Skocz do zawartości
KopaczK

Dragon`s Dogma

Rekomendowane odpowiedzi

Filmiki prezentują się zacnie. Z obrazka na obrazek, z filmiku na filmik, gierka coraz bardziej mnie kręci. Grafika i animacja też są na wysokim poziomie. Ciekawe jak zaprezentuje się fabularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie ma szans, że to wyjdzie PL???

Ta gra wygląda za dobrze to w ogóle crpg???, nie widzę żadnych rozmów dialogów jak w Wiedźminie czy DA. Jeśli to tylko sama sieka to szału nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda świetnie. Gameplay robi wrażenie, ale tak jak kolega wyżej mam nadzieje, że tytuł będzie oferował również dobrą fabułę, dialogi, wybory moralne itp. Jeżeli chodzi o wersję PL to chyba nie ma szans - Cenega... no chyba, że wydawca zmienił swoją politykę w stosunku do konsol. Tak czy siak warto czekać na tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy jest tak różowo jak to widać na filmach w sieci. W wielu zestawieniach po E3, Dogma znajdowała się na czele najgorszych gier, ewentualnie największego zawodu targów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy jest tak różowo jak to widać na filmach w sieci. W wielu zestawieniach po E3, Dogma znajdowała się na czele najgorszych gier, ewentualnie największego zawodu targów.

U to lipa bo kurcze wygląda bardzo klimatycznie, no ale ostatecznie to tylko trailer z yt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill>>> Mógłbyś podać linkę do tych zestawień? Chciałbym zobaczyć tytułu najlepsze, żeby mieć punkt odniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill>>> Mógłbyś podać linkę do tych zestawień? Chciałbym zobaczyć tytułu najlepsze, żeby mieć punkt odniesienia.

Było gdzieś na portalu i na ppe : Bioshock Infinity, Skyrim, BF3,Tomb Rider...

Edytowane przez aniolekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było gdzieś na portalu i na ppe : Bioshock Infinity, Skyrim, BF3,Tomb Rider...

Zgadza sie, w czolowce byl Skyrim i Bioshock tego jestem pewien. O BF3 / TR / Uncharted tez wspominano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill>>> Mógłbyś podać linkę do tych zestawień? Chciałbym zobaczyć tytułu najlepsze, żeby mieć punkt odniesienia.

Ta, chopy nade mną napisali dobrze. Niestety, nie mam linków do tych podsumowań (bynajmniej nie miałem na myśli ps3site -brrr), ale chyba można mi zaufać w tym względzie.

Generalnie chodziło o to, że wersja Dogmy pokazywana na E3 była w bardzo wczesnym stadium rozwoju i wielu komentatorów było zgodnych, że Capcom, nie powinien w ogóle się z tym pokazywać publicznie. Gra cięła, bohater był sztywny a wszystko inne wydawało się sztuczne. No cóż, albo deweloperów czeka jeszcze długa droga, albo dostaniemy coś w stylu Hunted: The Demon's Forge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, albo deweloperów czeka jeszcze długa droga, albo dostaniemy coś w stylu Hunted: The Demon's Forge.

yes.jpg

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było gdzieś na portalu i na ppe : Bioshock Infinity, Skyrim, BF3,Tomb Rider...

Chodziło mi o konkretne dane. Tzn. jakim grom dany spec przyznał pierwsze 3 miejsce, jednocześnie bardzo nisko oceniając DD.

Trochę się na ten tytuł napaliłem i liczę na to, że dostaniemy dobrą grę cRPG (fabuła, dialogi, zadania poboczne, rozwój postaci i ciekawe walki). Nic to, pożyjemy, zobaczymy.

EDIT: Nowy zwiastun- LINK.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na niego bym nie liczył. Główny bohater ma mieć pod sobą tzw. "Piony", więc przypomina to standardowe podejście do zagadnienia cRPG. Co-op pewnie byłby fajną opcją, ale dotychczasowe informacje i filmiki sugerują, że to wszystko będzie bazowało na kamapnii dla jednego gracza.

EDIT: Nowa galeria: LINK.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to wychodzi panie kolego bo szczerze mówiąc to podobuje mnie się to bardzo :D

Nadmienię tylko że wiem iż pierwszy kwartał 2012 ale może ktoś ma jakieś dokładniejsze info

Edytowane przez Kili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to wychodzi panie kolego bo szczerze mówiąc to podobuje mnie się to bardzo :D

Nadmienię tylko że wiem iż pierwszy kwartał 2012 ale może ktoś ma jakieś dokładniejsze info

Według tego co wypisują tu i ówdzie na ten moment to 1 maja 2012, ale wiadomo, data może się jeszcze przesunąć za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie obczaiłem parę gameplayów \ trailerów i może być niezła gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się czarny koń tego roku jak dla mnie. Może wyjdzie może nie ale trzeba mieć tytuł na radarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie nie podoba jakieś drętwe animacje i arkadowa walka .

Do tego gościu rzuca strażnika z dachu ten wylewa hektolitry krwi po czym sobie wstaje i idzie dalej ....

Raczej średniak może w multi będzie ciekawe bo widze w kilka osób można latać .

Na tych gameplayach nie przekonuje mnie ta gra .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby WOW ale obejrzałem półgodzinną prezentacje na gamespocie i już nawet wow nie ma ;] Textury to naprawde miejscami wzieli z Ocariny na N64, bardzo nieprzyjemne rozmycie tła coś jak w TW2, animacja niedorobiona, postacie też nieciekawie wyglądają i ogólnie po tym co widać nie będzie to jakaś superprodukcja pokroju Skyrim jakby to sugerował ten filmik ze smokiem. Jednak czekam, czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×