Skocz do zawartości
ONE

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma na to sposobu, ale mogę Ci powiedzieć czego nie robić ;) Nie rób resetu nanosuit'a - to na pewno nie pomoże (nie w przypadku tego trofeum), a wręcz przeciwnie. Z tego co sam czytałem (też zbugowało mi się trofeum), reset kombinezonu resetuje też czas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na to sposobu, ale mogę Ci powiedzieć czego nie robić ;) Nie rób resetu nanosuit'a - to na pewno nie pomoże (nie w przypadku tego trofeum), a wręcz przeciwnie. Z tego co sam czytałem (też zbugowało mi się trofeum), reset kombinezonu resetuje też czas gry.

chyba sobie ze mnie żartujesz ??????????? robiłem restart kombinezonu ze względu na inne trofeum za wszystkie bronie i mam czekać kolejne 6 miesięcy ??? normalnie cyrk na kółkach :/ :/ :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie żartuję. Reboot resetuje wszystkie Twoje statystyki oprócz XP w rankingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skąd masz takie info ?? dla mnie to się nie trzyma kupy .. wbijam 50lvl w mniej niz 6 miesięcy i mi się resetuje czas gry ?? nie rób tej gry aż tak debilnej.. a jesli tak jest naprawdę to można grę oszukać w bardzo prosty sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci, że mnie też się trofeum zbugowało (chociaż nie robiłem reboot'u) i czytałem dużo na ten temat. O jakim oszukiwaniu gry mówisz? Jeżeli o zmianie daty w konsoli, to zapomnij :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak o przestawienie czasu na konsoli mi chodziło.. wiem że gra zapsiuje wszystko na serwerach więc dla mnie jest jedną wielką bzdurą jeśli gra miała by po reboocie skasować date od pierwszej rozpoczętej gry po sieci, twórcy gry nie są aż takimi debilami żeby do takiego buga dopuścić nie sądzisz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak sądzę. Kupiłem na tę grę pre-order warty spore pieniądze i Crysis 2 był dla mnie pasmem rozczarowań zarówno na multi, jak i single. Zbugowało mi się trofeum, na multi non stop lagi, więc jak do tego jeszcze bez powodu wyzerował mi się mój ulubiony perk, to się wkurzyłem i grę wymieniłem. Crysis 3 zapewne oleję, jeżeli będzie podobnie. Twórcy gry (Crytek) są patałachami, którzy umieją tworzyć gry tylko pięknie wyglądające, ale nic poza tym. To nie jest jedyne trofeum, które się w tej grze buguje. Widzę, że muszę Ci jakiś dowód przedstawić, bo do forumowych niedowiarków należysz. Tu masz link do tematu o resetowaniu kombinezonu na forum mycrysis.com (nawet ze screen'ami).

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie należe do jakiś tam "niedowiarków forumowych" wieże w to co widzę a to co piszesz niestety jest prawdą .. nikomu tej gry nie polecam nawet za darmo!! co do samego trofeum znajomemu wpadło po 3 miesiącach innemu zaraz przy odpaleniu pierwszy raz online?! więc gra rządzi się własnymi prawami a ku^wa pajace z cryteka nic z tym nie robią!! niestety platyna w tej grze naprawdę wymaga wiele poświeceń i nerwów ja osobiście poczekam aż łaskawie kiedyś wpadnie ostatnie trofeum w tej debilnej grze ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... co do samego trofeum znajomemu wpadło po 3 miesiącach innemu zaraz przy odpaleniu pierwszy raz online?!...

No o takich akcjach to nie słyszałem :biggrin: Aż się normalnie cieszę, że już dawno tej gry nie mam ;) Ale uraz niestety zostaje. Ciekaw jestem ilu trophy hunterów odmówi sobie "przyjemności" zagrania w Crysis 3...

Co do wpadania za pierwszym razem, to Twojemu kumplowi mogło się pomylić, bo jest inne trofeum, które właśnie wymaga zagrania pierwszy raz na multi. No chyba, że się upewnił, wtedy to już żenada.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wpadania za pierwszym razem, to Twojemu kumplowi mogło się pomylić, bo jest inne trofeum, które właśnie wymaga zagrania pierwszy raz na multi. No chyba, że się upewnił, wtedy to już żenada.

ehh widzałem jego trofea wiec nie ma mowy o pomyłce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam ludzi chętnych do boosta, narazie mam 2 chętnych + mnie, więc 3 osoby. jeszcze 3 potrzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie o parę trofików 

 

popisowe zabójstwa 

 

 

generalnie zacząłem sobie grać 10 lvl w staty jak wchodze to pokazuje że wykonałem kilkadziesiąt popisówych zabójstw ale jak wchodzę w którąś zakładkę ze szczegółami to popisowe zabójstwa są zablokowane 

 

Pytanie czy to się odblokuje dopiero w momencie wykonania wszystkich rodzajów popisowych zabójstw ?? 

Czy może wcześniej za którymś levelem tak żebym mógł monitorować co zrobiłem a czego nie ??

 

Team Player
Be in a squad of at least 3 people and play a full game

 

o co chodzi w tym trofiku ?? kiedy się zalicza pełna gra ?? 

 

wczoraj grałem pewnie ze dwie godziny bez wychodzenia z gry -plansze się zmieniały i to nie wpadło . Chyba że tu o co innego chodzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie o parę trofików 

 

popisowe zabójstwa 

 

 

generalnie zacząłem sobie grać 10 lvl w staty jak wchodze to pokazuje że wykonałem kilkadziesiąt popisówych zabójstw ale jak wchodzę w którąś zakładkę ze szczegółami to popisowe zabójstwa są zablokowane 

 

Pytanie czy to się odblokuje dopiero w momencie wykonania wszystkich rodzajów popisowych zabójstw ?? 

Czy może wcześniej za którymś levelem tak żebym mógł monitorować co zrobiłem a czego nie ??

 

Team Player

Be in a squad of at least 3 people and play a full game

 

o co chodzi w tym trofiku ?? kiedy się zalicza pełna gra ?? 

 

wczoraj grałem pewnie ze dwie godziny bez wychodzenia z gry -plansze się zmieniały i to nie wpadło . Chyba że tu o co innego chodzi 

tutaj masz poradnik do C2

http://(spam)/poradniki/retail/Crysis-2/pelna/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poradnik nie odpowiada na moje pierwsze pytanie ale dzięki za wklejenie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby był ktoś chętny na nabicie trophy w multi to dodajcie mnie do znajomych

 

PSNID: K_cper0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×