Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz rozwinąć myśl? Jak rozbudować?

Pewnie choodzi o stadiony , i o zawodników bo mamy paru dobrych grajków w Ekstraklasie , a EA zrobiła wszystkich tak słabych żę masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Wy się cieszcie, że w ogóle Ekstraklasa jest. Bo szczersze powiedziawszy to jest jedna ze słabszych lig na starym kontynencie. Jak dla mnie to i tak już niektórzy piłkarze mają umiejętności zawyżone. :sleep: A Ci co domagają się I ligi to chyba niewiedzą co tam się dzieje - taki GKP Gorzów Wlkp. to nawet niema kasy na autokar do Łodzi. :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  1. gra skorzysta z technologii Impact Engine – bardziej realistyczne zachowanie piłkarzy podczas walki o piłkę (praca bioder, kolan i innych elementów ciała);
  2. AI będzie mieć na uwadze kontuzjowane fragmenty ciała naszych piłkarzy, zawodnik będzie mógł doznać kontuzji bez kontaktu z piłką zwłaszcza pod koniec meczu;

Jeśli to zaimplementują i będzie prawidłowo działać, to EA wykona krok w dobrym kierunku. Szczególnie drugi punkt brzmi apetycznie.

To z twittera Rooneya. Niby nic ciekawego poza tym, że nowej reklamówki możemy spodziewać się w okolicach czerwca.

Temu człowiekowi wierzyć nie można. Piszę to jako kibic MU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie Wy się cieszcie, że w ogóle Ekstraklasa jest. Bo szczersze powiedziawszy to jest jedna ze słabszych lig na starym kontynencie. Jak dla mnie to i tak już niektórzy piłkarze mają umiejętności zawyżone. :sleep:

Dokładnie. Jeśliby dokładniej się przyjrzeć, wielu 'piłkarzy' z naszej ligi ma porównywalne statystyki do tych z chociażby szkockiej, czy tureckiej...

Ciekawi mnie jeszcze jeden aspekt - mianowicie dlaczego w grach piłkarskich nowej generacji brakuje trenerów?

Edytowane przez Kettger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy "brakuje trenerów"? W FIFce mundialowej byli, podobnie jak w konkurencyjnej kopance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - dlaczego trenerzy pojawiają się tylko w edycjach specjalnych? Czy naprawdę tak ciężko jest stworzyć kilkanaście modeli dla najlepszych klubów w Europie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w edycjach specjalnych, bo trenerów od jakiegoś czasu obserwujemy w kopance KONAMI.

Być może EA SPORTS też coś w tej sprawie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PESie trenerzy są dobierani losowo, a zostają pokazywani tylko w cut-scenkach przy zmianach.

Przecież trener, to jedna z najważniejszych osób w drużynie. Nie mam pojęcia z czego to wynika. Bo przecież nie przez kwestie licencyjne i finansowe...

W każdym razie, oby coś w tej sprawie zrobili...

Z innej beczki - mogliby wziąć przykład z Konami w kwestii strzałów - EA niby coś tam robi, ale fizyce piłki nadal daleko do ideału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć myśl? Jak rozbudować?

Chodzi o sprawy finansowe. Czasem zawodnikowi, któremu kończy się kontrakt trzeba dać podwyżkę o 50% żeby przedłużył go... (wcale nie mówię o liderach drużyny). A przy kupowaniu piłkarzy nawet tacy z 3 ligi angielskiej lub z drugiej hiszpańskiej (nie mówię tu o gwiazdach tych lig tylko o przeciętnych piłkarzach) nie chcą do nas przychodzić... Chciałbym, żeby dało się wypożyczać juniorów, którzy nie grają jeszcze w swoich lepszych niż nasz klubach np. bramkarze z Premier League (są bardzo dobrzy) albo choćby nawet juniorzy Ajaxu, którzy przerastają umiejętnościami naszych podstawowych zawodników. Mogli by poprawić transfery i dołożyć więcej klauzuli np. rozłożenie jakiejś sumy za zawodnika na raty lub zapłata po 20 występach w lidze. Takie rzeczy dodałyby tylko realizmu.

Stadiony też są do poprawy, a statystki zawodników... hmmm nie wiem czy są zawyżone. Może niektórych tak, a niektórych wprost przeciwnie.

<-- nie wiem czy kojarzycie tego zawodnika. W Fifie jest jak dla mnie dość wolny i z tego co pamiętam jego drybling jest przeciętny.

Tak więc finanse i cała kadra zawodników Ekstraklasy jest do poprawy. Mam nadzieję, że coś w tym kierunku zrobią. Szkoda, że nie wpadli na coś takiego, że np. Polski oddział EA ogłasza nabór na tych scoutów (wiem, że główne EA taki nabór ogłaszało ale z polakami po polsku łatwiej się dogadać). Ja bym się zgłosił z chęcią jak i wielu z was. Wtedy mielibyśmy coś do powiedzenia. Nie mówię o tym, aby ulepszyć Ekstraklasę żeby najsłabsza drużyna miała 3 gwiazdki. Chodzi o to, żeby np. taki Arboleda miał specjalne cechy, żeby tak się rozpychał jak robi to na boisku (nie chodzi mi tu o jego dłonie, czy palce... :biggrin:) i strzelał wiele bramek po stałych fragmentach gry, a taki Sernas, aby jeszcze lepiej strzelał i znajdował się w sytuacjach sam na sam.

Traore z Lechii zapier*alał tak szybko, żeby nie dało się go dogonić. Aby Ci zawodniny robili różnicę. :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o sprawy finansowe. Czasem zawodnikowi, któremu kończy się kontrakt trzeba dać podwyżkę o 50% żeby przedłużył go..

Tu bardziej masz uwagę do trybu managerskiego, niż do ekstraklasy

Szkoda, że nie wpadli na coś takiego, że np. Polski oddział EA ogłasza nabór na tych scoutów (wiem, że główne EA taki nabór ogłaszało ale z polakami po polsku łatwiej się dogadać).

Na Kiełba zaglądnę jaki to on tam jest... Choć z tego co pamiętam jego mecze to nieudanych prób dryblingu też ma bardzo dużo (ale z tego nikt filmików nie robi).

Organizacyjnie to wygląda tak, że jest jeden ośrodek, który zajmuje się scoutami. Jakbyś naprawdę chciał coś zmienić to byś się zapisał (jak nie na edytora to choć na recenzenta - który zgłasza swoje uwagi). Takie gadanie żeby się z Polakami dogadywać... co tu jest do dogadywania się? To same numerki są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PESie trenerzy są dobierani losowo, a zostają pokazywani tylko w cut-scenkach przy zmianach.

Przecież trener, to jedna z najważniejszych osób w drużynie. Nie mam pojęcia z czego to wynika. Bo przecież nie przez kwestie licencyjne i finansowe...

W każdym razie, oby coś w tej sprawie zrobili...

Z innej beczki - mogliby wziąć przykład z Konami w kwestii strzałów - EA niby coś tam robi, ale fizyce piłki nadal daleko do ideału.

Nie pamietam gdzie to wyczytalem, ale ktos kiedys wpadl na dobry pomysl, zeby trener wystepujacy w cutscenkach przedmeczowych jak i tych w trakcie meczu mial nasz twarz z gameface. Proste do zrobienia, a i efekt bylby dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam gdzie to wyczytalem, ale ktos kiedys wpadl na dobry pomysl, zeby trener wystepujacy w cutscenkach przedmeczowych jak i tych w trakcie meczu mial nasz twarz z gameface. Proste do zrobienia, a i efekt bylby dobry.

To byłby fajny patent. Nie jest łatwo dopasować kolor skóry avatara do zdjęcia, ale jednak da się to wykonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd o FIFIE 12 wiedzieliśmy niewiele – EA Sports podzieliło się z nami jedynie pierwszymi dwoma obrazkami z gry. W najnowszym numerze francuskiego wydania magazynu Official PlayStation Magazine pojawił się jednak artykuł poświęcony najnowszej odsłonie piłkarskiej serii „Elektroników”. Czego się dowiedzieliśmy?

Standardowo – najważniejsze informacje o FIFIE 12 w punktach:

  • jednym z najważniejszych elementów tegorocznej odsłony będzie system Impact Engine. Będzie on śledził i określał kontakt fizyczny pomiędzy zawodnikami (uwzględniając m.in. takie części ciała, jak biodra, czy kolana);
  • śledzone będą także tę części ciała gracza, które zostały uszkodzone w trakcie meczu. Ponadto tym razem kontuzjowany będzie mógł zostać również piłkarz nie będący przy piłce, jeśli będzie zbyt zmęczony;
  • w FIFE 12 ulepszone zostaną podania, które dzięki systemowi AI Vision Game mają być jeszcze bardziej realistyczne. Jeśli spróbujemy podać do zawodnika nie znajdującego się w polu naszego widzenia, wówczas szansa na to, że piłka trafi do adresata będzie znacznie mniejsza. EA ma nadzieję, że skończy się „podawanie na ślepo”;
  • system Personality Plus zostanie ulepszony i będzie miał jeszcze większy wpływ na poszczególnych zawodników;
  • sztuczna inteligencja piłkarzy ma być „bardziej ludzka”, a każdy gracz ma działać stosownie – mniej lub bardziej – do jego prawdziwych możliwości. Przykładem jest sytuacja, kiedy jeden z piłkarzy widząc nadbiegającego w jego kierunku Fabregasa z piłką zachowa się nieco ostrożniej;
  • na boisku znaleźć mają się trzy nowe obszary, w tym ławka trenerska;
  • pojawi się nowy, krótki drybling, który będziemy mogli wykonać lewą gałką;
  • w grze znajdzie się nowa kamera, umiejscowiona bliżej murawy;
  • oczywiście nie zabraknie także nowych, bardziej ergonomicznych menusów.

Brzmi spoko. Powinno skończyć się abusowanie siły i wzrostu. Messiego przepychał pierwszy, lepszy obrońca, a Anelka/Drogba mogli sobie biec kilkanaście metrów z dwoma obrońcami na plecach. AL Vision Game powinno wyeliminować sytuację gdzie zawodnik odwrócony plecami zagrywa idealne trangle + L1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu bardziej masz uwagę do trybu managerskiego, niż do ekstraklasy

Na Kiełba zaglądnę jaki to on tam jest... Choć z tego co pamiętam jego mecze to nieudanych prób dryblingu też ma bardzo dużo (ale z tego nikt filmików nie robi).

Organizacyjnie to wygląda tak, że jest jeden ośrodek, który zajmuje się scoutami. Jakbyś naprawdę chciał coś zmienić to byś się zapisał (jak nie na edytora to choć na recenzenta - który zgłasza swoje uwagi). Takie gadanie żeby się z Polakami dogadywać... co tu jest do dogadywania się? To same numerki są :)

Ronaldo też tricki nie wychodzą zawsze (powiedziałbym nawet, że często). Do trybu kariery, w którym jest dostępna Esktraklasa (czyli mówię o tym samym). Nie będę po angielsku się z nimi dogadywał bo mój angielski jest dość przeciętny. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam gdzie to wyczytalem, ale ktos kiedys wpadl na dobry pomysl, zeby trener wystepujacy w cutscenkach przedmeczowych jak i tych w trakcie meczu mial nasz twarz z gameface. Proste do zrobienia, a i efekt bylby dobry.

Tylko pasowało by można było jakoś postarzeć ten gameface bo głupio bym wyglądał jako trener przy takim Gigsie czy Raulu jak ja mam 18 lat :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem coś takiego, że w związku z tym, że Euro 2012 ma się odbyć w Polsce, w nowej Fifie możemy się spodziewać kilku odwzorowanych stadionów klubów naszej Ekstraklasy...Ktoś coś słyszał na ten temat? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem coś takiego, że w związku z tym, że Euro 2012 ma się odbyć w Polsce, w nowej Fifie możemy się spodziewać kilku odwzorowanych stadionów klubów naszej Ekstraklasy...Ktoś coś słyszał na ten temat? :)

3 nowe stadiony maja byc. Ja licze, ze chociaz dadza stadion Lecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 nowe stadiony maja byc. Ja licze, ze chociaz dadza stadion Lecha.

no to sie przeliczysz... chyba nie myslisz ze EA zwroci uwage na zalosna polska lige... niech dadza lepiej 3 porzadne stadiony a nie jakis badziew :) ale to tylko moje zdanie bo ja polskiej pilki nie lubie. i jednak troszke szkoda ze tylko 3 stadiony a nie wiecej.

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie przeliczysz... chyba nie myslisz ze EA zwroci uwage na zalosna polska lige... niech dadza lepiej 3 porzadne stadiony a nie jakis badziew :) ale to tylko moje zdanie bo ja polskiej pilki nie lubie. i jednak troszke szkoda ze tylko 3 stadiony a nie wiecej.

Licze nie licze, jesli nie odbiora nam Euro to za rok i tak beda musieli je zrobic ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby w piśmie była nowa o nowych stadionach. Na ps3site musieli coś źle przetłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby w piśmie była nowa o nowych stadionach. Na ps3site musieli coś źle przetłumaczyć.

Na stronie wcześniej masz link do serwisu który 1 napisał tego newsa oni też słabo znają angielski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie przeliczysz... chyba nie myslisz ze EA zwroci uwage na zalosna polska lige... niech dadza lepiej 3 porzadne stadiony a nie jakis badziew :) ale to tylko moje zdanie bo ja polskiej pilki nie lubie. i jednak troszke szkoda ze tylko 3 stadiony a nie wiecej.

Że Ty nie lubisz to nie oznacza, że reszta też nie... :rolleyes:

Żałosna jest Chelsea bo przy takim budżecie... :pardon:

Kiedyś czytałem coś takiego, że w związku z tym, że Euro 2012 ma się odbyć w Polsce, w nowej Fifie możemy się spodziewać kilku odwzorowanych stadionów klubów naszej Ekstraklasy...Ktoś coś słyszał na ten temat? :)

Na forum kiedyś rozmawialiśmy, że fajnie by było gdyby to wypaliło ale to tylko nasze marzenia. :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałosna jest Chelsea bo przy takim budżecie... :pardon:

Real jakos tez ma potezny budzet, a jakos od 8 lat nie moze wygrac LM ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chce powrot tych lig prywatnych online gdzie byly statystyki prowadzone (strzelcy,asysty) i mozliwosci transferow w takiej lidze ahhhh :D , a co do gameplaya to zawiele nie mam do zyczenia bo po co zmieniac cos idealnego ?? :)

a tak w ogole to glory glory Man Utd !! ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×