Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuje wpis na FB:

RT @formula1game: To those of you wondering about #F12012, make sure to check back here tomorrow afternoon for some exciting news :)

Mam nadzieje że to nie będą info o zbliżającym się sezonie 2012 w realnej F1 ;) Póki co na FB cisza.

Nie wiem czy się cieszyć czy płakać teraz, hehe :P

Jeśli miałby to być taki tytuł jak F1 2011 to chyba raczej lepiej by było się cieszyć że gra nie ujży światła dziennego :)

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Today we’re proud to announce that Codemasters will remain the home of the official FORMULA ONE™ games and that we’ve now extended our partnership with Formula One World Championship Limited in a further multi-year agreement.

We’ll continue to produce the official FORMULA ONE game for worldwide release, and our range of FORMULA ONE titles will further be expanded with F1 ONLINE THE GAME™, a free-to-play online management and racing game, due to go live this spring. An additional and all-new FORMULA ONE experience for a family audience is also due this holiday season, with further details to be revealed at a later date.

If you’d like to read the full announcement, just click the link below.

Tyle z informacji właśnie podanych na fejsie. Do czerwca na bank nic nie powiedzą o F1, tylko jakieś nic nie warte informacje. :P

Tutaj jeszcze pełne info: http://www.codemaste...mula_one_games/

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co sie dowiedziałem z tego że F1 Online na przeglądarke ukaże się tej wiosny, jestem tego samego zdania co KOWI, do czerwca pewnie będzie cisza albo i do lipca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już czas na temat o F1 2012 :biggrin:

Pierwszy "dziennik"

eee jak się teraz dodaje filmy ? :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

Chcę Wam zadać takie pytanie więc, ostatnio zakupiłem sobie grę na PS3 F1 2011. Pierwsze wrażenia hm.. mogło by być lepiej grafika średnia bodajże tylko na 720p. może być ustawiona ale nie o grafikę tutaj chodzi tylko o grywalność. Zacząłem grać z bratem we 2-óch i gra się naprawdę świetnie jest walka, tunele, kers grę mogę polecić bo jest warta zakupu i pogrania ale do czego zmierzam.

Mój problem polega na tym, że jak jedziemy wyścig wszystko ok wszystko działa ładnie to problem pojawia się przy pit stop'ach jeśli wjadę np. ja a brat jedzie na torze to zaczyna zwieszać grę co jest bardzo dziwne bo myślałem, że na konsolach tego typu zdarzenia są raczej rzadkością no ale stało się i właśnie to jest ten problem ze ktoś wjedzie to ten drugi ma taki problem na torze bo to przy zacięciach w takiej grze nie łatwo się nie rozwalić a co dopiero jak w 2-óch wjedziemy wtedy to nawet nie raz gubi dźwięk.

Czy ktoś może wie czy wyszły jakieś patche lub coś i kolejne pytanie czy jestem wstanie po wgrywać aktualizacje gry z Pendrive np. ponieważ na chwilę obecną nie mam dostępu do internetu przy konsoli.

Czekam na odpowiedź..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko przez internet zaktualizujesz gre, ale to i tak nic nie da bo patch nic nie poprawia w tej kwesti.

Frame rate w tej grze jest tak do dupy ze to glowa mala. Z tym 720p to tez nie przesadzajmy bo upscaling w gre wchodzil o ile dobrze pamietam. CM z reszta jak reszta producentow multiplatform ma problemy z czarnulkami i nic sie na to nie poradzi. W F1 2012 jest troche lepiej ale dalej ilosc fps ssie przy wiekszej ilosci graczy, czy w pewnych miejsach danego toru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mówisz, że nie jestem nic w stanie zrobić i poprawić w tej kwestii..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się da tylko niestety nie z twojej strony. CM się musi do roboty ostro wziąć, ale oni wolą odcinać kupony od samego znaczka F1. Ja się dalej zastanawiam jak daliśmy z chłopakami radę do końca jeździć na tym crapie w lidze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to szczerze powiedziawszy wam gratuluję, że daliście radę jechać w ligę na takich błędach, poczekajmy może 2013 będzie już troszkę lepsza a grałeś w 2012? jak porównasz 11 do 12 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszytko w temacie F1 2012 zostało już powiedziane. Możesz tego patcha spróbować ściągnąć, na pewno kilka błędów z podstawki poprawia, ale graficznie to i tak będzie crap jakich mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale nie mam jak narazie dostępu do neta na ps'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 2013 lepsza? Hehe, żarty...

Względem spadków to tak jak Kowi mówi, patch nic nie zmienił.

Wysłane z mojego SGS2 przy pomocy TapaTalk 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość przyśpieszenia czasu podczas sekcji kwalifikacyjnej - w krótkim weekendzie nie znalazłem (była możliwość przeskoczenia do wyścigu, tracę wtedy zdobyty czas?), a chcę się na długi przedstawić i zapytam na zapas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Musisz wejsc w monitorek i masz kilka predkosci przewijania pod R2!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękował.

:wub: E, wiem...

Długi weekend, pierwsza sesja kw. i mam 18 miejsce, biorę "continue", jestem znowu w pit-stopie, startuję w wyścigu, a tu znajduję się na 24 pozycji :mellow:, o co biega?

Edytowane przez LONG3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie, czas kwalifikacji się skończył i pojawił mi się licznik odmierzający 2 minuty, zdążyłem ukończyć okrążenie przed upływem tego czasu, tabela końcowa mi się ładnie pokazała z moim 18 miejscem. Chyba nie miałem do pit-stopu wjechać w tym czasie, podczas ostatniego okrążenia moje nazwisko zrobiło się całe czerwone, ale to chyba w efekcie tego, że robiłem ostatnie okrążenie.

Chyba że dyskwalifikacja podczas treningu też się liczy, kurczę, to mogło być to, trochę autko też uszkodziłem. Trudno, robimy kolejne usunięcie danych i jedziemy kolejny raz.

Edytowane przez LONG3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by miało sens, gdyby wyświetlany obraz obejmował także te odchylenia w lewo i prawo i to one by były po bokach, a widzę, że to zwykły obraz tylko na półkolu, czyli nic kompletnie to nie daje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by miało sens, gdyby wyświetlany obraz obejmował także te odchylenia w lewo i prawo i to one by były po bokach, a widzę, że to zwykły obraz tylko na półkolu, czyli nic kompletnie to nie daje :)

Daje. Zeza rozbieżnego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze ktoś chętny wbić trofea online i co-op? :) Jak coś, to proszę pisać na PSN. Moje PSNID nick187_pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś jeszcze pogrywa sobie w F1 2011?

Edytowane przez Kryształ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×