Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

No tak jak pisze grę kupiłem w tym miesiącu i raz trafi się na server full a raz na server pusty a raz server np 5 vs 2, dodatkowa czasem trafi sie na server gdzie same 50 lvl i dostaje sie strasznie w dupe. Mimo tego że gra ma już 4 lata to dalej można pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograc mozna, ale niestety wyglada to juz w cholere biednie. Przelecialem chyba z 10 roznych serwerow i max udalo mi sie wbic na mecz 8vs8, kurde liczylem ze wiecej ludzi bedzie w to grac, lecz swoja robote robi tez slaby matchmaking.. ciezko znalesc jakikolwiek zapelniony serwer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograc mozna, ale niestety wyglada to juz w cholere biednie. Przelecialem chyba z 10 roznych serwerow i max udalo mi sie wbic na mecz 8vs8, kurde liczylem ze wiecej ludzi bedzie w to grac, lecz swoja robote robi tez slaby matchmaking.. ciezko znalesc jakikolwiek zapelniony serwer...

Arica Harbour Conquest, tam zawsze są ludzie, jak nawet się wejdzie i jest tych 4vs4 to zaraz się serwer zapełnia, i często jest nawet full graczy :) Dla mnie to jedna z najlepszych map w grach multi w ogóle, 90% czasu gry na niej spędziłem i nie znudziła się do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja ulubiona mapa i tryb :P wlasnie tylko w tym 1 dniu bylo tak slabo, teraz nie jest tak zle wchodze gdzie gra minimum 8vs8 i powoli serwer sie zapelnia, ale najgorsze jest to ze jak runda sie konczy to wiekszosc ucieka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem ostatnio (wiedziony nostalgią i tęsknotą za dawnymi,dobrymi czasami) na pola walki BFBC2....mój Boże, jaki smutek!

Na Port Valdez śnieg smiga, mróz trzaskający, walczących 3 vs 4, jakiś samotny heli krąży nad bazą...żal dupę mi ścisnął! Kiedyś te pola tętniły,trup się ścielił gęsto, quady śmigały,dym i pożoga...a teraz atmosfera jak w Domu Spokojnej Starości!

Dla mnie osobiście BFBC2 dalej jest najdoskonalszym shooterem ever...i kropka!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal ludzie w to graja tylko trzeba dobrze trafic w zapelniony serwer ;p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają nadal ludzie, głównie popołudniami i wieczorami. Zdaża się często, że mapy są puste, ale również bywa i tak, że kule latają po polu bitwy jak oszalałe :D SkibaPL i ja gramy cały czas także jak masz ochotę z nami postrzelać to zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ludzie grają tylko że czasami wychodzą po zmianie mapy. Najwięcej osób standardowo na Arica Conquest, na mojej ulubionej mapie (Valparaiso) też nietrudno znaleźć chociaż w połowie zapełniony serwer. Wczoraj włączyłem sobie Vietnam i znalazłem serwer 6 vs 6 więc też nie jest źle.

 

Gra jest przednia, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dawno tu byłem, a może są nowi gracze. Także zapraszam, jak ktoś lubi grać w drużynie. Nas Polaków wciąż jest sporo w BFBC2. Zapraszam do grupy BFBC2 PS3 POLAND na facebooku, która liczy ponad 200 członków. Mój PSN ID: orzeleek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dawno tu byłem, a może są nowi gracze. Także zapraszam, jak ktoś lubi grać w drużynie. Nas Polaków wciąż jest sporo w BFBC2. Zapraszam do grupy BFBC2 PS3 POLAND na facebooku, która liczy ponad 200 członków. Mój PSN ID: orzeleek

 

Cześć,

szukam fpsa na ps3 z dobrym multi, dzieje się jeszcze coś w bf2? A jak się sytuacja ma w bf3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I postanowiłeś poszukać odkopując temat nie odwiedzany od pół roku. Do tego gry, po której w tej serii pojawiły się 3 kolejne.
Zacny plan milordzie :biggrin:
Żeby nie było, że się tylko p..., to masz tu statystyki graczy online w tym momencie (czwartek wieczór czasu polskiego).
BF3 - na ps3 7,3 tys
BF4 - na ps3 21 tys
Hardline - 5,5 tys
Bad Company 2 - 911 osób
Wnioski chyba nie jest trudno wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek - Hardline to crap a w BC2 zagrasz. A w weekend bezstresa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I postanowiłeś poszukać odkopując temat nie odwiedzany od pół roku. Do tego gry, po której w tej serii pojawiły się 3 kolejne.

Zacny plan milordzie :biggrin:

Żeby nie było, że się tylko pr...., to masz tu statystyki graczy online w tym momencie (czwartek wieczór czasu polskiego).

BF3 - na ps3 7,3 tys

BF4 - na ps3 21 tys

Hardline - 5,5 tys

Bad Company 2 - 911 osób

Wnioski chyba nie jest trudno wyciągnąć.

 

 

I co grasz naraz z tymi wszystkimi 21 tysiącami ludzi? Da się pograć w BC2 bez problemu, chyba że grasz tylko na konkretnych mapach to będzie problem. Grałem w BF4 nas PS3 i muszę powiedzieć, że mimo wielu zalet czwórki (grafika, lepsza personalizacja broni), Bad Company jest o wiele lepsze (mechanika rozgrywki, balans broni, fizyka, destrukcja otoczenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra automatycznie prosi o wpisanie przepustki OnLine :) ja kupiłem grę używaną kod był zawarty wpisałem go (na 100% wykorzystany) i gra normalnie go zakceptowała

A ja kupiłem używkę i mój kod nie działa :'(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na Psstore i pobierz go ręcznie. Wszystkie online passy są za darmo już jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na Psstore i pobierz go ręcznie. Wszystkie online passy są za darmo już jak coś.

Dzięki, świetna wiadomość ale nic na Storze nie widzę. Inne online passy np do bf3 mogę znaleźć bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wejdziesz w grze w online i wyskoczy Ci info, ze potrzebujesz online pass, to spróbuj tam wybrać opcję, że chcesz kupić nowy. O ile jest coś takiego w ogóle tam.

Próbowałeś grać w ogóle bez online passa? Może juz nie trzeba go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie ma opcji wejścia do Stora przez grę :/ Da się grać bez online passa ale przy każdym wejściu do multi gra woła o kod. Problem w tym, że bez passa nie ma wszystkich map tylko może góra 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie online passa. W pudełku był kod na VIPa, chyba 7 ekskluzywnych map.

Wysłano z Nokia Lumia 920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy może sobie teraz VIPa pobrać za darmo, nawet jeśli kupił używaną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wgl. jakiś sposób by dobierało mnie zawsze tam gdzie gra najwięcej ludzi?? Bo zauważyłem, że nie zawsze tak jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 2.01.2017 o 14:18, Splash napisał:

Jest wgl. jakiś sposób by dobierało mnie zawsze tam gdzie gra najwięcej ludzi?? Bo zauważyłem, że nie zawsze tak jest...

  Nie ma takiego sposobu. Z tego co pamiętam to najwięcej gra na Arica Harbor - Conquest, Heavy Metal oraz Isla Innocentes - Szturm.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś na forum posiadający combo jakim jest ps3+bc2, potrzebuję pomocy w jednym trofeum :)

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×