Skocz do zawartości
KopaczK

Dragon`s Dogma

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ufam Capcom robią coraz prostsze i coraz płytsze gry dla masowego odbiorcy (chcemy aby RE podobało się fanom CoD)

Do tego tną gry i wypuszczają masę DLC (nawet premierowo na płytce)

Jakoś w DS nie musiałem kupować unikalnych broni zbroi czy dodatkowych leveli w paczkach po 20 zł .

Nie liczył bym tu na jakiś skomplikowany i głęboki system raczej prosty ARPG który na gameplayach wygląda fajnie a po kilku h zwyczajnie nudzi swoją prostotą i monotonią .

Adekwatna sytuacja jak z Amalurem gdzie demko było całkiem niezłe gameplaye kozackie a gra bardzo monotonna i nużąca .

Jak będzie czas pokaże, chciał bym sie mylić bo dobrych RPG na PS3 jak na lekarstwo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post edytowałem, bo naspamowałem offtopem na temat podobieństw do innej gry .... mianowicie Hunted: the demon's forge - bo przed premierą też intensywnie obserwowałem ten tytuł ..ale po premierze w ogóle zapomniałem o tej produkcji.

Mam nadzieję, że nie będzie tak samo z Dragon's Dogma heh

A tutaj co ciekawe ...niby gameplay / Walkthrough z komentarzem niemieckim

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy bedzie mozliwosc wylaczenia HUDa tak jak jest to pokazywane na gameplay'ach. Jesli tak, to gra moze wtedy zyskac bardzo na klimacie. Bardzo mi sie podoba to bez tych wszystkkich paskow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam. to jest możliwość wyłączenia tej "klawiszologii" w prawym dolnym rogu. Można także wyłączyć "gadanie" naszych przydupasów (napisy po lewej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplaye fajne, otwarty świat fajny i z tego co można się domyślać fabuła nie będzie

głównym motorem napędzającym gre, a raczej budowanie postaci, looting, farming, crafting, exploring, defloring itp. Mnie to pasuje. Jednak czegoś mi tu brakuje, intuicja mi podpowiada, żeby być ostrożnym bo to może być średniak. Demo wiele wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać ! hehe

Lista trofików już jest, więc się zapowiada dość ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ktorego dokladnie dnia pojawi sie demo? Osobiscie czekam z zegarkiem w reku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 25 kwietnia, czyli w środę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amerykańskim we wtorek wieczorem powinno być...czyli już dzisiaj :ninja:

Bedzie można zapisać stworzoną w demku postać i grać nią w fullu.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zostaje tylko odliczać :) Ciekawe jak ten tryb z pionkami się spisze. o i trochę szkoda, że brak tu normalnego coop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już gdzieś pisałem, nie chce źle wróżyć, że co-op będzie jako płatny DLC znajdujący się na płycie (oby nie).

Ale w zasadzie sporo się nasłuchałem o trybie pionków, i nawet fajnie że będzie można wypożycząć pionki swoich friendsów z psn .... tylko szkoda, że pionek nie expi podczas bycia wypożyczonym..... i że "za zasługi" nie dostaje jakiś fajnych itemków, poza tym który osoba wypożyczająca mu da .... a przynajmniej tak to zrozumiałem. Co ciekawe, gra oferuje możliwość wielokrotnej zmiany profesji, więc nie ma się co martwić, że wybrana postać nam się nie spodoba i nie trzeba będzie grać od nowa ... i tak samo z pionkiem - można mu zmieniać profesję w zależności od tego kim gramy albo w jaką profesję chcemy się przerobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko jest już dostępne na japońskim PSNie. Dosyć krótkie, 20 minut gry jedynie, ale interesujące. Gameplay'owo jest bardziej nastawione na hack'n'slash, niż na walkę w stylu Dark Souls. Na amerykańskim będzie dziś wieczorem, a na naszym jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa z tym demem - byłem bardzo "niepewny" tej pozycji i jak mało kiedy cieszę się z opcji zagrania przed kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze nie widział .... pierwsze 30min z grą:

A tutaj dość ciekawa narracja na temat tego co spotkamy w grze przez znany portal

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem demko i cóż powiedzieć, technicznie jest średnio, gameplay (troche mi WKC przypomina) ma potencjał, oby tylko poziom trudności nie był taki jak w demie bo jest za niski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem demko i cóż powiedzieć, technicznie jest średnio, gameplay (troche mi WKC przypomina) ma potencjał, oby tylko poziom trudności nie był taki jak w demie bo jest za niski.

A możesz powiedzieć więcej o tej słabości technicznej? Nie mam niestety teraz w ogóle czasu na grę, a chciałbym wiedzieć jak się sprawy mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa nie robi ani troche, płynność też dyskusyjna, przenikanie, pop-up i takie tam. Ale nie ma tragedii i jest na tyle poprawnie żeby nie przeszkadzać w graniu. Muza jest za to OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym poziomem trudności...to widziałem, że dostajemy dość mocne party na tego biednego gryfa heh. Zwłaszcza, że poziom wrogów się nie skaluje do nas.

Napisz coś więcej na temat efektów czarów, odgłosów walki itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasysam z Japa - Capcom jest niesamowicie pewny siebie przy tej marce pomimo grafice - co tu duzo gadac - dosc slabej. Tzn ze reszta aspektow musi byc mocarna. No przekonamy się. Licze na fabułę. Nie wiem czemu ale dzieki tej slabej, troche szaro-burej grafice gra przypomina mi fenomenalne jRPGi z PS2 ; >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym poziomem trudności...to widziałem, że dostajemy dość mocne party na tego biednego gryfa heh. Zwłaszcza, że poziom wrogów się nie skaluje do nas.

Napisz coś więcej na temat efektów czarów, odgłosów walki itp

Z filmików w necie można się o wiele więcej dowiedzieć o czarach niż z dema, nie ma maga do wyboru a pawn w party używa jakichś niskolewelowych czarów. Mam nadzieje, że będzie możliwe przechodzenie gry samemu ewentualnie z jednym tylko pomagierem bo nie ma praktycznie żadnej kontroli nad party poza 3 prostymi komendami a nie lubie jak tak biegają samopas i rzucają się na wszystko w zasięgu wzroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem - niestety narobilem sobie za duzego smaka chyba. Gra (po demie przynajmniej) prezentuje sie sredniawo. Grafika - zamkniete lokacja fatalnie na otwartych jest calkiem niezle. Szarpie czasami. Sam gameplay jakos taki nijaki. Dark Souls nie przebije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Trochę dziwna wydaje się animacja postaci...
I ogólnie jakieś takie nijakie mi się wszystko wydaje - ale może demo zmieni te odczucia... Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×