Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda gorzej niż Black Ops. Pewnie cieli po teksturach, żeby zmieścić destrukcje otoczenia.

1887 ...... dobraaaa :thumbsup: Byle tylko zostawili mu zasięg i akimbo ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Pierwszy teaserek. Nie za bardzo jest co oglądać, no może oprócz rozpadającego się domku z kart :P


I jeszcze kilka zajawek, za zielonym filtrem :)




Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer z kategorii, pokażmy coś, aby nie pokazać niczego.

Źli ruscy atakują tych dobrych. Ale to rewolucyjne confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli znowu przyjdzie nam klepać po gębach Rosjan... Amerykanie chyba jeszcze długo będą eksploatować ten temat. Pierwszy MW miał fabułę w miarę poskłądaną do kupy, ale już dwójka wiała tandetą, twórcy coś tam sobie założyli ale nie umieli tego przekazać graczom. Mam nadzieję że trójka z tym sobie poradzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że wezmą przykład z Treyarch i zrobią naprawdę porządną fabułę :) Niech będzie i na 7 godzin, tylko żeby była tak samo epicka jak 1 i 2 i żeby rzeczywiście jakoś się to poukładało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer z kategorii, pokażmy coś, aby nie pokazać niczego.

Źli ruscy atakują tych dobrych. Ale to rewolucyjne confused.gif

Bo to jest teaser :rolleyes:

Mam nadzieje że wezmą przykład z Treyarch i zrobią naprawdę porządną fabułę :) Niech będzie i na 7 godzin, tylko żeby była tak samo epicka jak 1 i 2 i żeby rzeczywiście jakoś się to poukładało :)

E tam, jak dla mnie to w ogóle może nie być singla. Ważny tylko multiplayer. Niech będzie szybki, dynamiczny, ciekawe mapy i znowu zabawa na 500-800 godzin, jak to miało u mnie miejsce przy poprzednich dwóch częściach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest teaser :rolleyes:

E tam, jak dla mnie to w ogóle może nie być singla. Ważny tylko multiplayer. Niech będzie szybki, dynamiczny, ciekawe mapy i znowu zabawa na 500-800 godzin, jak to miało u mnie miejsce przy poprzednich dwóch częściach :P

Co jak co, ale przechodzenie singla w CoDzie to była pierwsza rzecz jaką robiłem po zakupie i 2 dni naprawdę świetnie się bawiłem, czego nie mogę naprzykład napisać o BFie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze zaczynam od multi, a jak już wyjdzie z 10 patch to dopiero biorę się za singla, bo zawsze coś skopią na początku i wolę sobie nie psuć zabawy.

Właśnie jestem podczas przechodzenia singla w BC2 i muszę przyznać że straszne drewno. Które multi jest lepsze można dyskutować, ale singiel jest lepszy w serii CoD i to zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, tam jakie wyjdzie cod zawsze go kupie coś w sobie ma mi się nawet COD BO podobało jestem fanem Codów jak wyjdzie cod kupuje w dniu premiery pojadę osobiście do fokusa i kupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem BO i w sumie nie załuję, fabuła super multi też nie złe, ale MW3 chyba kupiłe, bo tryb coop z survival ehh, jak będzie takie mutli jak w MW2 to kupuje odrazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykują się długie jesienne i zimowe wieczory z kolejną częścią Call of Duty. Mam nadzieję, że jakość gry i radość z niej płynąca będzie co najmniej dwa razy większa niż w MW2. :)

Oby Infinity Ward nie skopało sprawy, bo jeżeli MW3 okaże się niewypałem to Battlefield 3 już się szykuje do przyjęcia tytułu najlepszego FPSa roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.Oby Infinity Ward nie skopało sprawy, bo jeżeli MW3 okaże się niewypałem to Battlefield 3 już się szykuje do przyjęcia tytułu najlepszego FPSa roku.

I tak nim będzie :laugh:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiemy nie od dawna :tongue:,ale ja jako fanboy bf i tak muszę przyznać że cod w singlu rządzi i miażdży bc2 pod każdym względem,multi kto co woli ale uważam że w codzie jest beznadziejne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to nie miejsce na kłótnie pomiędzy fanami obu serii, a która gra okaże się lepsza dowiemy się dopiero po premierze obu tytułów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wyraziłem myślę że nie obraźliwą dla nikogo,mw3 nie kupie bo nie dam zarobić tym frajerom,chociaż bym sobie pograł :pardon: ,no nic życze miłego czekania :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Rosja atakuje Niemcy i Francję to musi przejść najpierw przez Polskę... Ale w grze bedzie to oczywiscie pominiete xD

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single jak zwykle to pewnie bedzie niezla jazda. Ja licze na jakas rewolucje, jesli chodzi o multi, bo po czworce sie zepsul: za duzo niepotrzebnych dodatkow do broni, killstreakow, a najbardziej mnie denerwuje, ze hp o 3/4 zmniejszyli, przez co gra stala sie nooberska. A najbardziej bym chcial, zeby wreszcie nadeszla nowa generacja konsol, to by zmusilo tworcow do zmiany silnika gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Rosja atakuje Niemcy i Francję to musi przejść najpierw przez Polskę... Ale w grze bedzie to oczywiscie pominiete xD

Bo to jest Modern Warfare ;) Swoją drogą, chciałbym żeby fabuła była na poziomie Modern Warfare 1. Nie rozumiem tego jakoś ale 2 nie przypadła mi do gustu pod względem SP natomiast 1 wspominam po dziś jako jedno z najlepszych 6h czy jakoś tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Single jak zwykle to pewnie bedzie niezla jazda. Ja licze na jakas rewolucje

a co to GT5 ze chcesz jeździć?? a teraz sobie wyobraź, że grasz w oskryptowane GT5, w zależności od mapy, zawsze na tym samym zakręcie wyprzedza cię jakiś gość :) ... bo tak mniej więcej wygląda rozgrywka singla w MW, po sznurku do celu, gameplay jest archaiczny, nie jestem prorokiem ale przeciętnego gracza nie stać na zakup więcej niż 2 tytułów w jednym miesiącu, nie wiem jak goście z ActiVision chcą to zrobić, ale na pewno 90% kupujących na ps3 w listopadzie zdecyduje się na U3, to ci gwarantuje, drugi tytuł będą wybierać z pośród dwóch fpsów o tematyce militarnej, plus AC:R na którego rówież zdecyduje się jakaś tam część graczy, a niewielu się takich znajdzie którzy zakupią obie wojenne - a patrząc na to co oferuje konkurecja nie rokuje zbytnio szans MW3, powiem więcej, sądze że będzie to najgorzej sprzedająca się część na konsole nowej generacji, i wcale mnie to nie dziwi, ludzie polecą na to co zbierze lepsze noty - na tytuł który zostanie okrzyknięty fpsem nowej generacji, ja nie wiem co by musiało Activision zrobić żeby przkonać graczy akurat do siebie, ale z przyjemnością będę śledził prawdopodobny upadek serii :)) ... MW 2 miało skandalicznie wysoką średnią w stosunku do tego co oferowała - jestem pewien że teraz skalę ocen wyznaczy B3, i dla serii MW będzie to początek jej komercyjnego końca.

p.s ... ostatnia część w jaką się dałem nabrać z serii cod to była Bops, żenua pany ...

Edytowane przez Malakay
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Rosja atakuje Niemcy i Francję to musi przejść najpierw przez Polskę... Ale w grze bedzie to oczywiscie pominiete xD

A jak Stany atakują Rosję, to muszą przejść przez Kanadę, to chyba też pominięte :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie Druga Wojna Światowa hehe. Teraz wojska nie maszerują błotnistymi lasami ciągnąc za sobą armaty. Jakby Rosja chciała zaatakować Europę, zrobiłaby to zapewne drogą morską przy użyciu lotniskowca, okrętów transportowych i łodzi podwodnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To nie Druga Wojna Światowa hehe. Teraz wojska nie maszerują błotnistymi lasami ciągnąc za sobą armaty. Jakby Rosja chciała zaatakować Europę, zrobiłaby to zapewne drogą morską przy użyciu lotniskowca, okrętów transportowych i łodzi podwodnych.

Hehehe za dużo MW2 :tongue:

Przeprowadzenie inwazji to nie taki pikuś, a tym bardziej bawienie się przez Rosjan w inwazje morskie - Bałtyk i Morze Czarne to niezbyt ciekawe akweny do takich operacji. O wiele łatwiej przeprowadzić "standardowa" inwazje lądową, co przy obecnie doskonale rozwiniętej drogowo-kolejowej infrastrukturze krajów europejskich było by prawdziwym "blitzkriegiem".

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW2? Nawet nie wiem o czym był ten gniot...

Rosja ma olbrzymią armię inwazyjną i potężną flotę morską. Nie po to budowali 30 morskich transportowców czołgów żeby stały w dokach ;) Uderzyli by Flotą Północną z Morza Barentsa prosto w Morze Północne. Mając tak wielki potencjał morski raczej by z niego korzystali. Tak ja to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×