Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie zauważyć, że gdybym sam grał tylko i wyłącznie online/kariera w Fifie 11, to po tygodniu padłbym z nudów. Siłą tej gry jest na dzień dzisiejszy UT i dziwie się, że tak mało osób się tym bawi. Tam akurat ucieczki są rozwiązane idealnie i myślę, że w tym roku EA rozbuduje ten tryb jeszcze bardziej, biorąc pod uwagę jakie dochody przynosi.

Jedna rzecz mnie irytuje, Kaka jako coverboy. Rezerwowy w Realu, lada moment wyląduje w Milanie albo gdzieś na wyspach, a promują go niebywale.

ut to lipa bo nie ma podzialu na graczy manual/full assist

Edytowane przez dzejms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zauważyć, że gdybym sam grał tylko i wyłącznie online/kariera w Fifie 11, to po tygodniu padłbym z nudów. Siłą tej gry jest na dzień dzisiejszy UT i dziwie się, że tak mało osób się tym bawi. Tam akurat ucieczki są rozwiązane idealnie i myślę, że w tym roku EA rozbuduje ten tryb jeszcze bardziej, biorąc pod uwagę jakie dochody przynosi.

Jedna rzecz mnie irytuje, Kaka jako coverboy. Rezerwowy w Realu, lada moment wyląduje w Milanie albo gdzieś na wyspach, a promują go niebywale.

To UT jest tak zaje*iste, że psuje gre ludzią, którzy grają w klubach bo maj potem śmieszny błąd i da się go rozwiązać tylko pewnym trickiem, na który moi koledzy wpadli po dwóch tygodniach. :rolleyes: (nie wszystkim)

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

http://www.ps3site.p...ewolucja/68738/

i co ekspercie?

Jeśli jesteś aż tak naiwny to współczuje... :whistling:

Miał powiedzieć. Siema, w tym roku w Fifie nic nie zmienimy poza składami, a Wy i tak to kupicie. Hahahahaha?

Pomyśl czasami "ekspercie".

Nie da się przepuścić piłki? Ale siara...

A żeby Tobie jeszcze zamknąć buzię to warto zacytować te słowa:

Przypomnijmy tylko, że FIFA 11 sprzedała się już w porażającym nakładzie ponad 11 milionów sprzedanych egzemplarzy w wersji na wszystkie możliwe platformy. Dodatkowo, produkcja Electronic Arts stanowi około 77.4% całego konsolowego oraz PC-towego rynku wirtualnych gier piłkarskich, a przynajmniej tak wynika ze statystyk firmy. Jeżeli w tym roku faktycznie nadejdzie rewolucja, aż boję się o komercyjny lost najnowszej odsłony Pro Evolution Soccer ze stajni Konami...

Jeszcze rok może dwa i wpi*du PES`a przestaną produkować. :rofl:

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze rok może dwa i wpi*du PES`a przestaną produkować. :rofl:

Nie byłbym taki pewny, PES powoli wraca na dobrą drogę.

Mam takie pytanie, czy to UT jest płatne?

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki pewny, PES powoli wraca na dobrą drogę.

Mam takie pytanie, czy to UT jest płatne?

Wiesz PES może i wkracza na dobrą drogę, ale Fifa na dobrej drodze jest już od dłuższego czasu. Ostatnią część "11" sobie odpuściłem, ale teraz robię powrót i kupuję "12" w dniu premiery. Moim zdaniem PES idzie za mocno w Arcade. :wink:

I chcę mieć wreszczie w Fifie tryb Ligi Mistrzów :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem z linków od tzw "expertów" to D.Rutter jak zawsze bije piane.

Sama rozgrywka "Fifa 12" zapowiada się o ulepszenie trybu BAP w singlu, coś w rodzaju Legacy mode w FN:C

No i oczywiście dodadzą nowe wstawki z początku meczu, ale powinni raczej popracować nad obecnymi problemami, anie potęgować je następnymi.

Głównie chodzi rozgrywkę przez internet o ile w 1vs1 jest problem ucieczek to tryb be a pro clubs w dalszym ciągu posiada błędy jak np: freezing, micro freezing, glitche ze strony drużyn przeciwnych itp. Wystarczy przejrzeć forum Fifa 11 clubs UK i zobaczyć jakie są problemy z grą na szczeblu drużynowym.

Oczywiście nie wspominając o braku animacji do niektórych podań gdy piłka odbija się od stóp zawodników.

Tak samo dziwie się że w dalszym ciągu ławka rezerwowa jest pusta i nie widać trenerów. Takie pierdoły powinny być już dawno naprawione i dodane.

Edytowane przez GoldenEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoncz pier*olic po swojemu. Znowu rozumienie teskstu czytanego sie klania.

I nie odpowiadaj na ten post.

Przede wszystkim hamuj się i daruj chamskie teksty. Po drugie, jeśli nie można przepuścić piłki w symulatorze piłkarskim, to jest to siara. Twierdziłeś, ze jesteś obiektywny w ocenie gier, a tu pokazujesz coś przeciwnego.

Olej trolla - za wszelką cenę próbuje pokazać jaka to fifa jest ble, jakie to EA jest pazerne na kasę itp.

Jego wypowiedź świadczy tylko o tym, że nie grał w fifę.

No pewnie. Nigdy w życiu, a szczególnie ostatnimi czasy z kumplem na dwóch. Jak ktoś nie rozpływa nad ukochaną FIFką, to jest be. Prawda? Zaślepienie dobra rzecz.

również to da się zrobić: :r2:+:l2: w odpowiednim momencie. Działa identycznie jak supercancel w pesie.

Czyli się da. No i bardzo fajnie. Dzięki za poradę. Wykorzystam przy okazji następnej sesyjki z kumplem.

BTW SmaleC, takiego speca z siebie robisz, a tego nie wiedziałeś? Przykre. Chyba, ze znowu czegoś "nie czytam ze zrozumieniem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dodadzą kilka nowych lig (szczególnie atrakcyjny zarobkowo dla piłkarzy Cypr czy Grecję)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie, ze sie nie da, tylko chce miec to pod przyciskiem. Moge sobie wcisnac R1(przepuscic miedzy nogami - z zatrzymaniem zaowdnika, co mnie nie interesuje), moge uzyc cancel'a(przejsc na pelne manualne sterowanie zawodnikiem i sam zwolnic bieg lub odbiec od pilki, zeby nie przeciac toru i nie odebrac), ale to wszystko "obejscie na okolo", a nie to co chce zobaczyc w nowej odslonie, a ty Kopacz odrazu "nie da sie... ale siara". Wiec uznalem to za pier*olenie.

eVi92 tak wiec bujaj sie krzykaczu, bo chyba nie rozumiesz co inni pisza, a sam o grze gowno wiesz. Mimo cancel'a zawodnik i tak zagarnie pilke jak sie znajdzie bardzo blisko, nie przepusci jej zawsze musi odebrac kiedy tor biegu i podania sie wystarczajaca skrzyzuja... a animacja overstepu jest bardzo zadka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA jest dobra, ale żeby tylu noobów i dzieciaków w tę grę nie grało to było by nawet ciekawie. Licencje + dziecko z FIFA = DRAMAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 09, fifa 10, fifa 11... Wszystko to to tak naprawde ta sama gra. Wydaliby gre "FIFA" i wydawali co roku DLC, ale niee, bo trzeba doic kase z graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie, ze sie nie da, tylko chce miec to pod przyciskiem. Moge sobie wcisnac R1(przepuscic miedzy nogami - z zatrzymaniem zaowdnika, co mnie nie interesuje), moge uzyc cancel'a(przejsc na pelne manualne sterowanie zawodnikiem i sam zwolnic bieg lub odbiec od pilki, zeby nie przeciac toru i nie odebrac), ale to wszystko "obejscie na okolo", a nie to co chce zobaczyc w nowej odslonie

Po co zmieniać coś co jest i ma się dobrze. Jak ktoś umię w odpowiednim momencie wykonać cancela to zawodnik takiej piłki nie przejmie - przejście na manuala jest tutaj zbawienne. przepuszczenie pod R1 też ma się dobrze tylko działa raczej przy podaniach "do nogi". No i u mnie jakoś nie zatrzymuję się zawodnik po wciśnięciu R1 - tylko biegnie nadal w kierunku w którym wychylam LS. Mi tutaj dodatkowe obłożenie klawiszów nie jest potrzebne.

Co do FIFA12 - ponoć będzie zastosowany nowy system wykonywania rzutów wolnych (nie wiem czy wszystkich stałych fragmentów gry). Na razie wiadomo tylko tyle, że szybkie wznowienia i zmiana wykonawców będzie bardziej dynamiczna. Rutter stwierdził, że system wykonywania wolnych jest archaiczny i ponoć wpadli na ciekawy pomysł który zamierzają zaimplementować w grze. Oby to nie było tylko czcze gadanie.

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marna prowokacja ;) gdyby nie miala czego szukac na konsolach to ludzie by jej nie kupowali ;d

[ciach]

tak ogólnie do reszty:

§ III - Bany-Wykluczenia.

------------------------------

Za co banujemy?

1. Atakowanie innych użytkowników forum.

2. Stosowanie prowokacji wobec innych użytkowników forum.

Edytowane przez kakaroto-songo
: trochę przesadziłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby było więcej animacji typu, że piłka wychodzi na aut i ktoś z boku podaje piłkę piłkarzowi i ten od razu wyrzuca. Tak samo z "piątką" mogłoby być. Ktoś strzela w trybuny, nagle ktoś rzuca piłkę do bramkarza, ten szybko ustawia i wykopuje. Takich animacji mi brakuje a nie że obraz się przyciemnia i nagle zawodnik ma już piłkę w rękach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zmieniać coś co jest i ma się dobrze. Jak ktoś umię w odpowiednim momencie wykonać cancela to zawodnik takiej piłki nie przejmie - przejście na manuala jest tutaj zbawienne. przepuszczenie pod R1 też ma się dobrze tylko działa raczej przy podaniach "do nogi". No i u mnie jakoś nie zatrzymuję się zawodnik po wciśnięciu R1 - tylko biegnie nadal w kierunku w którym wychylam LS. Mi tutaj dodatkowe obłożenie klawiszów nie jest potrzebne.

Wejdz w mecz treningowy bez przeciwnika i zrob cos takiego: wypusc zawodnika z L1, tak zeby biegl w strone bramki. Majac ustawienia manualne na podanie prostopadle, biegnij w tej samej linii co wypuszczony zawodnik i podaj idealnie w tym samym kierunku co biegnie, tak, zeby tor biegu i podania byl taki sam, podaj i zobacz, ze super cancel nie dziala w takiej sytuacji.

W PESie jest to przepuszczenie pilki przed siebie i dziala to bardzo dobrze, w fifie tego nie ma, a byc powinno i nawet ta kwestia byla poruszana na oficjalnym forum 12.

"Mi tutaj dodatkowe obłożenie klawiszów nie jest potrzebne." - i o zadne obciazanie mi nie chodzi, skoro musisz wykonac super cancel(dwa przyciski R2+L2), to jakim obciazeniem bedzie uzywanie R1 do przepuszczania, tylko, ze w zaleznosci od podania zawodnik inaczej bedzie sie zachowywal?

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa jasne. No w końcu po imieniu nazwałeś zwoje zamiłowanie do PESa - widzę postępy.

Na jakiej podstawie uznajesz, że kłamię? Powinieneś przeprosić.

a ty Kopacz odrazu "nie da sie... ale siara". Wiec uznalem to za pier*olenie.

Przede wszystkim założyłeś (niesłusznie), że chcę za wszelką cenę najeżdżać na FIFkę, a tak nie jest. Sam wiesz jak istotne w piłce nożnej jest tego typu zagranie, a jego brak w symulatorze jest poważnym uchybieniem.

Ja bym chciał żeby było więcej animacji typu, że piłka wychodzi na aut i ktoś z boku podaje piłkę piłkarzowi i ten od razu wyrzuca. Tak samo z "piątką" mogłoby być. Ktoś strzela w trybuny, nagle ktoś rzuca piłkę do bramkarza, ten szybko ustawia i wykopuje. Takich animacji mi brakuje a nie że obraz się przyciemnia i nagle zawodnik ma już piłkę w rękach.

Fajne, ale dodatkowo wydłuża mecz. Pamiętam jak w którymś NBA LIVE EASPORTS wprowadził podania piłki od sędziego. Po kilku spotkaniach stawało się to strasznie irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ale dodatkowo wydłuża mecz. Pamiętam jak w którymś NBA LIVE EASPORTS wprowadził podania piłki od sędziego. Po kilku spotkaniach stawało się to strasznie irytujące.

Nie sądzę, gdy gram w FIFE lub PESA i ktoś mnie skosi to tylko jak mam okazję to szybko wybijam rzut wolny. Jest to po prostu dużo bardziej wygodne i dynamiczne. Jakby równie dobrze zrobili z autami i "piątkami" to nie sądzę żeby jakoś sztucznie miało przedłużać mecz.

Jeszcze jeśli chodzi o nowe usprawnienia w FIFIE to chciałbym żeby był pokazany doliczony czas gry (jak w PESIE 2011) oraz jak np. myślimy jak wybić rożny to żeby zegar leciał normalnie w czasie rzeczywistym (sekunda po sekundzie) a nie stał w miejscu. Dopiero po wybyciu może wrócić do swojego jaki ustawiliśmy w grze. To samo się tyczy z resztą stałych fragmentów gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech przede wszystkim zrobią coś z zagraniami do bramkarza, który wyłapuje piłkę, bo to co się dzieje to masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SmaleC

nigdy nie zagrywałem po takiej akcji jak opisałeś, ale w innych przypadkach działa :r2:+:l2:, czy też :r1: - mi się kilka razy udało. Wystarczy, że ulepszą działanie cancela i :r1:. Uproszczenie w postaci przypisania pod jeden button jest zbędne (jak to chciałeś - pod :triangle:), takie zagranie wymaga trochę umiejętności i timing'u.

No tak, ale super cancel nie daje 100% gwarancji, ze pilke przepusci, nie zawsze tez zdarzysz uskoczyc. A skoro mozna bylo zrobic przepuszczenie miedzy nogami przy podaniach :x: za pomoca :r1: to dlaczego nie dac przepuszczenia pilki tez przy pomocy :r1: , gdy zagrywamy :triangle: . W wkoncu to ten sam przycisk, a jego funkcja by sie zmieniala w zaleznosci od rodzaju podania. Wygodne, mniej skomplikowane niz spercancel i dajace 100% pewnosci, ze zawodnik pozwoli pilce sie wysunac przed niego. Jak dla mnie to by bylo na +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze z takich drobnych ulepszen chcialbym zobaczyc przycisk, ktory by pozwolil zeby zawodnik nie odebral pilki przy podaniu :triangle: a pozwolil jej wyleciec przed niego, bo czesto traci sie tempo akcji przez to, gdy pilka lecic obok zawodnika, a ten ja musi przyjac.

próbowałeś naciskać R1 ? ; )

co do fify 12

jeśli zachowają dotychczasowy progres w ulepszaniu gry albo go zwiększą to jestem o ten tytuł spokojny, mogliby dodać jeszcze jakieś ligi m.in. grecką, serbską, węgierską, bułgarską

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno jedenastka wyszła a tu już o 12 mowa. Co może być nowego/lepszego składy uaktualnią, minimalnie grafikę podkręcą i nic poza tym, szkoda kasy na kupowanie tej samej gry co roku. Ja mam 10 i chyba to będzie moja ostatnia fifa. Chyba, że wprowadzą do fify champions league to wtedy pomyśle.

Edytowane przez robert163

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jeżeli już piszecie że fifa będzie świetna/żałosna, to jesteście zwykłymi fanboyami, gdyż wyszły tylko 2 screeny i garstka informacji. Może poczekajcie na jakiś gameplay, czy coś.

To samo z PES...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,a ludzie się jarają Screen wyszedł! Na którym nic konkretnego nie widać...ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak słów... 4 strony tematu, z czego 2 to porządny flame i OT. Dla mnie temat powinien być wyczyszczony do postów cokolwiek wnoszących i otwarty przed E3. Do października będzie tu 40 stron z czego 35 to czysty spam. Admin where r u?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie usunąłem 27 postów nie na temat. wstrzymajcie sobie. 3 warny już poleciały. każdy kolejny post nie na temat zostanie odpowiednio nagrodzony

@up. już jestem. widzisz co się dzieje -> raportuj :thumbsup:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×