Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wuj tam, przynajmniej dałem kolesiowi jedną kopie i mam z kim pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie, Jesli nie macie nic przeciwko dodam kilku Was (tych z ostatnich stron) do znajomych do grania w BC2 / Vietnam. Wiekszosc mojego towarzystwa z PSN gra glownie w BF3, a mi sie juz nieco przejdl. 

 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawaj,dawaj,cały czas ktoś gra ja obecnie BO2 i NBA2k ale chętnie pogram w najlepszy multi na świecie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie nie mam dostępu do PS3 (odpoczywam) Ale jak tylko wroce to nadrabiam stracony czas, więc śmiało ślij zaproszenie tylko zaznacz że z forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób gra w battle field bad company 2 na ps3? bo mam zamiar kupic. Oplaca sie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia, której użyłem odpowiadając na podobne pytanie jakiś czas temu pomoże ci podjąć decyzję:

 

Zawsze i wszędzie jest z kim grać :-) Kupuj śmiało

I powiem ci więcej: Nic od tego czasu się nie zmieniło :)

Czy się opłaca?:

 

Zakup BC2 to zawsze świetny pomysł.

Tutaj także się nic nie zmieniło.

 

 

 

I BC2 w zestawieniu z innymi FPS'ami:

 

Każdy kto ponownie zagra sobie w Bad Company 2 jest zachwycony :-) Na prawdę, ta gra zadowoli praktycznie każdego

Gdyby tutaj się coś zmieniło to nie polecałbym tej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jakiś tydzień temu Bad Company 2 ponieważ wszyscy ją chwalili - teraz już nie dziwie się czemu :). Myślałem że będą problemy z wyszukaniem jakiegokolwiek serwera ale takowego na szczęście nie spotkałem. Gra się super, w tej grze juz samo poruszanie jest całkowicie inne od pozostałych fpsów. Polecam kupić nawet teraz, jest za śmieszne pieniądze, a zagrać w tągre po prostu trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chyba zakupię jak tak polecanie. Mam tylko pytanie, czy nie ma lagów takich jak w BF3? Bo tam ostatnio to strasznie jeśli o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chyba zakupię jak tak polecanie. Mam tylko pytanie, czy nie ma lagów takich jak w BF3? Bo tam ostatnio to strasznie jeśli o to chodzi.

Są, ale znacznie mniejsze jak na BF2

Ogromna radość ogarnia człowieka jak widzi powiększające się grono towarzyszy broni :biggrin:

 

:biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Dzisiaj wpadłem na kilka godzin do domku przepakować bagaze i za chwilkę wskocze na godzinę lub dwie na BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co trzeba trafiac u czolga zeby mu wiecej walnac? A i czy moglibyscie podac swoje nicki/loginy ps3 bo chcialem sobie zagrac z polakami :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co trzeba trafiac u czolga zeby mu wiecej walnac?

 

W tył wystarczą dwa strzały z RPG'a, żeby zezłomować czołg, w bok trzy, a w czoło aż 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i lepiej mieć nastawiony perk ten od mocniejszej siły RPG i innych ładunków, nie pamiętam jak sie nazywa ale to taki ala wiatraczek :)


Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozbierałem sobie loginy z ps. I was dodam do przyjaciół. Chciałem pograć z polakami. Mam nadzieje ze sie nie obrazicie :biggrin:  Mój login : kciuku8

 

PS: Ostatnio cos spadła ilosc graczy na bfie. ale i tak jest nieźle ;)

 

Chyba że serwery są zapełnione i nie moge wejsc na te z wieksza iloscia ludzi? 

 

 

Edit: Zapomniałbym. Wie ktoś może czemu zniknął mi wskaźnik amunicjii, mini mapka itp.?  Chyba nic nie grzebałem ;

Edytowane przez erixonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Mam pytanie. Konsole kupiłem na początku wakacjii. 

Jak gram w bf2 bad company 2, to gram sobie spokojnie, aż tu nagle dźwięku nie ma , i tak przerywa. Trzeba wtedy wylaczyc i wlaczyc gre.

A czasami sie gra zetnie ze musze wylaczyc i wlaczyc ps3.

 

I co do pada: Wam też tak sie gałki troche w miejscu ruszają tak jakby to było źle włożone czy coś?;p 

Nie chciałem zakładać nowego tematu w pytajniku a nie znalazłem takiego ogólnego. Bede wdzieczny.

 

EDIT: Dodam że konsola jest na gwarancjii. A , i nie wiem czy to ma znaczenie ale nie mam dysku. Konsola 12gb, i pozostało około 5gb wolnego.

Edytowane przez erixonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie seria Battlefield na konsolach Sony ma takie dolegliwości o których piszesz.

Graj spokojnie, bo jest to wina błędów w samej grze, a nie problem z twoim sprzętem.

Jak kiedyś odpalisz BF3 prędzej czy później spotkasz ten sam problem.

 

Jeśli chodzi o pada to nie umiem pomóc, spróbuj tutaj: http://www.ps3site.pl/forum/topic/61864-kontrolery-do-ps3/

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do utraty dzwieku mam tak co kilka dni -normalka.Pomaga jedynie restart.

Zauwazylem ze gra sie zawiesza szczegolnie podczas zderzenia dwoch pojazdow(najszybciej czolgów).

Oraz niekiedy ma tendencje do zwiechy gdy wczyta Heavy Metal na samym poczatku zanim nawet postawisz noge na gruncie.

Jak chodzi o pada podam dwa przyklady mam przegrane 1500h w bbc2 i moj dzoj jest praktycznie jak nowy.Moj kuzyn tez ma przegrane w bbc2 cos ponad 1500h i mial tak rozwalony pad ze tam gdzie sa galki zaczal odpadac plastik. Bo przyciski raczej nigdy sie nie psuja.

Dodam ze w inne gry raczej nie gramy.Takze dzoj dzojowi nie równy.Chociaz to pewnie bardziej kwestia jak kto swego katuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przeciwko komu ja wczoraj gralem co am0708:)

widze aktywny w grze jak i na forum

moze dodasz mnie do przyjaciól ?

OK. Jak tylko będe w domku to odpalam BC2 i Cię dodam, narazie jestem na wakacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dużo ludzi gra w BC2 ? bo chcę sobie kupić, bo na prawdę ciągnie mnie do tej gry :) . Jest dużo pełnych serwów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na normalu bez problemów znajdziesz pełne serwery w każdym trybie gry a na "harcie" gra stała ekipa polaków więc nawet jak nie ma innych graczy, to zawsze sie jakoś podzielimy zeby było przynajmniej 10/10. Więc śmiało mozesz kupować tą już kultową grę :) Jakby co to zawsze ktoś Ci pomoze na początek ogarnąć co i jak. :yes:

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×