Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Moim faworytem jest pewien medyk. Dlaczego medyk? A no dlatego, ze na moj czolg lecial z defibrylatorem :biggrin: W ogole ostatnio trafiam na ludzi ktorzy uwazaja, ze da sie czolg rozwalic ze zwyklej broni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie jakąś radę jak zdobyć 3 road kille w jednej rundzie? :P Tylko tego pinu mi brakuje i troszkę punktów by mi za insygnia wpadło. Próbowałem UAV, ale zanim zdążę na tyły wroga dolecieć to już samolocik jest zestrzelony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie jakąś radę jak zdobyć 3 road kille w jednej rundzie? :P Tylko tego pinu mi brakuje i troszkę punktów by mi za insygnia wpadło. Próbowałem UAV, ale zanim zdążę na tyły wroga dolecieć to już samolocik jest zestrzelony.

Conquest,mapka Harvest Day, siadasz na quada i śmigasz jak szalony po całej mapie. Parę razy zginiesz, ale pinka wkońcu wpadnie. Niektórzy polecają również Atacama Desert oraz jeżdżenie po respie na Port Valdez.

Pozdrawiam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie jakąś radę jak zdobyć 3 road kille w jednej rundzie? :P Tylko tego pinu mi brakuje i troszkę punktów by mi za insygia wpadło. Próbowałem UAV, ale zanim zdążę na tyły wroga dolecieć to już samolocik jest zestrzelony.

Ja zdobyłem na Arice w rushu na pierwszej bazie. Jeździsz dookoła bazy i w końcu daje radę ale jak są dobrzy czołgiści może być ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratio juz na 1.24 wskoczylo, spm 281. Mialem dzis smieszna sytuacje, cos jak portek na jednym ze swoim filmikow knife kills. Czterech typkow z 50 lvl wykosilem pod rzad z noza, nieziemska satysfakcja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np tego pina wbijalem na Atacama jak bylem w obronie. Oczywiscie Rush

ja na Port Valdez - Rush Atak - pierwsze mcom-y, metoda: z góry qudem cała kita, ominięcie min i jazda wokół opłotkowanego mcom-a :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko (może trochę głupie ;)): Jak wszyscy wiemy zbliżają się święta wielkanocne i czy z tej okazji np. w tamtym roku było coś takiego jak świąteczny exp np. x2? Czy coś w tym stylu? ;) Bo w niektórych gierkach producenci szykują takie niespodzianki ;) Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę co najwyżej obiecać świąteczną akcję na forum; jak ktoś podpadnie to zamiast jednego warna dostanie dwa :biggrin:

To co który pierwszy? :unsure: :thumbsup:

BTW Apropos człowieka-ćmy kilka postów wyżej, wczoraj na arice znowu polazłem zwiedzać respa na wzgórzu i bez większych problemów ubiłem 19 killi pod rząd, nie odkryłem ameryki wiem, ale wystarczy dobrze ogarnąć bazę i zdejmować kolejnych kamperów zmieniając przy tym często swoją pozycję. Za każdym kolejnym killem panowie z przeciwnej drużyny zrzucali mortara na lokalizację gdzie pokazywał mnie kill-cam :) Nawet dostałem jednego hate maila od typka którego ubiłem 7 razy pod rząd i zakończył biedaczyna całą rundę CQ z 170 punktami ... :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezły filmik, co prawda na PC ale sierżanta Enigmę chyba każdy lubi obejrzeć bo gościu gra nieprzeciętnie.

Pytanko: czy ten reload cancel działa też na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: czy ten reload cancel działa też na PS3?

Działa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW Apropos człowieka-ćmy kilka postów wyżej, wczoraj na arice znowu polazłem zwiedzać respa na wzgórzu i bez większych problemów ubiłem 19 killi pod rząd, nie odkryłem ameryki wiem, ale wystarczy dobrze ogarnąć bazę i zdejmować kolejnych kamperów zmieniając przy tym często swoją pozycję. Za każdym kolejnym killem panowie z przeciwnej drużyny zrzucali mortara na lokalizację gdzie pokazywał mnie kill-cam :) Nawet dostałem jednego hate maila od typka którego ubiłem 7 razy pod rząd i zakończył biedaczyna całą rundę CQ z 170 punktami ... :whistling:

Rzadko gram sniperem ale przy bronieniu pierwszej bazy na arice nie moge sie powstrzymać przed wybraniem wlasnie tej klasy i pognać prawą stroną tuż pod baze wroga. Wydaje mi się, ze okolo 90% osob nie wie, ze broniący mogą podejsc tak blisko ich bazy (rzucajac granat mozna zabic goscia za UAV`em). Są tam dwie fajne miejscówki, w ktorych mozna sie skampic. Pierwsza to przewrocony autobus, do ktorego mozna wejsc do srodka i przez zbitą szybkę robić wrogom z dupy jesien sredniowiecza, a druga to palący się wrak czołgu, na ktory mozna wskoczyc a płomienie dobrze cie maskują). Niekiedy jak sie trafi na niezbyt rozgarnietych przeciwnikow mozna miec naprawde niezły fun. Koles sie respawnuje, ty go po sekundzie zabijasz a przeciwnik ma Cię za super snajpera, ktory jednym strzalem zabija ze swojej bazy. Tymczasem mozna mu spokojnie zasadzic heada pistoletem. Najlepsi sa jednak wlasnie snajperzy, ktorzy nie wychodzac ze swojej bazy od razy ida na prawo i kampia na wzgorzach bądź w konarach drzew. Wydaje im sie, ze sa niewidzialni niczym predator. Faktycznie, z bazy broniących pewnie trudno byloby ich wypatrzyc jednak z tych dwoch miejscowek idealnie widac caly ich profil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gram na Arice ruskimi w CQ i widzę, ze kampi kilku tam gdzie niebieska linia, to biore recona na chwilę i z czerwonego krzyżyka za rzeczką zawsze wpadnie 3-5 marksmanów po 360 pkt.

AricaHarbor.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się jeszcze vietnam kupować? :D

znudzi ci sie szybciej niz ci sie wydaje :biggrin: a oplaca sie jak juz naprawde chcesz czegos "nowego" to zapewne jeszcze znajdziesz sporo ludzi co jeszcze w vietnam pogrywaja zapewne :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa.

Czyli jak on to robi,późna pora i już nie jarzę. Ten reload szybki.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x triangle.pngthumbsup.gif

no tylko tak jak jest na filmie trzeba poczekać aż w dolnym prawym rogu pojawi się informacja o pełnym magazynku... a każda broń ma trochę inny czas ładowania więc trzeba mieć dobre wyczucie. Na filmie jednak dodatkowo fajnie pokazuje jak korzystać z upuszczonych broni. Ja w takich sytuacjach gdzie jest 4 lub 5 przeciwników miałbym przesrane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reload cancel bardziej sie przydaje miedzy strzalami. Shotgun dziala wtedy jak saiga czy usas, ale nadal ciezko mi sie do tego przyzwyczaic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reload cancel bardziej sie przydaje miedzy strzalami. Shotgun dziala wtedy jak saiga czy usas, ale nadal ciezko mi sie do tego przyzwyczaic

no i pewnie na snajperkach gdzie długo przeładowuje :) muszę popróbować...ale faktycznie trzeba mieć bardzo szybki palec ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wy chyba nigdy nie widzieliście ile przeładowuje medyk :pardon:

BTW przydatna rzecz to była jak mało kto o tym wiedział , a teraz każdy ma pełne magazynki w niecałe 2 s. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziec a potrafic to zrobic to dwie rozne rzeczy. Sprobuj wparowac do pomieszczeniea (z 870 albo spasem) w ktorym jest 3-4 przeciwnikow (oczywiscie oddalonych od siebie). Wtedy zrob efektywny reload cancel. To nie taka latwa zabawa. Ja tez o tym wiem, ale zanim sie naucze (albo i nie) to minie sporo czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×