Skocz do zawartości
ONE

Hard Corps Uprising

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pojawiło się na PSS. Cena 47zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już może kupił jakieś opinie, powiem szczerze, że korci mnie ta gra. Szkoda, że aż 47zł kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara dobra Contra z specyficzna kreska i dość wysokim poziomie trudności plus możliwość grania we dwie osoby.

Naprawdę gra warto polecenie tylko trzeba byc przygotowanym na dość duża ilosc porażek początkowo ale im dalej tym lepiej.

Edytowane przez Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie za duzo smaku jpn i przegięta futurystyka nie pasi mi ni jak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, wygląda bardzo fajnie...tylko ta cena...50zł za taką gierkę z PSN to jednak trochę dużo...

A czy ten Co-op to jest tylko przez neta, czy można grać na dwa pady? Bo jak można grać na dwa pady to sprawa wygląda dużo ciekawiej.

Nie ma to jak stare lata we dwóch przed TV :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, wygląda bardzo fajnie...tylko ta cena...50zł za taką gierkę z PSN to jednak trochę dużo...

A czy ten Co-op to jest tylko przez neta, czy można grać na dwa pady? Bo jak można grać na dwa pady to sprawa wygląda dużo ciekawiej.

Nie ma to jak stare lata we dwóch przed TV :D

Lokalny co-op, i przez neta jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób chętnych do co-opa

PSN Kyuzo1988

Edytowane przez Kyuzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem tylko w demo, ale stwierdzam ze gra jest bardzo fajna. Bardzo przypomina Contre z czasow pegazusa, taki sentymentalny powrot do przeszlosci!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie pogram w co opie jeśli jest jeszcze ktoś kto gra w contrę:) PSN:SundayPL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MASAKRA!! 100% hc dla chętnych przeżycia contry raz jeszcze... Owszem nie najtaniej ale mi przejście tytułu zajeło 20 godzin... Mamy tu do czynienia z prequelem contry! 

 

2 postacie do wyboru: 2 tryby i parę naprawdę wymagających plansz - 2 godziny przechodziłem pierwszy etap....

 

GRYWALNOSCIOWA MASAKRA! Nie tania niestety ale po czasie (kończyłem grę jakieś 4 miesiace temu) stwierdzam że warto było... Za design i oprawę są odpowiedzialni ci sami ludzie co za guilty gear i stylowo czuć to na kazdym kroku (nawet intro). Do tego wykecona mocna rockowa muzyka - jest ok :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego wcześniej nie zwróciłem na ten tytuł uwagi. Zdecydowanie zakup na przyszły miesiąc :). Swoją drogą ile bym dał aby pośmigać w Contre Evolution na PS3...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam go kupiłem całkowicie przypadkowo - szukałem czegoś innego w psnie i nagle ciach... Ograłem demko (warto sprawdzić), zobaczyłem parę gp na yt i oszalałem :)

 

 

100% hc;

 

 

swoja drogą gra jakiś magik ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×