit: Time, zapomniałeś w sygnaturce napisać "the" przed "sun" :teehee:

W sumie szczegół, którego nikt nie zauważy ;)

Pod spodem poprawiona sygnatura. W spojlerze sygnatura dla kremulka "z innym rozkładem napisów" ;)

sygnapoprawka.png

dlakremulkasygnatura.png

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nikt nie zauważy, a ja? to nikt? :P

No i ładnie wyszło, według mnie ta wersja ze spojlera jest lepsza :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie szanowni gracze :) Też bawię się w TDU2 i chętnie pograł bym z rodakami :) Jeśli znalazłoby się dla mnie jakieś miejsce w Waszym klubie to chętnie dołączę. Proszę o jakieś info jeśli nie macie nic przeciwko. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie szanowni gracze :) Też bawię się w TDU2 i chętnie pograł bym z rodakami :) Jeśli znalazłoby się dla mnie jakieś miejsce w Waszym klubie to chętnie dołączę. Proszę o jakieś info jeśli nie macie nic przeciwko. Pozdrawiam

Wroce do domu to Cie wpisze na rezerwowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy zapaleńcy :thumbsup:od jakiegoś czasu bawię się TDU2, więc chętnie bym się wpisał na listę,oczywiście znam miejsce w szeregu wiec cierpliwie poczekam na swoją kolej.Jeśli nie stanowi to problemu to prosze o info.Pozdrawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Panowie? Wiecie może coś o łatce? Kiedy startuje klub? :) Czuję że będzie niezła zabawa :)

dj_slavek.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×