Skocz do zawartości
KopaczK

Dragon`s Dogma

Rekomendowane odpowiedzi

No technicznie to baaardzo średnio wygląda .

Zwłaszcza drętwa sztuczna animacja rzuca sie w oczy .

Demon's Souls to to nie będzie raczej .

Mimo wszystko design wydaje sie ciekawy zobaczymy jak z gameplayem bp taki Amalur też na gameplayach wydawał się fajny a na dłuższą metę gra strasznie nudna i wtórna (oklepane schematy )

Z resztą Skyrim też juz dosyć szybko zrobił się schematyczny i okleapny, ledwo platynę dobiłem :P (poniżej 100h i już miałem dość)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze to bedzie swietny tytul, nie tyle co w miare otwarty swiat z czego widze na filmikach, to jeszcze te walki z bossami w stylu "Shadow of the Collosus" lapanie sie skory itp, nie wiem jak wy ale ja trzymam kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam, z że tak powiem, uprzejmym zainteresowaniem - koncept bardzo mi się podoba (sandboxowe fantasy z walką z wielkimi potworami), ale póki co nie robię pod siebie z wrażenia - jedne rzeczy wyglądają lepiej(grafika może i nie powala ale ogólny design i wygląd świata i potworów bardzo mi odpowiada, walka z hydrą z pierwszych trailerów dalej powoduje u mnie ślinotok) ale inne już gorzej - walka, która w końcu ma być esencją gry, oraz współdziałanie drużyny nie wygląda na gejmplejach zbyt emocjonująco. Ale w sumie trzymam kciuki i mam nadzieję że gra mnie mile zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo jak tu ma wyglądać dokładnie multiplayer? Np. łączenie z innymi graczami itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jako-takiego multiplayera. Tylko tzw Pionki (czyli npcowi towarzysze) bedziesz mogl wykupywac na jakis czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na różnych stronach piszą, że jest tryb multi chociażby na stronie gry-online!!! A jest jakaś oficjalna wypowiedź producentów gry na ten temat? Ja niec nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem, że do Dragon's Dogma będzie dołączane demko Resident Evil 6 jakieś przedpremierowe. Czy to będzie dotyczyło tylko wersji na X360 czy również PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmn... teraz się zastanawiam... od jakiegoś czasu mam mało czasu na granie.... i nawet Demons souls odłożyłem w kąt szafki .... i coś czuję, że przeżucę się na Dragons Dogma zamiast powrócić do DS'a . Zastanawiam się nad zakupem przedpremierówki.

Choć nie ukrywam, że gra np co-op na 2 padziki to byłby miodzio ...albo co-op przez neta. A tak to zostanie nam wykupywanie "przydupasów" od naszych znajomych online - też ciekawe rozwiązanie ale nie do końca.

Tytuł bardzo dla singla z dziwną opcją multi.

Aha, gdzie można ewentualnie skłądać zamówienia na preorderki

A tutaj link do 2h z Dragons Dogma ....

Szacowany czas dla wątku głównego 40-50h ..... szacowany czas na wszystko z subquestami niby 100-200h ..... pogrom!

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko 25 kwietnia. Trzeba ograć, bo gra może być miłym zaskoczeniem tak jak np. Sniper Elite V2. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki pogrom w SKYRIMA też można grać 200h tylko że po 40 zamula a po platynie (90) mam dość ES na kilka najbliższych lat .

Bo sorry ale robienie setek identycznych monotonnych questów to jest porażka, jeśli tu ma być podobnie to zieeeew .

Pogrom to jest w obu częściach DS gdzie grasz 200H przechodzisz grę po raz enty i jesteś zajarany jak byś przed chwilą pierwszy raz odpalił .

Ja z dystansem podchodzę do tej gry gameplaye nie zwalają mnie z nóg a Capcom ostatnią dobrą grę to chyba na ps2 wydał .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się troche jaram, ten filmik z duchami jest mega klimatyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z dystansem podchodzę do tej gry gameplaye nie zwalają mnie z nóg a Capcom ostatnią dobrą grę to chyba na ps2 wydał .......

Ee tam, nie przesadzaj. Jasne, że kilka niewypałów było, typu trochę słabo przyjętego Lost Planet, beznadziejnego i zbugowanego Dark Void, ale nie generalizujmy tak ;) DMC4 na przykład było świetne. Ja akurat również się Dragon's Dogma jaram, jak drk2 :biggrin:

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno tej gry nie kupię. Nie robi kompletnie wrażenia poza tym...Capcom to zakała przemysłu gier. Po roku wyjdzie edycja super hiper ultimate. Szkoda kasy. Ostatnia dobra gra tego producenta to chyba Resident 4 na PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie a DMC 4 to dla mnie średniak nawet nie skończyłem, takiego backtrackingu to ja jeszcze nie widziałem (pół gry !)

Ale rozumiem was gier RPG jest tak mało że jak cokolwiek zapowiedzą to ludzie czekają jak na zbawienie bo ile można w fps grać .

Nie mówię że nie kupie ale w ciemno Pre ordery składać ?

Chyba nie macie co z pieniędzmi robić, ja odczekam 3 miechy i kupię używkę za stówkę, o ile gra będzie tego warta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie a DMC 4 to dla mnie średniak nawet nie skończyłem, takiego backtrackingu to ja jeszcze nie widziałem (pół gry !)

Ale rozumiem was gier RPG jest tak mało że jak cokolwiek zapowiedzą to ludzie czekają jak na zbawienie bo ile można w fps grać .

Nie mówię że nie kupie ale w ciemno Pre ordery składać ?

Chyba nie macie co z pieniędzmi robić, ja odczekam 3 miechy i kupię używkę za stówkę, o ile gra będzie tego warta .

Nie chce się bawić w wyrocznie, ale czuje, że to będzie gniot o którym ludzie szybko zapomną i tu się z Tobą zgodzę bo składanie pre-orderów od Capcom źle się kończy (Operation Racoon City). Każdą swoją grę kupowałem po obejrzeniu wideo recenzji, masie gameplay'i i opinii innych. Nie wydaje mi się bym postępował zbyt ostrożnie aczkolwiek ciągle dziwi mnie lekkość z jaką ludzie wydają pieniądze na produkcje od Studia, które ma wielkie problemy z wypuszczeniem na rynek czegoś co trzymałoby jakikolwiek poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preorder to co najwyżej po przejsciu dema można zamówić, choć faktycznie składanie ich na gry od Capcom to hazard.

Co do tego filmika, animacje postaci są komiczne. Popatrzcie sobie na tego żołnierza na pierwszych sekundach. To strzelanie z łuku też jakieś takie japońskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam.... przeszedłem raz Dragon Age I , Ubiłem może z 4-5 bossów w Demons Souls .... Elder Scrollsów nie tykałem. Ale nie wiedzieć czemu bardzo mi się podoba to co zobaczyłem na temat Dragons Dogma. System "przydupasów" bardzo przypomina mi stare Dungeon Siege + coś jakby nutka fantasy z Tolkiena ( nie wiedząc czemu od razu mi się drużyna pierścienia przypomniała) ... do tego otwarty świat i zapowiadająca się ciekawa fabuła.

Mogę przymknąć oko na brak multi... mogę nawet przymknąć oko na niedopracowania grafiki czy też animacji .... Jeśli gra nie będzie tak hardcorowa jak Demons souls (w które nie mam czasu ani cierpliwości jak na razie grać) i będzie miała to "coś" co spodobało mi się w Dragon Age (fabuła, klimat) i na dodatek będzie to rpg z otwartym światem .... to jestem skłonny (po ograniu demka) złożyć mojego pierwszego w życiu preordera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra będzie miała fabułę ?

Raczej jakiś marny zarys, w tego typu grach nie da się stworzyć wciągającej historii bo do tego potrzebna jest masa przerywników i dialogów a przecież casuale chcą napierdzielać stworki niczym fragi w FPS .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, teraz to się poczułem tak, jakbyś powiedział jakby RDR nie miało fabuły ... (mimo że wiem, że cięzko te gry jakoś do siebie porównać heh). Ja tam nie mam zamiaru zwracać uwagi na komentarze...będzie demko to wtedy coś więcej będzie można podyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×