Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, dzisiaj w szkole kumpel mi powiedzial ze na jednym z norweskich sklepow mozna juz kupic MW3 ( chodzi o zamowienie ). szperalem troche po necie ale nic nie znalazlem.

czy czysby znowu jakis sklep spieprzyl sprawe?

tutaj macie link, i jak widac mozna zamowic na ps3, x360 i pc.

http://www.siba.no/S...chType=product#

i screen wrazie czego jak usuna

mw3a.png

EDIT:

Postanowilem dodac trailera do pierwszego postu :P

Edytowane przez Night_Wasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to ze jak co roku wyjdzie CoD jest pewne tak samo jak to ze jutro znowu wzejdzie slonce, wiec nic dziwnego ze sklepy zaczynaja przyjmowac preordery pol roku przed premiera...

PS. Mialem juz nie kupowac zadnych Codow, ale chyba jednak sie zlamie zeby na wlasne oczy zobaczyc jak po MW2 i BO mozna to jeszcze bardziej sp****olic ;P Na singla i co-opa mozna jak zwykle liczyc, wiadomo ze beda najwyzszej klasy, natomiast multi nie ma sie juz czym bronic bo BO wyczerpal temat - last killcam na kazdym trybie, theater mode, boty, pelna customalizacja privow - slowem nie ma juz NIC co mogli by jeszcze dodac, jedyne co to moga wpakowac jeszcze wiecej poj***ych perkow, dodatkow i KSow, ktore uczynia gre jeszcze bardziej niegrywalna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to ze jak co roku wyjdzie CoD jest pewne tak samo jak to ze jutro znowu wzejdzie slonce, wiec nic dziwnego ze sklepy zaczynaja przyjmowac preordery pol roku przed premiera...

PS. Mialem juz nie kupowac zadnych Codow, ale chyba jednak sie zlamie zeby na wlasne oczy zobaczyc jak po MW2 i BO mozna to jeszcze bardziej sp****olic ;P Na singla i co-opa mozna jak zwykle liczyc, wiadomo ze beda najwyzszej klasy, natomiast multi nie ma sie juz czym bronic bo BO wyczerpal temat - last killcam na kazdym trybie, theater mode, boty, pelna customalizacja privow - slowem nie ma juz NIC co mogli by jeszcze dodac, jedyne co to moga wpakowac jeszcze wiecej poj***ych perkow, dodatkow i KSow, ktore uczynia gre jeszcze bardziej niegrywalna.

Ehh... Żywy, weź jakieś ziółka, melisa, whatever, kup spokojnie BF3, nie będziesz się niczym denerwował :thumbsup:

A koniec końców i tak kupisz MW3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A koniec końców i tak kupisz MW3 :)

Po moim trupie ;P Chyba ze gra okaze sie godnym nastepca CoD4 (w co szczerze watpie) to sie zastanowie, bo jesli zaserwuja nam znowu taki crap jak MW2 czy BO to nawet kijem tego nie tkne. A co do BF3 to jak dla mnie jest to gra tylko i wylacznie na singla, multi w BFach to dla mnie jedne z najgorszych jakie sa, cale te pojazdy i destrukcja to IMO zbedny bajer, osobiscie na multi wole proste gry typu "run&gun".

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie MW3 grałem w każdą cześć coda chociaż black ops to już był mierny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW , MW2 to czas na MW3 ahh ^^ nie oczekuje dluuugiego singla ;o ale zeby znowu bomby atomowej nie bylo ;( poczekam zobacze :D ale napewno kupuje w ciemno ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 maja będzie konferencja Acti Zobaczymy co przedstawią może w końcu pójdą po rozum do głowy i zrobią porządnegi singla , a multi to temat rzeka każdy włoży kija i tak się zaczyna wojna fanboy'ów

jakby to było najważniejsze na świecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 maja będzie konferencja Acti Zobaczymy co przedstawią może w końcu pójdą po rozum do głowy i zrobią porządnegi singla , a multi to temat rzeka każdy włoży kija i tak się zaczyna wojna fanboy'ów

jakby to było najważniejsze na świecie :)

Bo MULTI jest w Codzie najważniejsze, ą ze dużo osób nie uważa BO za pełnoprawnego następce,a wręcz za shit to sie nie dziwmy że tak jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że będzie co-op. Jak nie będzie to nie kupie, bo nie mam żadnej gry, w której mógłbym grać z kolegą, w co-opie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba juz niedlugo otrzymamy jakies konkretniejsze info:

modernwarfare3.jpg

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem Infinity Ward za lepsze studio . W końcu to oni stworzyli marke Call of Duty xD Wszystkie części od Treyarchu to marne podróbki zarówno pod wzgledem singla i multi.

Jezeli to nie bedzie Modern Warfare 3 to watpie w jakis sukces Activision i mam nadzieje ze ludzie nie nabiora sie na jakies COD:Space Warfare. Oby to była kontynuacja MW2, chce sie dowiedziec co dalej z Price'em i Soap'em :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Treyarch powinni zająć się jakimś zombie shooterem, spin-offem całej serii CoD, bo tylko w tym są dobrzy :P. Ja MW3 na pewno w ciemno nie kupię po marnym BO, ale z ciekawością czekam na jakieś info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie moze ktos o ktorej godzinie jest ta konferencja Activision? Nie moge sie doczekac, na 99% cos powiedza o nowym codzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawe czy pokaza tylko krotki teaser, czy AZ caly trailer, bo gameplay to standardowo zostawia sobie na E3 ;)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co musieliby pokazać, żebym kupił ich grę po tym co odwalili w MW2. Poza tym ciężko im będzie nie wystawić się na pośmiewisko w porównaniu do nowego BFa. Wiemy na pewno, że engine mają stary, więc co? Podkolorują trochę i będą liczyć na stałych klientów. Ale tym razem mogą się przeliczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill

Grafika nie zmienila sie od coda 4. Później dostaliśmy marnego coda 5, następnie 6 z absurdalną fabułą i początkiem "dlc 5 map +60 zł", i ostatnio black opsa, o którym szkoda pisać. A co się stało ? Coraz więcej rekordów w sprzedaży itp, mimo że seria od ww. coda 4 schodzi na psy. Pamiętam jak raz dali trailer trailera od Black opsa. Niesamowite, ale to podziałało i mnóstwo ludzi tak się napaliło na ten tytuł wtedy że szkoda gadać. Oni mają to coś.

Co do BF'a. Skąd wiesz że będzie dobra gra ? Narazie poza tym że ma bardzo dobrą grafike, to nic nie wiemy.. ? Więc może się okazać że nowy BF to będzie nie wypał.

Ps. nie jestem fanem coda, swoją przygodę z nim zakończyłem na 5, a w BC 2 do dziś gram. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam przed premierą wszyscy zawsze jadą, że kolejny CoD, że to kotlet i nie warto kupować; potem jest premiera i się okazuje, że znowu padł rekord sprzedaży...

Może wyda się to śmieszne ale mnie CoD (MW i MW2) przyciągnął trybem singleplayer, w multi liczy się tylko BC2.

MW3 pewnie kupie, ale na 100% nie w dniu premiery. Poczekam, aż stanieje do kwoty akceptowalnej dla odgrzewanych kotletów :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam przed premierą wszyscy zawsze jadą, że kolejny CoD, że to kotlet i nie warto kupować; potem jest premiera i się okazuje, że znowu padł rekord sprzedaży...

Może wyda się to śmieszne ale mnie CoD (MW i MW2) przyciągnął trybem singleplayer, w multi liczy się tylko BC2.

MW3 pewnie kupie, ale na 100% nie w dniu premiery. Poczekam, aż stanieje do kwoty akceptowalnej dla odgrzewanych kotletów :whistling:

To poczekasz z rok albo więcej, CoDy nie tanieją :) Możecie po mnie jechać jak chcecie, ale i tak kupię w dniu premiery, podobnie jak BFa. MW ma naprawdę fajny, rozbudowany tryb multi. Co z tego że prawie to samo co co roku? Do BO i tak kupowałbym mapy, a tak mam od razu ~15 nowych map ;) No i świetnego singla. Kto nie chce nie kupi ;d

do BFa przyciąga mnie to czego w CoDzie nie ma - duże, zniszczalne otoczenie i jako taki team work ;) Mam nadzieje że w 3 zrezygnują ze "squadów" ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HarDy.

MW2 miał absurdalną fabułe, ale była genialnie poprowadzona, na 5 h zapominałeś o reszcie świata.

Absurdalną do granic możliwości ale fajnie poprowadzoną.

I za to lubie CoDy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poczekasz z rok albo więcej, CoDy nie tanieją :)

CoD4 i W@W owszem, trzymaly cene przez dlugi czas, ale te nowe gnioty (MW2 i BO) baaaaardzo szybko stanialy, praktycznie nawet nie miesiac po premierze uzywki chodzily juz po 100-120zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pewnie pod sklepem bede stal i jak otworza o 24 to wejde kupie i pojde do domu pograc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×