Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie mogli by jeszcze wypuścic jeden dodatek z jedną lub dwoma nowymi mapami. Oczywiście nie za darmo ale nawet za te symboliczne 5 zł.

niestety po dodatku Vietnam Dice wyraźnie zapowiedziało ze nie będą wspierać bc2 tylko zajmą sie Bf3. Lecz nowe mapy by sie przydały 5 to zdecydowanie za mało a nowym map packiem do podstawki też bym nie pogardził :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EJ.... takie pytanko... była gra bf2? Potem bad company 2?

A Bf3.... To tak jakby będzie kontynuacja bad company?

Tj. Jeśli spodoało mi się BC... a szczególnie pojazdy (których ostatnio w fajnych grach brakowało) , to połapię się też i w BF3? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym pomarudzić na patch do Bad Company 2.... 1700mb?! Przepraszam , ale na wsi , na tym zadupiu , na tych ultra nowoczesnych łączach TP.... chce mi to pobierać 8h o.O. A u mnie konsola nie może tak długo działać... :/ Mogliby wydawać te patche w necie , i żeby można było na pendrive...

Konsola nie może działać 8 godzin? Moja czasem działa 20 bez przerwy :rolleyes:

Zakładam, że masz problem ze 'współdzieleniem' TV i stąd to ograniczenie czasowe. Ale przecież jak ściągasz cokolwiek to wystarczy, że PS3 jest odpalone. TV można spokojnie oglądać.

[ciach]

Edytowane przez kill
Temat o Ustawkach znajduje się gdzie inadziej! Link w pierwszym poście.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chce kupic własnie te gre bo jest promocja w MM w łódzi za 79 zł i kusi.

Ale nie wiem czy jeszcze warto czy ludzie graja w multi bo dla samej kampani to troche żal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają ,grają ja ostatnio często spotykam 12vs12 (czyli max)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają ,grają ja ostatnio często spotykam 12vs12 (czyli max)

Serio ? A jakie tryby grasz i czy na hardcore. Bo ja od kilku dni co wchodzę do gry (najczęściej wybieram Conquest ale na innych trybach tak samo) jest po 4 osoby w teamie. Sam nie wiem może u mnie się coś zwaliło albo wina mojego neta, aczkolwiek w Black Ops czy Killzona 3 jak gram to normalnie nie mam żadnych problemów. Ogólnie w BF lagów nie mam ale co węjde do gry to 4 na 4 6 na 6.... strasznie dużo szukania przeciwników a co się okazuje połowa drużyny to snajperzy xD Ale mówie może to coś u mnie jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dominiqpl - ja ci powiem tak jak lubisz dobre fps-y to kupuj bez namysłu, ludzi na serwerach nie brakuje choć czasem i odwrotnie bywa :biggrin: A za taki prajs to nie grzech kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ? A jakie tryby grasz i czy na hardcore. Bo ja od kilku dni co wchodzę do gry (najczęściej wybieram Conquest ale na innych trybach tak samo) jest po 4 osoby w teamie ...

Pozapraszaj do znajomych ludzi z forum i dołączaj do nich w wolnym czasie na granie, ja wczoraj wieczorem bez żadnego umawiania się wbiłem do gry do ludzi z friendlisty i przez kilkanaście gier był pełny serwer. Głównie sami Polacy, zabawa na całego do tego stopnia że jak ktoś wypadł (zwiecha ps3) to już nie mógł dołączyć bo ktoś zajmował już jego miejsce. Zerknij tutaj po więcej szczegółów :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ogólnie to macie czasami takie problemy z BC 2, że wyrzuca was w trakcie gry i wyskakuje potem komunikat że nie można połączyć się z serwerami EA? Wcześniej jak grałem miałem parę takich sytuacji ale w sumie nie za często, no i wtedy co wbiłem w jakąś randomową grę to było pełno osób i też dobra zabawa, a teraz o różnych porach wbijałem to serwery wieją pustką a jak jest już troszeczkę luda to dzisiaj 2 razy mnie rozłączyło z niewiadomej przyczyny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chce kupic własnie te gre bo jest promocja w MM w łódzi za 79 zł i kusi.

Ale nie wiem czy jeszcze warto czy ludzie graja w multi bo dla samej kampani to troche żal...

Raczej nie ma sie martwic tym ze ludzie grac nie beda. Mysle ze nawet po premierze B3 bedzie gralo b. duzo ludzi w BC2

Serio ? A jakie tryby grasz i czy na hardcore. Bo ja od kilku dni co wchodzę do gry (najczęściej wybieram Conquest ale na innych trybach tak samo) jest po 4 osoby w teamie. Sam nie wiem może u mnie się coś zwaliło albo wina mojego neta, aczkolwiek w Black Ops czy Killzona 3 jak gram to normalnie nie mam żadnych problemów. Ogólnie w BF lagów nie mam ale co węjde do gry to 4 na 4 6 na 6.... strasznie dużo szukania przeciwników a co się okazuje połowa drużyny to snajperzy xD Ale mówie może to coś u mnie jest nie tak.

Zawsze zaczynaj gre od Oasis, Valparaiso, Arica. Pograj chwile i zaraz ludzie sie znajda ;) Na Hard bedziesz musial sie oczywiscie spodziewac ze 3/4 druzyny to sami snajperzy  :wacko:

A ogólnie to macie czasami takie problemy z BC 2, że wyrzuca was w trakcie gry i wyskakuje potem komunikat że nie można połączyć się z serwerami EA? Wcześniej jak grałem miałem parę takich sytuacji ale w sumie nie za często, no i wtedy co wbiłem w jakąś randomową grę to było pełno osób i też dobra zabawa, a teraz o różnych porach wbijałem to serwery wieją pustką a jak jest już troszeczkę luda to dzisiaj 2 razy mnie rozłączyło z niewiadomej przyczyny...

Wywala wywala. Ile razy wywalilo mnie jak natrzaskalem pkt. Ajjj idzie sie poprostu wkurw....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi....

Byłem kupiłem jestem zadowolony a nawet był VIP CODE w Platinum xD

Nic tylko spotkać sie na polu bitwy......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam za co kocham tą grę - będzie to wyznanie którego nie umiem trzymac w sobie i musze to napisac:

Kocham w szczególności na heaverst day'u grac sniperem. No i moja miłośc ogranicza się dosłownie do jednego momentu. Kiedy przeciwnik jest daleko - stoi/kuca/biegnie. Nastepuje strzał.

W tym momencie widzę jak leci pocisk. Jest tak ładny i lśniący - widze jak pokonuje tor w stylu paraboli. Leci, leci, leci i leci. NAGLE !!! . Bania i +50 ...............+10.............. + 179................. w tym momencie czuje sie jak król świata i, że nie ma osoby która by mogła mi to odebrac.

Co najlepsze, że tych momentów jest sporo ale za każdym razem towarzyszy mi to samo uczucie.

Pozdrawiam. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam za co kocham tą grę - będzie to wyznanie którego nie umiem trzymac w sobie i musze to napisac:

Kocham w szczególności na heaverst day'u grac sniperem. No i moja miłośc ogranicza się dosłownie do jednego momentu. Kiedy przeciwnik jest daleko - stoi/kuca/biegnie. Nastepuje strzał.

W tym momencie widzę jak leci pocisk. Jest tak ładny i lśniący - widze jak pokonuje tor w stylu paraboli. Leci, leci, leci i leci. NAGLE !!! . Bania i +50 ...............+10.............. + 179................. w tym momencie czuje sie jak król świata i, że nie ma osoby która by mogła mi to odebrac.

Co najlepsze, że tych momentów jest sporo ale za każdym razem towarzyszy mi to samo uczucie.

Pozdrawiam. :thumbsup:

po 1000 godzinach te uczucie ci zbrzydnieyucky.gifbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1000 godzinach te uczucie ci zbrzydnieyucky.gifbiggrin.gif

czy ja wiem.....

gralem sporo wszystkimi klasami, porownywalnie sniperem i assaultem, nieco mniej medykiem, i najmniej inzynierem. Przezylem wiele w tej grze. Ale chyba jednak najwieksza radosc do dzis sprawiaja mi MARKSMAN HEADSHOT'Y. Szczegolnie te po 560 pkt ;)

Fajne sa tzw polowania w grze. Czesto jest tak, ze sniper i sniper z przeciwnej druzyny poluja na siebie. Zdarza sie ze cala gra schodzi wtedy na drugi plan, i liczy sie tylko ubicie tego jednego, tego ktory sprzedal nam head'a. Im lepszy przeciwnik, tym wieksza satysfakcja z headshota ;)

Druga najprzyjemniejsza rzecza byly chyba udane akcje z C4. ( i nie mowie tu o c4 na uav czy na paczkach, tylko o udanych akcjach na czolgi czy piechote.)

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne sa tzw polowania w grze. Czesto jest tak, ze sniper i sniper z przeciwnej druzyny poluja na siebie. Zdarza sie ze cala gra schodzi wtedy na drugi plan, i liczy sie tylko ubicie tego jednego, tego ktory sprzedal nam head'a. Im lepszy przeciwnik, tym wieksza satysfakcja z headshota ;)

W szczególności dla mnie na heavreście, arice i valdez'ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szedłem za sqadem i ubezpieczałem tyły. Podrzucałem ciągle apteczki i używałem defibrylatorka.

tego typu gracze doprowadzaja mnie do szalu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja wiem o tym dobrze. Lecz miałem ochote nabic sobie troche punktów gdyż, medyka zostawiłem sobie na sam koniec i mało nim gram.

Lecz 9/10 tak robi i wy zapewne też tak robiliście - bo każdemu zależy na punkciorach :cool: - zresztą nasz squad szedł jak burza więc to wydaje mi sie w dużej mierze moja zasługa.

Jakoś klasa medyka nie przypadła mi do gustu. Bronie mi nie podpasowały ( gram tylko garandem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja wiem o tym dobrze. Lecz miałem ochote nabic sobie troche punktów gdyż, medyka zostawiłem sobie na sam koniec i mało nim gram.

Lecz 9/10 tak robi i wy zapewne też tak robiliście - bo każdemu zależy na punkciorach :cool: - zresztą nasz squad szedł jak burza więc to wydaje mi sie w dużej mierze moja zasługa.

Wyobraz sobie ze nie kazdy tak robi. Mozna zdobywac duzo punktow nie wkur..wiajac kompanow ze swojego teamu.

[ciach]

Edytowane przez kill
Tydzień przerwy, trzy warny.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch [ciach]

Pozdrawiam

Edytowane przez kill
Tydzień przerwy, 3 warny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na temat kampienia jest wręcz odwrotne, po ta są klasy, bronie, perki aby ich używać. Snajper musi kampić, bo taka jest jego rola w potyczkach, czy to na serio, czy w grze. Chodź sam nie kampię, raczej wolę biegać z celownikiem x4 to i tak uważam, że rola snajpera czającego się w krzakach jest normalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sniper tak, Recon niekoniecznie. Na arice czy oasis biore usasa w lapie, rzucam kulke i heja. Od dzis nienawidze juz 2 map. Heavy metal (of course) no i harvest day. Chyba z 7 razy musialem grac harvest i mam dosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na temat kampienia jest wręcz odwrotne, po ta są klasy, bronie, perki aby ich używać. Snajper musi kampić, bo taka jest jego rola w potyczkach, czy to na serio, czy w grze. Chodź sam nie kampię, raczej wolę biegać z celownikiem x4 to i tak uważam, że rola snajpera czającego się w krzakach jest normalna.

Masz racje musi kampic tylko co to za gra gdzie na 12 osob 10 kamperow i to jeszcze na Hardcore ?:P Zadna ;D a chodzi zapewne o to ze meczace jest takie cos i gra traci b duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje musi kampic tylko co to za gra gdzie na 12 osob 10 kamperow i to jeszcze na Hardcore ?:P Zadna ;D a chodzi zapewne o to ze meczace jest takie cos i gra traci b duzo

Bo trochę źle się do tego zabrali. Moim zdaniem większość osób siedzi na HC w krzaczorach z dwóch powodów:

1. Chce wyplatynować snajpy a tu praktycznie każde trafienie to pewny kill

2. Chce podnieść sobie K/D ratio z tego samego powodu co wyżej.

Gdyby nie było tych durnych statystyk i takiego parcia na jak najlepsze wyniki byłoby inaczej. A tak siedzą w krzakach żeby staty mieć lepsze.

Kill - widzę, że nie będziemy mieli z Tobą łatwego życia :pardon:

Edytowane przez holis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×