Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.

Czy ktoś z grających tutaj graczy, może powiedzieć dlaczego nie ma połowy map przy wyborze ??? Od ok. 2 tygodni taki problem istnieje, chyba, że to tylko u mnie ;/

Edytowane przez Splash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi napisać ile osób gra w multi jeszcze i czy szybko dobija do serwerów pełnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery, próbowałem znaleźć w necie ciekawostki odnośnie statystyk online i nigdzie nic nie mogę znaleźć. Ta gra mimo że świetna, jest już tak stara że dziwilbym się iż serwery jeszcze działają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

No to będziesz zdziwiony bo działają. (serwery pierwszego Bad Company również, co jest swoistym ewenementem w dzisiejszych czasach)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie moge zagrać CQ na Arica Harbor ?? Od miesiąca mam ten problem i nie wiem co z nim zrobić, dodam, że np DM na Arica można rozegrać, ale CQ już nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 16.06.2017 o 01:35, Splash napisał:

Dlaczego nie moge zagrać CQ na Arica Harbor ?? Od miesiąca mam ten problem i nie wiem co z nim zrobić, dodam, że np DM na Arica można rozegrać, ale CQ już nie...

Nareszcie wróciła reszta map i można grać w najlepszą cześć BF normalnie : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo elo świry. Jakby co BC2 ma się jeszcze jako tako dobrze. Vietnam niestety już praktycznie umarł, ale Arica tętni życiem :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma ciekawy błąd. Dwie PS3, na każdej obojętnie na jakim koncie gra, obojętnie na której gra konsoli czy to podpiętej do routera kablem lub WiFi a nawet do telefonu komórkowego jako hot spota a i tak wywali go z gry po jakichś 2-3 minutach. Czytaliśmy internet w poszukiwaniu podobnego problemu i nic nie znaleźliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×