Skocz do zawartości
ONE

Agent

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy trafi, bo Sony lubi kasować niepewne projekty.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ktoś tworzy dany tytuł, ale to wydawca decyduje, czy zostanie on wydany na daną platformę, czy też nie. Szczególnie jeśli mowa o produktach, o których nie wiemy zbyt wiele. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ktoś tworzy dany tytuł, ale to wydawca decyduje, czy zostanie on wydany na daną platformę, czy też nie. Szczególnie jeśli mowa o produktach, o których nie wiemy zbyt wiele. ;)

Ale wydawcą też jest R*. Zupełnie jak za czasów GTA III.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jeśli Sony stwierdzi, że nie chce tej gry na PS3, to jej na niej nie ujrzymy.

Pożyjemy, zobaczymy. Właściwie, to nie wiemy czy jest na co czekać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jeśli Sony stwierdzi, że nie chce tej gry na PS3, to jej na niej nie ujrzymy.

.....

Czy ty to piszesz na poważnie?Pytam, gdyż nie dostrzegam w tej wypowiedzi ani szczypty ironii czy choćby sarkazmu.tongue.gif

Edytowane przez ExiledDiclonius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro niczego takiego nie dostrzegasz, to tego tam nie ma.

Sony niedawno uśmierciło AGENCY, a wcześniej kilka innych projektów poszło do piachu, lub trafiło na sprzęty konkurencji.

BTW Ładnie jest w Cork?

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnych bardzo prywatnych i chcących pozostać anonimowymi, źródeł mogę wam zdradzić, że gra będzie o pewnym... agencie.

A tak na poważnie:

The game is set during the Cold War and will take players into "the world of counter-intelligence, espionage and political assassinations", according to a Rockstar press release. Rockstar has yet to reveal any details regarding the setting for the title other than the fact that it will be set in the late 1970s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro niczego takiego nie dostrzegasz, to tego tam nie ma.

Sony niedawno uśmierciło AGENCY, a wcześniej kilka innych projektów poszło do piachu, lub trafiło na sprzęty konkurencji.

BTW Ładnie jest w Cork?

Istnieje drobna, a właściwie ogromna różnica pomiędzy zamknięciem własnego studia i porzuceniem projektu robionego przez to studio, a nie pozwoleniem, aby dana gra ukazała się na ich platformie.

BTW Ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnych bardzo prywatnych i chcących pozostać anonimowymi, źródeł mogę wam zdradzić, że gra będzie o pewnym... agencie.

A tak na poważnie:

The game is set during the Cold War and will take players into "the world of counter-intelligence, espionage and political assassinations", according to a Rockstar press release. Rockstar has yet to reveal any details regarding the setting for the title other than the fact that it will be set in the late 1970s.

Ciekawe, czy będzie to klon GTA/RDR, czy coś na wzór HR, albo zwykły FPS.

Istnieje drobna, a właściwie ogromna różnica pomiędzy zamknięciem własnego studia i porzuceniem projektu robionego przez to studio, a nie pozwoleniem, aby dana gra ukazała się na ich platformie.

BTW Ładnie

Studia zamyka się z jakiegoś powodu. Podobnie jak anuluje projekty. Przyczyną jest zazwyczaj kwestia finansowa. Innymi słowy, póki nie zobaczę, nie uwierzę. ;) Aczkolwiek liczę, że gierka się ukaże i będzie dobra.

BTW Musiałbym się tam wybrać na pielgrzymkę i pstryknąć dom Roya Keane`a. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK, jak już wcześniej wspomniano Sony nie ma z tą grą nic wspólnego, a ja odniosłem się do twojej wypowiedzi, gdzie sugerowałeś, iż jeśli Sony nie będzie chciało gry na ich platformie to nie dopuści do jej pojawienia się na rynku co nie ma przełożenia w rzeczywistości. Jeśli tak by było to nie płacili by pierw Rockstarowi za exa, a o jakość nie musisz się martwić, nie przypominam sobie aby R wypuścił kiedykolwiek gniota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK, jak już wcześniej wspomniano Sony nie ma z tą grą nic wspólnego, a ja odniosłem się do twojej wypowiedzi, gdzie sugerowałeś, iż jeśli Sony nie będzie chciało gry na ich platformie to nie dopuści do jej pojawienia się na rynku co nie ma przełożenia w rzeczywistości. Jeśli tak by było to nie płacili by pierw Rockstarowi za exa, a o jakość nie musisz się martwić, nie przypominam sobie aby R wypuścił kiedykolwiek gniota

Gra ma być tytułem na wyłączność na PS3, a wiec jednak ma.

Nie napisałem niczego podobnego? Napisałem, ze jeśli SONY nie będzie chciało tej gry na PS3, to jej na konsoli Sony nie ujrzymy (ewentualnie trafi na sprzęt konkurencyjnej firmy).

A ja pamiętam, że GTA IV bardzo cierpiało z powodu kiepskiej rozdzielczości i paskudnych spadków wyświetlania klatek animacji na sekundę (w sumie podobnie było z RDR). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie twierdzący, że Sony nie ma nic wspólnego czy też do powiedzenia z grami "nie ze swojej stajni", uściślijmy sobie jedną rzecz. SCE jest wydawcą końcowym każdej jednej gry na Playstation Entertainment System. Żeby cokolwiek ukazało się na konsolach firmy Sony musi mieć pozwolenie Sony, przejść stosowne Q&A jak i opłacone musi być również stosowne myto. Tak, tak. Najpierw firmy płacą za możliwość opublikowania swojej gry na PS3 a dopiero potem modlą się o dobrą sprzedaż ;) Wypuszczenie gry na konsoli to w pewnym stopniu zaszczyt i przywilej, który nie jest dany każdemu wydawcy gier na świecie. W zasadzie tylko nieliczni mają do tego przyzwolenie i stosowne fundusze. Inaczej widzielibyśmy na PS3 szmelc jaki można kupić w kiosku z gazetami a'la My Little Pony Adventures itp. Przypuszczam, że od gry zależy też procent od sprzedaży z egzemplarza jaki wynegocjuje sobie dana firma. I gry exclusive mają ten procent diametralnie wyższy od gier multiplatformowych. Dlatego też czasami to firmy deweloperskie decydują się na podpisanie stosownych umów z Sony "na wyłączność", a niektóre decydują się wręcz na stałą współpracę w tej kwestii. Wydanie gry na konsoli oznacza ogromne zyski ze sprzedaży. Wystarczy spojrzeć na wyniki konsola vs. PC (gdzie każdy może sobie wydać co mu się podoba). Nawet największe hity sprzedają się w przybliżonym stosunku 10:1 na korzyść konsol, także wydanie swojej gry na konsoli to przypuszczam szczyt marzeń każdej firmy deweloperskiej na świecie. Nie mniej jednak jak już wspomniałem to Sony decyduje czy gra znajdzie się na półce sklepowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że będzie to tytuł zbliżony formą do Splinter Cell czy też MGS, a nie klon RDR/GTA.

Pomysł osadzenia gry szpiegowskiej w czasach zimnej wojny jest dość interesujący, na pewno zainteresuje się tą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm zapowiada się, interesująco. Ciekawe co z tego wyjdzie. Może faktycznie R* udostępni jakiś bardziej ...rozbudowany materiał na E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×