Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także ostatnio powróciłem do Najlepszego Shooter-a na ta konsole i ogólnie ( Jak dla mnie). Ta gra to już dobry klasyk, którego nowe tytuły DICE nie mogą jak dotąd przebić jeżeli chodzi o klimat gry, po prostu miód i kupa śmiechu. Jak tylko poprawili by grywalnosc to bym się nawet nie kusił na PS4 i BF4.

 

gitara1986: Jeżeli gdzieś okazjonalnie znajdziesz BFBC2 to bierz! bez zastanowienia, jest widocznie mniej ludzi ale jest z kim grac tylko trzeba trafić na dobry serwer, no i dużą role odgrywają także mapy na których grasz. Ja gram głownie moje ulubione, na których gra większość ludzi. Sa to na Rush: Valparaiso, Arica Harbor, Isla Inocentes, a na Conquest: Arica Harbor, Oasis. Z reszty map ludzie najczęściej uciekają :/. 

 

Co do BFBC3 to podzielam twoje zdanie, oby nie zrobili z tego BF4,5. Jedyna rzecz do zrobienia przy produkcji BC3, to reaktywacja BFBC2 + nowa oprawa graficzna, więcej i broni oraz możliwość custombuild.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto gra jeszcze w najlepszego BF-a jakim jest dla mnie BC2 to dodajcie mnie do znajomych, chętnie pogram (HS jest)

 

 

PSN ID - Cuki1984

 

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupię wersję elektroniczną to będę tam posiadał swój aktualny postęp gry? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupię wersję elektroniczną to będę tam posiadał swój aktualny postęp gry? 

tak wszystko zostaje bo jest to zapisane na serwerach gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok, dzięki za info. Po tym jak kupiłem Dark Souls Prepare To Die Edition i save z wersji podstawowej nie był kompatybilny, wolałem się upewnić. W takim razie wezmę chyba BC2 za 27 zł :) Kupiłem ostatnio B4, ale nie podszedł mi za bardzo. Poza tym nie chce mi się grać wiele godzin, żeby odblokować sprzęt. A na Arica Harbour czy Isla Inocentes zawsze miło się wbić na partyjkę :biggrin:

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info. Po tym jak kupiłem Dark Souls Prepare To Die Edition i save z wersji podstawowej nie był kompatybilny, wolałem się upewnić. W takim razie wezmę chyba BC2 za 27 zł :) Kupiłem ostatnio B4, ale nie podszedł mi za bardzo. Poza tym nie chce mi się grać wiele godzin, żeby odblokować sprzęt. A na Arica Harbour czy Isla Inocentes zawsze miło się wbić na partyjkę :biggrin:

 

Na Valparaiso też miło, a jeżeli posiadasz Vietnama, Hill137 na Conqueście również polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Posiadam Vietnam. Zdarza się wieczorami, żeby dany serwer na Vietnamie się zapełnił?

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Vietnam. Zdarza się wieczorami, żeby dany serwer na Vietnamie się zapełnił?

 

Nie ma się co oszukiwać, raczej rzadko. Być może nie zapraszając własnych znajomych do gry i sztucznie zapełniając serwer w ogóle się to nie zdarza, ale rozgrywkę np. 7 vs 7 da się wieczorem znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywki w Vietnamie nawet z składami 7na 7 osób bywają bardzo widowiskowe i zacięte.Ja gram bardzo często i raczej nie narzekam na nudę.Moją ulubioną mapką jest Phu Bai Valley.Jedynie co może psuć czasami zabawę to dwóch gości ze szczytu rankingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle w wielu rozgrywkach można zauważyć na dzień dzisiejszy ludzi z topki np. z pierwszej 20 w rankingu BC2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem dzisiaj 50 lvl. Nadszedł więc czas przemyśleń :) 
50 level wpadł z ratio 2.41, co daje 230 przegranych godzin, ponad 1450 killi z UAV :) i 1200 killi z UMP-45.

Ulubiona klasa to inżynier/technik. Ulubione mapy: 1. Valparaiso 2. Laguna Presa 3. Port Arica.

BC2 to mnóstwo klimatu i najlepszy multiplayerowy dodatek w jaki grałem kiedykolwiek - Vietnam. To jest prawdziwy dodatek, nowe mapy, nowe pojazdy, nowe bronie, nowe postacie.

W Bad Company 2 grałem na wszystkich możliwych platformach PS3/PC/X360 i mimo tego nadal ta gra mi się nie znudziła. BC2 to też jedna z tych multiplayerowych gier, która obok DayZ, Black Opsa 1 i Moha 2010 przyciągnęła mnie zdecydowanie na najdłużej.

Mam nadzieję, że fani pozostaną, a sobie i wam życzę żeby zbyt szybko nie zamknęli nam serwerów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem dzisiaj 50 lvl. Nadszedł więc czas przemyśleń :) 

50 level wpadł z ratio 2.41, co daje 230 przegranych godzin, ponad 1450 killi z UAV :) i 1200 killi z UMP-45.

Ulubiona klasa to inżynier/technik. Ulubione mapy: 1. Valparaiso 2. Laguna Presa 3. Port Arica.

BC2 to mnóstwo klimatu i najlepszy multiplayerowy dodatek w jaki grałem kiedykolwiek - Vietnam. To jest prawdziwy dodatek, nowe mapy, nowe pojazdy, nowe bronie, nowe postacie.

W Bad Company 2 grałem na wszystkich możliwych platformach PS3/PC/X360 i mimo tego nadal ta gra mi się nie znudziła. BC2 to też jedna z tych multiplayerowych gier, która obok DayZ, Black Opsa 1 i Moha 2010 przyciągnęła mnie zdecydowanie na najdłużej.

Mam nadzieję, że fani pozostaną, a sobie i wam życzę żeby zbyt szybko nie zamknęli nam serwerów :)

hmm, ratio wysokie, ale w czasach gdy grałem w BBC2 nikt nie pochwaliłby się taką ilością killi z UAV  ;) , ta "broń" raczej nie wystawiała ratio na minusowy szwank

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję wrócić do najlepszego multi na ps3, bo ten bf4 to tylko irytuje zamiast bawić, wieczorami idzie trafić na pełne serwery? Chodzi mi przede wszystkim o tryb conquest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram często i nie narzekam na nudę na serwerach.Często zdarzają się pełne składy.Ale i opustoszałe serwery mają swoje plusy bo można poćwiczyć np.latanie helikopterem.Na wietnamie jest mniej ludzi ale pojedynki o flagi są bardziej zajadłe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem BF za 15 zł i szczerze załuje że dopiero teraz to zrobiłem gra jest znacznie bardziej grywalna niż BF3 i BF4 otoczenie rozwala sie świetnie nawet takie detale jak metal na pojazdach odpada coś fajnego może ciutke słaba fizyka choć do tego trzeba sie przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie mam wpisac ten kod vip? nie moge tego znalezc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kod VIp ? multi chodzi bez passa a jak by co to sam poprosi cie o wpisanie go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był vip kiedyś przy nówkach egzemplarzach.Teraz nie trzeba lub jest gratis. Bez vipa były tylko 4 mapy : Isla Innocents , Valparaiso, Arica Harbor , chyba Port Valdez  online  z vipem wszystkie 11 jak pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra automatycznie prosi o wpisanie przepustki OnLine :) ja kupiłem grę używaną kod był zawarty wpisałem go (na 100% wykorzystany) i gra normalnie go zakceptowała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze online w BC2 jeszcze ma sie dobrze i mozna spokojnie kupowac gre? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No servery chodzą cały czas raz trafi się na mniejsza liczbę osób a raz na większa :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabrała mnie chęć :D Wieczorem pobiorę patche wszystkie i pogram na starych śmieciach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×