Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

...Gdyby nie było tych durnych statystyk i takiego parcia na jak najlepsze wyniki byłoby inaczej. A tak siedzą w krzakach żeby staty mieć lepsze.

Dawno już to mówiłem-statystyki w pewnym sensie psują tę grę!

Tzn. może nie psują (są świetni gracze,którzy grają mając za cel wymasterowanie statystyk i mają do tego prawo)ale na pewno czasami wypaczają sens potyczki,a sensem IMO jest wygrać rundę! W dowolny sposób,przy użyciu dowolnej taktyki-wygrać!Ja osobiście gdybym miał sugerować się statystykami,to dawno doznałbym wylewu krwi do mózgu...Ciekaw jestem,jak (czy wogóle) wpłynąłby na styl grania taki np. mechanizm,że drużynie przegrywającej jakiekolwiek punkty nie byłyby przyznawane! Przegrali...(ŚCIE!)=nikt nie dostaje punktów!

Ale chyba ustawowymi metodami nie jest łatwo zmusić Ludzi do kooperacji...spróbujcie zorganizować seks-party z sąsiadami!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraz sobie ze nie kazdy tak robi. Mozna zdobywac duzo punktow nie wkur..wiajac kompanow ze swojego teamu.

Dokładnie. Większość osób uprzedza, że podnosi żeby podnoszony przygotował się do ewentualnej ucieczki lub krzyknął "nieeeee" :D Gorzej z niebieskimi, którzy czasami potrafią na potęgę podnosić w takiej sytuacji, że ma się ochotę rzucić padem o telewizor :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że serwery padają teraz jeszcze częściej? Dwa-trzy "zgaszone" serwery w ciągu jednego wieczoru przy BFBC2 to już teraz u mnie norma. Wiem że była już rozmowa na ten temat, ale zjawisko jakby się nasiliło. Skoro jedna grupa zapowiedziała, że zaprzestała ataków - to kto? Macie jakieś newsy w tym temacie, bo mnie jakoś nie udało się znaleźć? Może Al-Kaida tym razem?

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że serwery padają teraz jeszcze częściej? Dwa-trzy "zgaszone" serwery w ciągu jednego wieczoru przy BFBC2 to już teraz u mnie norma. Wiem że była już rozmowa na ten temat, ale zjawisko jakby się nasiliło. Skoro jedna grupa zapowiedziała, że zaprzestała ataków - to kto? Macie jakieś newsy w tym temacie, bo mnie jakoś nie udało się znaleźć? Może Al-Kaida tym razem?

Wczoraj 3 razy mnie wywaliło w ciąg 2h... :verymad: Normalnie masakra! Gdybym nie uwielbiał BC2 to już dawno wylądowałby na alledrogo :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo trochę źle się do tego zabrali. Moim zdaniem większość osób siedzi na HC w krzaczorach z dwóch powodów:

1. Chce wyplatynować snajpy a tu praktycznie każde trafienie to pewny kill

2. Chce podnieść sobie K/D ratio z tego samego powodu co wyżej.

Gdyby nie było tych durnych statystyk i takiego parcia na jak najlepsze wyniki byłoby inaczej. A tak siedzą w krzakach żeby staty mieć lepsze.

Kill - widzę, że nie będziemy mieli z Tobą łatwego życia  :pardon:

Holku zgodze sie z Toba jesli chodzi o 2 punkty ktore napisales ale nie zgodze sie z ostatnim zdaniem. Nie ma na 1000000% osoby dla ktorej w jakis sposob statystyki nie sa wazne... Rozumiem ze ktos gra 4 fun ale jak zabije np 90 osob lub wbije (np podnoszeniem) 15 tysiecy pkt podczas jednej rozgrywki to sie cieszy tak jak by walnal z 4 mark hedy za 600 pkt   Wyobrazasz sobie gre bez statystyk?? Bez pinow ? Jak by byla gra bez statystyk to raczej 90% graczy ktorzy zakupili ta gre by poprostu omijali ja duzym lukiem. Kazdy lepszy wynik lub zdobycie czegos wplywa w jakis sposob na samopoczucie gracza i dalsza chec gry. Jak komus nie idzie a napewno sa osoby ktore k/d maja ponizej 0,1 lub troszeczke wieksze poprostu zmieniaja gre. Spotkalem sie nawet z osoba ktora nie gra w CoD bo tam wszystko za szybko sie dzieje

Zauważyliście że serwery padają teraz jeszcze częściej? Dwa-trzy "zgaszone" serwery w ciągu jednego wieczoru przy BFBC2 to już teraz u mnie norma. Wiem że była już rozmowa na ten temat, ale zjawisko jakby się nasiliło. Skoro jedna grupa zapowiedziała, że zaprzestała ataków - to kto? Macie jakieś newsy w tym temacie, bo mnie jakoś nie udało się znaleźć? Może Al-Kaida tym razem?

Wydaje mi sie ze jest to raczej zwiazane z testami serwerow do B3 a nie jakimis atakami... Poczytaj to sie dowiesz ze chodzi o PSN a nie o serwery EA , DICE

Dawno już to mówiłem-statystyki w pewnym sensie psują tę grę!

Tzn. może nie psują (są świetni gracze,którzy grają mając za cel wymasterowanie statystyk i mają do tego prawo)ale na pewno czasami wypaczają sens potyczki,a sensem IMO jest wygrać rundę! W dowolny sposób,przy użyciu dowolnej taktyki-wygrać!Ja osobiście gdybym miał sugerować się statystykami,to dawno doznałbym wylewu krwi do mózgu...Ciekaw jestem,jak (czy wogóle) wpłynąłby na styl grania taki np. mechanizm,że drużynie przegrywającej jakiekolwiek punkty nie byłyby przyznawane! Przegrali...(ŚCIE!)=nikt nie dostaje punktów!

Ale chyba ustawowymi metodami nie jest łatwo zmusić Ludzi do kooperacji...spróbujcie zorganizować seks-party z sąsiadami!!!

Marqus to ja bym oszalal jak by mi pkt nie zaliczalo bo przegralem jakas runde   :biggrin:  :biggrin:

Edytowane przez xMAFIA_PLxTOMASZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno już to mówiłem-statystyki w pewnym sensie psują tę grę!

Tzn. może nie psują (są świetni gracze,którzy grają mając za cel wymasterowanie statystyk i mają do tego prawo)ale na pewno czasami wypaczają sens potyczki,a sensem IMO jest wygrać rundę! W dowolny sposób,przy użyciu dowolnej taktyki-wygrać!Ja osobiście gdybym miał sugerować się statystykami,to dawno doznałbym wylewu krwi do mózgu...Ciekaw jestem,jak (czy wogóle) wpłynąłby na styl grania taki np. mechanizm,że drużynie przegrywającej jakiekolwiek punkty nie byłyby przyznawane! Przegrali...(ŚCIE!)=nikt nie dostaje punktów!

Ale chyba ustawowymi metodami nie jest łatwo zmusić Ludzi do kooperacji...spróbujcie zorganizować seks-party z sąsiadami!!!

Popieram w całej okazałości, ale przez wszystkie sposoby rozumiem te uczciwe, czyli bez alpinistów. Jednak rzeczywistość pokazałaby, że lwia część graczy potrzebuję tych wszystkich punkcików dla polepszenia samopoczucia, czy po prostu ego . Nie ukrywam, że mi też sprawia przyjemność bycie pierwszym, jednak oddałbym wszystkie moje punkciki za porządną grę zespołową i mecze gdzie walczy się o każdego kila/flagę/paczkę, czy o piędź ziemi. To właśnie momenty gdy traci się przewagę są najlepsze dla mnie. Walka z ogarniętym przeciwnikiem, w kurzu, pyle, wybucha i gdzie trup ściele się gęsto jest najlepsza. Jedna udana akcja zespołowa na tyle przeciwnika odwracająca losy meczu jest warta tych wszystkich cyferek, a nawet więcej. Nie wspominając już o rozmowach w składach, gdzie tematy często odbiegają od tego co się widzi na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam problemy z serwerami, kickami. Nieustannie mnie męczą. Jak ktoś będzie miał info, że działa to proszę pw bo nie chce się denerwować  :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie mecze są genialne,ale trafić na taki nie jest łatwo,ostatnio z Portkiem i Holkiem grałem mimo że przeciwna drużyna nie mogła wyjść z bazy podobało mi się jak na nich czekaliśmy,ja rzucałem Portkowi apteczke on mi ammo,a Holek jako recon nas informował gdzie jest wróg,mimo że miałem może z 1000pkt ten mecz zapamiętam na długo :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram w całej okazałości, ale przez wszystkie sposoby rozumiem te uczciwe, czyli bez alpinistów. Jednak rzeczywistość pokazałaby, że lwia część graczy potrzebuję tych wszystkich punkcików dla polepszenia samopoczucia, czy po prostu ego . Nie ukrywam, że mi też sprawia przyjemność bycie pierwszym, jednak oddałbym wszystkie moje punkciki za porządną grę zespołową i mecze gdzie walczy się o każdego kila/flagę/paczkę, czy o piędź ziemi. To właśnie momenty gdy traci się przewagę są najlepsze dla mnie. Walka z ogarniętym przeciwnikiem, w kurzu, pyle, wybucha i gdzie trup ściele się gęsto jest najlepsza. Jedna udana akcja zespołowa na tyle przeciwnika odwracająca losy meczu jest warta tych wszystkich cyferek, a nawet więcej. Nie wspominając już o rozmowach w składach, gdzie tematy często odbiegają od tego co się widzi na ekranie.

Teraz bardzo ciezko o taki mecz :( Mam nadzieje ze w b3 sie cos zmieni. Zapewne wroci duzo graczy ktorzy zakonczyli gre w BC2 po 1000 godzinach lub i wiecej wiec moze byc bardzo ciekawie  :biggrin::biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz bardzo ciezko o taki mecz :( Mam nadzieje ze w b3 sie cos zmieni. Zapewne wroci duzo graczy ktorzy zakonczyli gre w BC2 po 1000 godzinach lub i wiecej wiec moze byc bardzo ciekawie :biggrin::biggrin:

No nie wiem. Spodziewałbym się raczej zalewu ludzi z CoD. Wszystko zależy od tego jaki zaprezentują gameplay multi a co ważniejsze konsolowy. Gra ma premierę za kilka miesięcy a tu ani widu ani słychu. Nie chce być złym prorokiem, ale to o niczym dobrym nie świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Spodziewałbym się raczej zalewu ludzi z CoD. Wszystko zależy od tego jaki zaprezentują gameplay multi a co ważniejsze konsolowy. Gra ma premierę za kilka miesięcy a tu ani widu ani słychu. Nie chce być złym prorokiem, ale to o niczym dobrym nie świadczy.

Nie wiem ile przed premiera wyszla beta BC2 ale wydaje mi sie ze 6 miesiecy to bardzo dlugo do premiery. Wez tez pod uwage ze bardzo duzo ludzi grajacych w CoD grywali w BC2 i posiada zapewne kilka set godzin ugranych wiec zle raczej nie powinno byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matchmaking jest okropny. 2-3 mecze wyrownane z taka akcja na nelsonie, ze spadki fpsow byly. Cala reszta to dymanie innych. Dobrze, ze mi sie konsola zawiesila na cold war.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, grali ludzie z CODa w BC2, grali...

ha ha ha ha ha ale debile zapomniał gdzie przód a gdzie tyłbiggrin.gif

Fajne filmiki były w battlefield 2 zobaczcie

a co do filmiku to nie które mapy z filmu będą w battlefieldzie 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi jeszcze gra na multi. Długo się czeka na wrzucenie do nowej gry .?

Edytowane przez bagilks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo gra. Nikt chyba już w singla nie gra :pardon:. Jakieś 5 sekund szukanie gry i 20 sekund dołączenie do gry. Jakieś 25min.-35min. zabawy i zmiana mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, gra dużo ludzi, w zależności od rozgrywki i trybu mniej lub więcej, najmniej na Squad Rush, na reszcie spokojnie można znaleźć full. Na dołączenie do gry czekasz tyle, ile się ładuje, gry nie musi szukać.

Jedyne co mnie martwi, to to, że takie pytanie pojawia się cały czas. Praktycznie na każdej stornie dyskusji ktoś o to pyta. Jakby nie można było zobaczyć trochę wstecz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialo by mi sie czytac kazdego posta po kolei i szukac odpowiedzi na pytanie.. Od tego jest forum zeby pytac a jak ktos jest nowy to ma do tego prawo  :thumbsup: :thumbsup:Tak jak mrowa napisal. Gra duzo ludzi a w singla to pewnie osoby ktore platynke chca wbic

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos jest nowy to logiczne ze chce cos wiedziec i zadaje to pytanie tutaj  :biggrin: Od tego jest forum i forumowicze zeby grzecznie odpowiedziec i nakierowac nowego gracza  :biggrin::biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko po co powielać coś tyle razy na forum?

Bo newbie to śmierdzące lenie których obsługa narzędzia pt wyszukiwarka przerosła niemal pięciokrotnie. Powielanie pytania w temacie dotyczącym zagadnienia nie jest jeszcze takie naganne, faktycznie jak napisał Tomasz można im odpowiedzieć lub wskazać odpowiedź, a jeśli Ci się nie chce to pozostaw to komuś kto zrobi to bez grymasów i narzekania :thumbsup: Najgorszą plagą jest jednak tworzenie tematów które już istnieją (czasem są nawet przyklejone), tutaj nie ma tolerancji i z wielką przyjemnością obnażamy leniów w forumowej sali wstydu :thumbsup:

@xMAFIA_PLxDJ Mine mine mine mine mine mine mine mine mine mine mine mine mine mine mine mine mine mine mine mine mine mine :scare: BOOM :rofl:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest forum i forumowicze zeby grzecznie odpowiedziec i nakierowac nowego gracza :biggrin::biggrin:

Gdyby wszyscy byli tacy wyrozumiali i dobrze wychowani jak ty to świat byłby lepszy :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


2 cześc mine

od razu mi się humor poprawił po dzisiejszym wpierd................w bfbc2rolleyes.gif

portek czekam na wersje PL z bfbc2!!!!!!!!!!!!!!!!!! Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troche dostalismy w tube, ale i tak nie bylo tragedii. Gdybys nie ogarnal heli na valdezie to by sie skonczylo jak poprzednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×