Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie sobie jade w Monako i gdy tak sobie jade 57 okrazenie na 5 pozycji to cos mnie tknelo.

Mam pomysl zeby moze zrobic cos w ramach fify 11 i dodac opcje personality. To znaczy np. ze Button umie oszczedzac opony, a hamilton jezdzi agresywnie, a kubica jest szybszy od Petrova w kwalifikacjach.

Szkoda, ale mysle ze takie cos to dopiero 2012 :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Takie coś dałoby na prawdę dużo większy realizm i dobrą zabawę. Ale to zależy tylko od twórców, a z tego co widziałem po Dircie 3 to wygląda na prawdę super i oby całej swojej inicjatywy nie dali właśnie w ten tytuł, a f1 tylko tak o sobie, bo gracze czekają i tyle :biggrin:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, gdyby poprawili wyniki kierowców na prowdziwe- w 2010 często widziałe Chandoka w TOP 10 :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chandok w TOP10, ale chyba nie w trybie GP.

Nie przesadzajcie z wynikami poszczególnych kierowców w trybie kariery, bo to normalne, że tam wszystko toczy się swoim życiem.

Przypominają mi się dyskusje na temat managerów piłkarskich, że po sezonie Barcelona jest słabsza od Villareal itd., albo że Chelsea spadła do 1 ligi, a Legia awansuje do LM. Przecież to normalna rzecz.

--

Uważam, że nie spieprzą F1 2011. Po tak dużej krytyce i świadomości odwalenia niezłej wpadki, chyba nie wpadną w to samo gówno drugi raz. Jeśli wypuszczą podobną grę do tej obecnej, to będą mieli 2/3 straty zysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Uważam, że nie spieprzą F1 2011. Po tak dużej krytyce i świadomości odwalenia niezłej wpadki, chyba nie wpadną w to samo gówno drugi raz. Jeśli wypuszczą podobną grę do tej obecnej, to będą mieli 2/3 straty zysku.

I nikt nie kupiłby 2012, ja wstrzymam się najprawdopodobniej właśnie do niej, bo w 2011 nie wszytko będzie za pewne poprawione. Mogliby też poprawić levele online, bo wbijanie 50 trwa wieczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jak zakończą promować Dirta 3 to wezmą się za F1 2011 bo na razie nic nie robią w tym kierunku :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze konkretne informacje zapewne pojawią się na E3 lub GamesComie, wcześniej nie ma nawet co liczyć.

Tak było w zeszłym roku to i zapewne teraz tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na E3 na pewno coś będzie, potwierdzona informacja przez samo Codemasters. Wydaje mi się że na razie czekają do premiery Dirta 3 żeby ruszyć z zapowiedziami F1 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobrze by było jakby wyglądu menu nie zmieniali, bo to było nawet fajne, coś ala Dirt:tongue: Mogli by dać za to więcej tekstów mówionych przez inżyniera bo po 1. Rzadko kiedy coś mówi, 2. Jak już mówi to niepotrzebnie. Fajne byłoby też takie coś, żeby można sobie było podczas wyścigu zadawać mu pytania, np. dotyczące stanu opon, ilości paliwa (może mamy mało i trzeba zwolnić:biggrin:), na którym miejscu jedzie nasz rywal, lub partner z drużyny. Takie mało ważne, ale byłoby fajne :)

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam! Jestem nowy na tym forum, pozdrawiam wszystkich graczy!

Mi najbardziej zależy na takich zmianach jak:

* Samochód bezpieczeństwa

* Więcej malowań kasku

* Bardziej rozbudowana kariera

* Usunięcie wszystkich bug'ów z poprzedniej części

* Udoskonalenie realistyki dotyczącej opon, paliwa, pogody, uszkodzeń, pit-stopu, naliczania czasu, kar, sztucznej inteligencji przeciwników

* Zawodnik pokonujący okrążenie wyjazdowe/zjazdowe ustępuje drogi bolidom poruszającym się z większą prędkością

* Aby zmiany ustawień miały znacznie większy wpływ na zachowanie się bolidu podczas jazdy

* Odpadające z wyścigu bolidy z powodu awarii (skrzynia, silnik, zawieszenie)

To kilka z najważniejszych zmian na których mi zależy, jednak rozsądek mówi mi że 70-80% tych rzeczy o których wspominaliśmy nie ujrzy światła dziennego... bynajmniej nie w F1 2011.

Edytowane przez Makos-Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* Zawodnik pokonujący okrążenie wyjazdowe/zjazdowe ustępuje drogi bolidom poruszającym się z większą prędkością

Nie wiem co jest u ciebie nie tak, ale mi zawsze ustępują:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się przypomniało ze mogliby zrobić możliwość zmiany rozkładu siły hamowania. Straszna kaszana jest w 2010 gdy zaczyna sie wyscig na sucho a potem pada i sie ma ustawione na przod hamulce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jadąc szybkie okrążenie w kwalifikacjach bolid wyjeżdżający z pit-stopu ustępuję drogi do momentu kiedy go się wyprzedzi, potem siedzi na ogonie jak oszalały i bardzo przeszkadza, czasami nawet dochodzi do kolizji, bynajmniej ja tak miałem.

Edytowane przez Makos-Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet jak nie pada daje trochę na przód, ale jak pada to oczywiście trzeba więcej, tarcz na małe to podczas wyścigu niestety nie zmienisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Zdecydowanie powinni poprawić zużycie paliwa, bo to co działo się w online to parodia.
    Jedziesz na manualu, zmieniasz biegi grubo przed strefą czerwoną, a i tak wyskoczyła czasem żółta ikonka na kilka okrążeń przed końcem.
    Także tutaj CM dało ciała i koniecznie ten punkt jest do poprawy.
    Do tego powinni jeszcze dodać coś w rodzaju ekonomizera, żeby widzieć ile aktualnie spalamy i jaki dystans pokonamy jadąc takim tempem.
  • Jeśli chodzi o opony to wiadomo, że muszą wszystko zmienić, żeby podczas wyścigów były minimum 3 pit-stopy.
  • Jeśli chodzi o fizykę jazdy, to z tego co czytałem na forum CM, to została ona zmieniona.
    Podobno teraz lepiej "czuć" bolid i że mamy nad nim większą kontrolę.
    Liczę na to, bo w F1 2010 naprawdę czasami gra decydowała o tym jak pojedziemy, a nie my sami.
    W F1 2011 ma to już ulec zmianie.... Ale jak będzie to się zobaczy.
  • Z Safety Car'em jak na razie jest cisza. Ale jeśli mam być szczery to nie liczyłbym na niego.
    Bo to wiąże się z wieloma rzeczami do zrobienia, od kolizji innych bolidów na torze, szczątków na torze, aż po fizykę jazdy SC oraz ustawianie się wszystkich bolidów za nim.
    Wg mnie jest to masa roboty i czasu, na co CM nie może sobie pozwolić, bo jednak mają sporo pracy.
    Poza tym SC byłby fajny na początku, ale z czasem zaczęłoby nas to denerwować, jak z X razem musimy zwalniać i wlec się kilka kółek.
    A i na pewno byłoby z tym związane masę bugów, dlatego niech póki co skupią się na poprawie ważniejszych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Makos-Robert u mnie to jak nie liczy im czasu to jadą potulnie jak baranki :tongue:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zobaczcie, co wyczytałem na GPRO.

Ponoć chodzą pogłoski, że okłada ma wyglądać tak:

pipercover.jpg

Obecność SC na okładce musiałaby oznaczać SC w grze, a to chyba bardzo wątpliwe.

Oczywiście nie bierzcie tego poważnie, bo ja sam lekko śmieję się pod nosem widząc tę okładkę :D

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co to jest? Już nie wiem ile jest wiadome, że okładka ma wyglądać tak f12011_ps3.jpgf12011_x360_8.jpg1302351882.jpg

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sobie jaja robi z tym SC, możliwe że to po prostu jakiś obrazek i się pojawi w grze jednak na pewno tak okładka nie mogła by wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Patricko dobrze mówi, że SC byłby fajny na początku, a potem było by to nudne, że musisz jechać dajmy na to 2 min żółwikiem za SC. Mogli by jedynie przedłużyć żółtą flagę bo jak była to trwała króciutko, chyba z 15 sek i to góra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mogli by SC po prostu dostosować odpowiednio do ilości okrążeń, np. tylko powyżej 40% a poniżej raz na jakiś czas lub bez.

W prawdziwych wyścigach nie zawszę występuje i wzorowanie się na statystykach wyjazdu SC w sezonie 2010 było by fajne.

Tak samo tyczy się kierowców i ich zespołów. Pamiętacie jak w F1 2010 partner Kubicy potrafił wygrywać wyścigi? - Zero pokrycia z realnym światem F1.

Muszą coś z tym zrobić, koniecznie.

Edytowane przez Makos-Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej żeby w opcjach była możliwość włączenia i wyłączenia SC :rolleyes:. Ale do gry online myślę, że SC powinien być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta okładka z SC to chyba w paint'cie robiona :P Najłatwiej będzie dać SC na jedno kółko i po kółku zjazd, wtedy można zyskać na wyjeździe a nie będzie nudnej jazdy za SC przez długi okres. Poza tym w opcjach na pewno będzie można wyłączyć SC bo nie wszyscy są maniakami którzy potrafią 100% wyścigu przejechać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta okładka z SC to chyba w paint'cie robiona :P Najłatwiej będzie dać SC na jedno kółko i po kółku zjazd, wtedy można zyskać na wyjeździe a nie będzie nudnej jazdy za SC przez długi okres. Poza tym w opcjach na pewno będzie można wyłączyć SC bo nie wszyscy są maniakami którzy potrafią 100% wyścigu przejechać :D

Dokładnie, SC na jedno kółko i fajnie by było. Przecież nie musiałoby byś tak jak na prawdę, że po kilka kółek śmiga :)

Fajnie by było jakby dali okrążenie formujące ^^

Oczywiście wszystko jako opcje, że kto chce to sobie włącza a kto nie chce to nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto by nie chciał okrążenia formującego :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×