Skocz do zawartości
ONE

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

W singlu są same banały. Multi jest trochę bardziej problematyczne.

The Cleaner bronze.png

Get 1 of each Skill Kill

Jest taki Skill Kill, który nazywa się Psycho! - musisz w szybkim tempie zabić pięciu wrogów. Potrzeba do niego trochę szczęścia (chyba, że jesteś cyborgiem, to nie będziesz miał problemów :D).

Reszta to tylko kwestia czasu.

Ok dzieki bardzo :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dressed to Kill Zabójcze wdzianko Gra wieloosobowa: Zdobądź maksymalny poziom kombinezonu- mam pytanie czy wystarczy jeden modul kombinezonu np. maskowanie i jaki jest max tego modulu kombi. ;/ pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wymaxować wszystkie trzy. Maksymalny poziom to 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wymaxować wszystkie trzy. Maksymalny poziom to 12.

siema dzieki wielkie za odp. pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie dotyczące ukrytego trofeum wiem, że jakies 10 fotoradarów, ale nie mam kompletnie pojęcia ocb. I "złota rączka" wygraj w każdym trybie gry tu chodzi szybka gra i musze wygrać w szturmie, ekstrakcja, akcja blyskawiczna i zespolowa akcja blyskawiczna? czy akcja blyskawiczna i szybka gra skrocone rudny itd. Oraz czy można gdzieś sprawdzićile się ma asyst przy namierzeniu przeciwnika? Jak zrobić popisowe zabójstwa: Ślepa furia, Oślepienie i Nieustępliwy. Turysta czy mógłby daćktośmapędo tych pamiątek oraz ostatnie dwa pytania gdzie znajdęwielkieog pączka by zabić dowódcę CELL oraz gdzie jest maszynka do popcornu by zabić20 osó wiem, że dużo pytań, ale mam nadzieję, że jakiśmiły osobnik mi na nie odpowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie dotyczące ukrytego trofeum wiem, że jakies 10 fotoradarów, ale nie mam kompletnie pojęcia ocb. I "złota rączka" wygraj w każdym trybie gry tu chodzi szybka gra i musze wygrać w szturmie, ekstrakcja, akcja blyskawiczna i zespolowa akcja blyskawiczna? czy akcja blyskawiczna i szybka gra skrocone rudny itd. Oraz czy można gdzieś sprawdzićile się ma asyst przy namierzeniu przeciwnika? Jak zrobić popisowe zabójstwa: Ślepa furia, Oślepienie i Nieustępliwy. Turysta czy mógłby daćktośmapędo tych pamiątek oraz ostatnie dwa pytania gdzie znajdęwielkieog pączka by zabić dowódcę CELL oraz gdzie jest maszynka do popcornu by zabić20 osó wiem, że dużo pytań, ale mam nadzieję, że jakiśmiły osobnik mi na nie odpowie :)

Musisz wygrać tylko w podstawowych formach trybów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was problemy ze zdobyciem trofeum Dedication (zagranie online 6 miesięcy po pierwszym rozegranym meczu)? Już od ładnych paru dni nie wchodzi i obawiam się, że to jakiś glitch :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mieli na początku września, co jednak nie zmienia faktu, że glitch może być. Czytałem już trochę o tym i w wielu przewodnikach zwracają uwagę na to, że trofeum może się zglitchować, bądź wejść dużo później. Ja miałem grę z pre-orderu i dostałem ją trochę przed premierą, więc termin już dawno upłynął. Tym dziwniejsze jest to, że niektórzy dostali to trofeum tak wcześnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie chodzi o trofeo TRY ME - no dalej czyli ukończ 3 gry na playstation network , zdobyłem już 50 range zagrałem mnóstwo szpili a trofea jak niema tak niema co mam zrobić prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, świetna robota Crytek. Ciekawe jakie jeszcze trofea się mogą zbugować w tej grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trofeum Złota rączka       Czy trzeba przejsc na szczycie tabeli wyników żeby dostac to trofeum? demo155.png

Edytowane przez demo155 PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie chodzi o trofeo TRY ME - no dalej czyli ukończ 3 gry na playstation network , zdobyłem już 50 range zagrałem mnóstwo szpili a trofea jak niema tak niema co mam zrobić prosze o pomoc.

Mi to trofeum wpadło tak jak powinno, po trzech grach, więc nie mam pojęcia od czego to zależy :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dressed to Kill  mógłby mi ktoś to trofeum dobrze wytłumaczyćdemo155.png

Edytowane przez demo155 PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za bardzo co tu wyjaśniać. Doprowadź każdy moduł nanosuita (Cloak, Armor, Power) do 12 poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi, o czym Ty w ogóle mówisz? Przecież napisałem Ci wyraźnie co trzeba zrobić, co jest jeszcze niejasne?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, nie zczaiłem, że jest też takie trofeum jak Maximum Module, przepraszam.

W nim trzeba dowolnego perka ulepszyć do poziomu 3.

Edytowane przez Lars06
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to identyczne? Jakie to?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?

Zabójcze wdziankoGra wieloosobowa: Zdobądź maksymalny poziom kombinezonu

Maksymalny modułGra wieloosobowa: maksymalnie rozwiń moduł kombinezonu

kumasz

Edytowane przez demo155 PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są takie same. Maksymalnie rozwiń moduł kombinezonu znaczy rozwiń którąś umiejętność do trzeciego poziomu (np. lepsze celowanie, czy ulepszone maskowanie), a zabójcze wdzianko opisałem Ci wyżej.

Edytowane przez Lars06
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha już rozumiem dzięki wielkie!

Edytowane przez demo155 PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko ja mam problemy z trofikami w crysis 2.

Żeby była jasność mi zablokowały się trofiki za zdobycie wszystkich broni oraz za 6 miesięcy od pierwszej rozgrywki online, tylko te 2 dzielą mnie od platynki normalnie chuj strzela człowieka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×