Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ jest to już 3 próba utrzymania tego tematu w jakichś ryzach kultury i ogólnie przyjętych norm dobrego zachowania wprowadzimy w nim Zasady Specjalne w stylu włoskim. Każde złamanie jakiegokolwiek z poniższych punktów będzie skutkować zawieszeniem w pisaniu postów od 24 godzin do 7 dni.

Ver. 1.0

1. Zabrania się pisania nie na temat ogólnie związany z grą.
Offtop = warn x2 plus 24 godziny wyciszenia.

2. Zabrania się odnoszenia swoich wypowiedzi do konkretnych osób, ich zachowania, sposobu grania, wyglądu, preferencji seksualnych etc.
Atakowanie = Warn x3 plus tydzień wyciszenia.

3. Zabrania się prowokacji i pisania postów mogących kogoś obrazić lub wpłynąć niekorzystnie na temat dyskusji. Prowokacja = Warn X3 plus tydzień wyciszenia.


Pozostałe Reguły pisania postów określa Regulamin Forum, a każdy post, który ich nie spełnia zostanie skasowany.



Poprzednie tematy:

1.
2. (plus Tutorial)

Ustawki.
Nicki - PSN ID





Licznik warnów w temacie: 25
Licznik skasowanych postów: 98
Licznik wykluczeń: 4


Powodzenia.

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy się będą bali i 15 razy pomyślą zanim coś napiszą :rolleyes:

A ja spróbuję zacząć i przetestować zasady.

Słuchajcie, od kilku dni w sieci pojawiają się informacje na temat wstąpienia na ścieżkę wojenną z Sony jakieś grupy zidiociałych hakerów. Wszyscy, którzy grają zauważyli na pewno ostatnio sporą liczbę lagów i problemy z PSN. Jak uważacie - jak duży związek ma jedno z drugim? I czy znacie jakieś inne niż oficjalne stanowisko Sony w tej sprawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ostatnio przeprosili użytkowników za spowodowane problemy i obiecali, że podejmą inne nieszkodzące PSN środki... trzymajmy ich za słowo :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie fajnie gralo kilka rundek dzis. Do czasu pojawienia sie oasis :confused: teleporty gwarantowane

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Explosive działa na mortara? woot.gif

Oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy się będą bali i 15 razy pomyślą zanim coś napiszą  :rolleyes:

A ja spróbuję zacząć i przetestować zasady.

Słuchajcie, od kilku dni w sieci pojawiają się informacje na temat wstąpienia na ścieżkę wojenną z Sony jakieś grupy zidiociałych hakerów. Wszyscy, którzy grają zauważyli na pewno ostatnio sporą liczbę lagów i problemy z PSN. Jak uważacie - jak duży związek ma jedno z drugim? I czy znacie jakieś inne niż oficjalne stanowisko Sony w tej sprawie?

"To, że Sony walczy teraz z GeoHotem, nie znaczy, iż nie ma czasu na zajmowanie się skutkami tego, co ów haker zrobił. Nie mniej jednak dotychczas starania Sony wychodziły im z marnym skutkiem. Każdy nowy system zabezpieczeń był przez hakerów niezwykle szybko łamany. Dlatego Sony nie ufa już swoim dotychczasowym pracownikom i szuka nowych.

Źródło: grrr.pl"

"Sony przyznaje: "Niestabilność PSN-a może być wynikiem działań hakerów". A Anonymous przeprasza graczy

Chwilowe przegrupowanie w temacie Sony kontra hakerzy współczesnego świata. Koncern przyznaje, że niedawne problemy z PSN-em i jego stronami mogą być wynikiem działań "zewnętrznej grupy", akurat w momencie, w którym grupa Anonymous postanowiła z części z nich zrezygnować

W rozmowie z serwisem Gamespot przedstawiciel Sony przyznaje, że za ostatnimi problemami może stać grupa Anonymous:

"Jesteśmy w trakcie śledztwa w tej sprawie, jednym z jego tropów jest celowe działanie zewnętrznej grupy. To możliwe, że właśnie [takie działanie] stało się przyczyną [problemów z PSN-em], jeśli tak jest w istocie jeszcze raz chcielibyśmy podziękować naszym klientom za to, że przyjęli na siebie impet tego uderzenia, musząc borykać się z przerwami w dostępie do usługi. Nasi inżynierowie pracują nad tym, by zapewnić stała dostępność do PSN-a".

Na oficjalnej stronie grupy Anonymous pojawiło się z kolei oświadczenie, w którym hakerzy ogłaszają zmianę taktyki:

"Zrozumieliśmy, że celowanie w PSN to zły pomysł. Dlatego okresowo zawieszamy nasze działania, zanim nie znajdziemy sposobu na uderzenie w Sony, które nie dotknie klientów firmy. Anonymous jest po ich stronie, reprezentuje ich prawa. Nie chcemy atakować klientów Sony. Ten atak wymierzony jest w Sony, dlatego zrobimy wszystko, by nie wpływać na graczy, gdyż to pozbawiło by nasze działania sensu. Jeśli staliśmy się przyczyną niewygód dla użytkowników, chcielibyśmy oświadczyć, że nie to było naszym celem".

Źródło: cdaction.pl"

Taka malutka ciekawostka: http://www.polskatimes.pl/fakty/swiat/343573,hakerzy-zaatakowali-w-obronie-juliana-assange,id,t.html?cookie=1

Edytowane przez xMAFIA_PLxTOMASZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O sprawie wiem tyle, ile było dotychczas na forum o BF, a więc nie wiele, ale mam nadzieję, że lagi będą mniejsze.

Co do zamkniętego tematu, szkoda, że nóż wywołuje tyle negatywnych emocji na forum. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Widac ze EA nie za bardzo przepada za swoja konkurencja Activision. Chodzi o Bad Company 2

Najnowszy Battlefield jest głównym przeciwnikiem Call of Duty: Modern Warfare 2. Podczas gry możemy usłyszeć kilka kwestii, które są aluzjami do gry Activision, m.in. kwestia Haggarda, który twierdzi, że "skutery śnieżne są dla mięczaków", bądź Sweetwater'a, który mówi do Sierżanta: "Jeśli teraz się nie zdecydujemy, wyślą jakichś gości z oddziałów specjalnych, z pedalskimi kardiomonitorami przy spluwach".

Edytowane przez xMAFIA_PLxTOMASZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już o tym czytałem i to dość dawno. I nie ma co się dziwić, przecież są to chyba dwie najbardziej liczące się gry z gatunku FPS na PS3, nic dziwnego, że ze sobą konkurują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawyki i patenty z BC2 udzielaja mi sie w innych grac. Uruchomilem sobie dzis Singularity. Wszystko ladnie, zadowolony i w ogole. W pewnym momencie pojawila sie grupka przeciwnikow, odruchowo wciskam select i zonk. Gdzie jest spotowanie? Czemu nie ma trojkacikow? :rolleyes: Nawet nie wiedzialem, ze az tak bardzo sie przyzwyczailem do tego.

@DJ - u mnie nie bylo nigdy takich problemow. Zwisy byly, ale nigdy w identycznym momencie

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy zawsze zwiesza wam się konsola na Oasis w helikopterze w Ataku bo u mnie do 2 bazy jest zajebioza

a na 3 bazie pada konsolaconfused.gif

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy zawsze zwiesza wam się konsola na Oasis w helikopterze w Ataku bo u mnie do 2 bazy jest zajebioza

a na 3 bazie pada konsola :confused:

Raz tak miałem mi najczęściej zawiesza się konsola gdy podczas trwania meczu chce sprawdzić ile punktów zdobyłem :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio 2 razy zwiesiło jak jechałem czołgiem na harvest day. Obraz robi mi się niebieski i nic poza rastartem czarnuli nie pomaga :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio 2 razy zwiesiło jak jechałem czołgiem na harvest day. Obraz robi mi się niebieski i nic poza rastartem czarnuli nie pomaga :(

Mi też zawiesiło ostatnio w czołgu na Harvest Day, jako defender. Ale ekran niebieski się nie zrobił.

Edytowane przez kuba105000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiechy zdarzają się regularnie podczas dużej ilości akcji. Mnie najczęściej jak jadę pełną "Babcią" lub "Bentleyem" i siejemy wokół zniszczenie, pada dużo ludzi i jest destrukcja otoczenia. Mapka Oasis bije pod tym względem wszelkie rekordy - najczęściej pojawiają sie freezy.

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy zawsze zwiesza wam się konsola na Oasis w helikopterze w Ataku bo u mnie do 2 bazy jest zajebioza

a na 3 bazie pada konsolaconfused.gif

Zawsze się zwiesza. Nie zawsze na 3, czasem dobiję do 4 albo i 5 ale ostatecznie i tak jest to nieuniknione. Zazwyczaj dzieje się to przy jakimś wybuchu (np pojazd wjeżdżający na minę) albo przy zawaleniu budynku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was, chciałbym pograć jeśli są chętni mile widziane wieczory, moi znajomi jakoś przerzucili się z bad company 2 na inne gry i nie ma z kim grać.

Edit: Mam problem, a mianowicie nie działa mi Bad Company 2, po raz pierwszy wyskoczył mi komunikat, że muszę podać hasło i email. Więc wpisuje, ale cały czas wyświetla mi błędne hasło i teraz nie pamiętam jakie miałem... macie jakieś pomysły, bo wychodzi na to, że już sobie nie pogram.

Edytowane przez pioraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was, chciałbym pograć jeśli są chętni mile widziane wieczory, moi znajomi jakoś przerzucili się z bad company 2 na inne gry i nie ma z kim grać.

Edit: Mam problem, a mianowicie nie działa mi Bad Company 2, po raz pierwszy wyskoczył mi komunikat, że muszę podać hasło i email. Więc wpisuje, ale cały czas wyświetla mi błędne hasło i teraz nie pamiętam jakie miałem... macie jakieś pomysły, bo wychodzi na to, że już sobie nie pogram.

Słuchaj moge sie mylic ale żeby pograc BC2 trzeba miec konto na: http://www.battlefieldbadcompany2.com/pl . Wejdź tam wpisz nick i e-amil i kliknij, że zapomniałeś hasła. Nowe hasło powinno Ci przyjśc na mail'a. Potem sie logujesz i zmieniasz hasło w ustawieniach na takie jakie chcesz. Gdyż zapewne nowe hasło będzie czymś w stylu " 83hskan293cs" hehe

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym pomarudzić na patch do Bad Company 2.... 1700mb?! Przepraszam , ale na wsi , na tym zadupiu , na tych ultra nowoczesnych łączach TP.... chce mi to pobierać 8h o.O. A u mnie konsola nie może tak długo działać... :/ Mogliby wydawać te patche w necie , i żeby można było na pendrive...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest, nie ma co marudzić, w tym patchu jest również Vietnam, więc jak go kupisz, to ściągasz tylko "aktywację". Ustaw sobie pobieranie na noc, ja tak zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj moge sie mylic ale żeby pograc BC2 trzeba miec konto na: http://www.battlefie...company2.com/pl . Wejdź tam wpisz nick i e-amil i kliknij, że zapomniałeś hasła. Nowe hasło powinno Ci przyjśc na mail'a. Potem sie logujesz i zmieniasz hasło w ustawieniach na takie jakie chcesz. Gdyż zapewne nowe hasło będzie czymś w stylu " 83hskan293cs" hehe

Pozdrawiam

Dzięki pomogło, pograłem trochę, ale znowu mnie wywaliło tyle że już nie wyskakuje komunikat o podaniu emaila i hasła, a problem z połączeniem.

Inna sprawa, idzie jakoś umilić rozgrywkę, bo już zaczyna mnie trochę nudzić ten bf, mapy oklepane, vietnam to dodatek na "chwilę" chcę wbić 50, ale nie wiem czy podołam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Vietnam też się szybko znudził, ale jak mapek z podstawki też masz dość, to jest jeszcze Arica Harbor, chyba najlepsza z dostępnych map. W BC1 mapy były lepsze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mogli by jeszcze wypuścic jeden dodatek z jedną lub dwoma nowymi mapami. Oczywiście nie za darmo ale nawet za te symboliczne 5 zł.

Lecz nie ma sie co łudzic skoro przy limitce w B3 będą jakieś mapki z BC2.

Ja ostatnio z kolei polubiłem grac na cold war. A przyajmniej na 2 ostatnich przystankach z pakami. Fakt, że jest sie pod ciągłym ostrzałem. Ale grając dzisiaj medykiem poprostu myslałem że nie moge byc szczęśliwszy. Szedłem za sqadem i ubezpieczałem tyły. Podrzucałem ciągle apteczki i używałem defibrylatorka.W momencie kiedy sie zatrzymaliśmy i zaczęły leciec granaty i mortare - musiałęm co chwile dawac nową apteczke. Z samych heal'ów w ciągu pół minuty przyszło mi ponad 1200 pkt :D do tego jeszcze wskrzeszenia i kill'e. Lecz co piękne nigdy nie trwa wiecznie - a czemu - "PlayStation network disconnect"

Myślałem, że wyrzuce konsole przez okno. heheeh Szkoda bo miał bym rekordzik ponad 8000 pkt.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×