Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Po za tym, zostaje jeszcze droga powietrzna ;P A według takiego rozumowania jak przedtem, to USA atakując Afganistan przeszła przez kilka krajów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać, a i mam nadzieje że nie będzie zombi (bo w black ops beznadziejne było) tylko dadzą SPEC OPS JAK W MW2 to był geniusz, no i oczywiście muszą zmienić tą całą oprawę graficzną, ochydna grafika na ps3 jest w black ops. Jak myślicie będzie split screen ale tak jak w black ops na multi i offline też ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na jakiś nowy ciekawy tryb multiplayer. Marzy mi się tryb assassination z Killzone 2. Pamiętam, że ktoś tam kiedys znalazł ukryty na płycie MW2 tryb VIP, który prawdopodobnie miał być odpowiednikiem tego z KZ2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na jakiś nowy ciekawy tryb multiplayer. Marzy mi się tryb assassination z Killzone 2. Pamiętam, że ktoś tam kiedys znalazł ukryty na płycie MW2 tryb VIP, który prawdopodobnie miał być odpowiednikiem tego z KZ2.

W CoDach z KSami, noobtubem itd. ten tryb nie mial by racji bytu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać, a i mam nadzieje że nie będzie zombi (bo w black ops beznadziejne było) tylko dadzą SPEC OPS JAK W MW2 to był geniusz, no i oczywiście muszą zmienić tą całą oprawę graficzną, ochydna grafika na ps3 jest w black ops. Jak myślicie będzie split screen ale tak jak w black ops na multi i offline też ?

Nie wiem jak z trybem zombi ale na pewno będzie tryb SPEC OPS znany z mw2 co mnie bardzo cieszy. Chociaż jestem fanem BC 2 to na MW3 też czekam z niecierpliwością. Mam tylko nadzieje że nowa odsłona cod'a wniesie trochę świeżości w całą serię a nie będzie tylko odgrzewanym kotletem. No i można być niemalże pewnym nie że będzie takiej wtopy jak przy black ops na ps3 w końcu robią to panowie z Infinity Wizard ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z destrukcją otoczenia, przecież na multi nie będzie czołgów itp. Więc niszczyć będzie można tylko tubą ? Kupie bo chcę zobaczyć zakończenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w Blacka? Tam było fajowo więc może dostaniemy coś podobnego :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja nie kumam co ludziom przeszkadza stary silnik. Na konsolach moze i rzeczywiscie grafika stoi w miejscu (tak jakby to ona byla w grach najwazaniejsza... ;)), ale na PC z roku na rok widac wyrazna poprawe, i tam jakos nikt nie placze... Po prostu przestarzale konsole nie uciagna duzo lepszej grafy w 60FPS, jak ktos chce miec super grafike w 20-25FPS to od tego sa gry pokroje KZ3 czy Crysis 2... No i nie wspominam juz o swietnym sterowaniu dzieki tym 60FPS, ktore jest stawiane za wzor na konsolach ;)

PS. Dzisiaj ma byc nowy trailer/gameplay tak? CAN'T F***ING WAIT!!!

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ID Tech 5. Być może to będzie mesjasz nowej generacji fpsów na PS3 w 60 klatkach.

Osobiście też nic nie mam do tego silnika codowskiego, szkoda tylko, że jest taki czuły na jakiekolwiek opóźnienia sieci. W sumie w grze, w której najbardziej liczy się refleks i czas reakcji powinno to być lepiej zoptymalizowane, a już na pewno powinna zostać zbudowana infrastruktura dedykowanych serwerów dla konsol. Marzenie ściętej głowy...

No nic, czekamy na ten dzisiejszy gameplay (który u nas pewnie będzie jutro). Jeśli tylko zobaczę w nim Quick scopy, Knife lunge, czy inne 1887 akimbo to na 99% gry nie kupię, choćby pokazali 1000 nowych trybów i 2000 nowych map z pierdyliardem elementów do zniszczenia. Swoją drogą, jeśli to ma być zaimplementowane to muszą też dodać coś do niszczenia krajobrazu. Obstawiam automatyczną wyrzutnie rakiet z 12 rakietami ;) Albo czołg! OooooOOOO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z zywym, mi tam wystarczy grafika jaka byla w mw2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko zobaczę w nim Quick scopy [..]

A ja wlasnie na to licze, BO mnie nie krecilo dopoki nie zobaczylem tego filmiku z bety:

http://www.youtube.com/watch?v=ZEfOlQPf6Nw?hd=1

Oczywiscie w full wersji juz nie bylo tak rozowo i tutaj wychodzi caly "balans" BO - z jednej strony mamy AR/SMG/LMG, ktore sie przycelowuja w ulamku sekundy, pociski leca jak po sznurku i zabijaja na 3-4 hit, a z drugiej mamy snajperki, ktore 2x wolniej sie przyeclowuje, do tego maja ten idiotyczny "bounce", a jak wszystko sie w koncu ustabilizuje to i tak trzeba odczekac te pol sekundy bo inaczej pocisk leci sobie gdzie chce (dodatkowo zwalone hitboxy wcale nie pomagaja)... W MW2 owszem, QSy byly tak szybkie ze az przegiete, ale przynajmniej bylo to uzasadnione obnizonym poziomem HP. Powinni IMO albo zrezygnowac w ogole z SoH PRO, albo jeszcze lepiej - wrocic do tego co bylo w CoD4/W@W - tam od razu widac kto potrafi strzelac ze snajperek a kto tylko probuje, bo naogladal sie montage'y na YT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem, nie mamy co dzisiaj czekać na gameplay. Będzie miał premierę na finałach NBA, gdzieś około 1 w nocy naszego czasu.

@Żywy

Nie chce tutaj wojować o przewadze jednego Coda nad drugim, ale uważam, że snajper nie powinien biegać po całej mapie i zabijać z 2 metrów. I tak to właśnie teraz jest zrobione w BO. Snajper to klasa, którą powinni grać ludzie do tego predysponowani, a nie każdy dzieciak umiejący szybko po sobie nacisnąć L1-R1.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@kill Nie zgadzam się z Tobą. Przykład - jeden z najlepszych graczy na świecie (przynajmniej w okresie kiedy jeszcze grałem, czyli jakieś 1.5 roku temu) Stevie, w cod 4. snajper. 80 % jego strzałów to qs. A wcale nie uważam go za jakiegoś dzieciaka...

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaka czy starca, to tylko kwestia nazwy nie rozumiesz? Nie powinno tego być i koniec. Na pewno nie tak proste jak to było w MW2, że każdy mógł sobie zostać rushującym po mapie uber snajperem zabijającym na jednego hita, przy udziale aim assista. QS nie ma nic wspólnego ze skillem na konsolach. To glitch, który ktoś niechcący odkrył i rozprzestrzenił się potem jak jakiś wirus dzięki kretyńskim filmikom na YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@kill Nie zgadzam się z Tobą. Przykład - jeden z najlepszych graczy na świecie (przynajmniej w okresie kiedy jeszcze grałem, czyli jakieś 1.5 roku temu) Stevie, w cod 4. snajper. 80 % jego strzałów to qs. A wcale nie uważam go za jakiegoś dzieciaka...

Nie chodzi tutaj o skill, ani o kill ratio, czy jakie tam są twoje kryteria "najlepszego gracza". Ja wiem że moje porównanie będzie bez sensu, bo CoD to arcade pełną gębą, w sumie za to go lubie, ale czy wiesz jak na prawdziwej wojnie wygląda praca snajpera? Napewno nie lata pomiędzy budynkami razem z oddziałem szturmowym. Generalnie w CoDzie nie ma miejsca na prawdziwych snajperów (co dobrze zostało zrobione w BF:BC2), bo domena CoDa to dynamiczna, raczej CQC akcja. Z drugiej strony, FPS bez snajperów... Mogli by trochę ulepszyć snajperki z BO, ale nie do tego stopnia co MW2. Bo to była przesada ;) Koniecznie powinni KAŻDĄ (nie tak jak w BO 2 czy 3) mapę dostosować do snajperów. Jakieś bardziej otwarte pole, miejsce do kampienia (od tego w końcu jest snajper). Teraz gra snajperem jeżeli nie masz extra skilla jest bez sensu, bo karabin maszynowy wypatrzy cię w 2 sek i zabije w 1, a przy snajperce zajmuje to więcej czasu. Tak więc, trochę zupgradować snajperki, wywalić: last stand, noob tuby, zmodernizować mapy, przydał by się nowy silnik, i dodać jakieś PRZYDATNE odblokowania za prestiże, bo w chwili obecnej robi się to tylko dla szpanu ;) Chociażby jakaś nowa broń, whatever.

Edytowane przez Arti_P
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jest gra. To nie jest wojna. Żadna gra jeszcze, nawet w 1% nie oddała tego co się dzieje na wojnie. CoD nie próbuje być "symulatorem", ma być szybki i intensywny. I taki jest np. dzięki QS, ponieważ m.in. sa widowiskowe i chętnie oglądam filmiki na yt własnie z tego typu stylami gry. A czy BC dobrze oddaje "prace" snajpera można polemizować.

"Dzieciaka czy starca, to tylko kwestia nazwy nie rozumiesz? " - zrozumiałem, naprawde. po prostu starałem sie pokazać że to nie jest tak, że QS to domena tylko "neo dzieci" ponieważ mnóstwo topowych graczy (ofc grających z scopem ) "gra stylem QS"

"Nie powinno tego być i koniec" - Czemu ? Jak napisałem gra, w tym wypadku CoD, ma być widowiskowa, intensywna i szybka. Jeśli chcesz żeby gra starała się być "symulatorem" wojennym, to pograj np w operation flashpoint lub arma. Ale nie oczekuj że CoD podąży w tą strone co te gry.

"ale czy wiesz jak na prawdziwej wojnie wygląda praca snajpera?" - tego na 99 % nikt nie wie na tym forum.

"bo domena CoDa to dynamiczna, raczej CQC akcja" - Co znaczy CQC ? bo nie wiem jak się odnieść do tego.

"Teraz gra snajperem jeżeli nie masz extra skilla jest bez sensu" - nie zgodze się.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja też nie mam nic przeciwko Quick Scope'om, ale nie w takim wykonaniu jak w MW2, gdzie cała zabawa byłe w dużej mierze ciągnięta przez auto aim. Tam 80% Qsów to był zwykły glitch gdzie nie trzeba było celować, bo gra robiła to za nas. Z kolei w BO zepsuli to w drugą stronę, bo po prostu trzeba było odczekać sekundę, bo inaczej i tak kula leciała w płot, a tak nie powinno być. Jak ktośma skilla i potrafi szybko celować to powinien być za to wynagrodzony. Najlepiej było w CoD4, potem zaczęli szaleć. Według mnie w snajperce auto aim (a raczej aim aid) powinien być wyłączony, całe to latanie celownika zmniejszone, a celowanie usprawnione do tego stopnia, że po prostu jak masz kogoś na celowniku i strzelasz to jest trup i tyle. Wtedy by wyszło kto potrafi celować a kto nie i jak bym dostał takiego Quick Scope'a w biegu z 50 metrów od snajpera to bym mu wysłał PW z gratulacjami za skilla.

Ale to wszystko i tak powinno nie być skażone przez brak dedyków. Wszyscy chyba znają magic bullet z MW2. O ile się nie mylę to HOMEFRONT ma takowe serwery i gra(ło) się fajnie.

Edytowane przez caballero
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest gra. To nie jest wojna. Żadna gra jeszcze, nawet w 1% nie oddała tego co się dzieje na wojnie. CoD nie próbuje być "symulatorem", ma być szybki i intensywny. I taki jest np. dzięki QS, ponieważ m.in. sa widowiskowe i chętnie oglądam filmiki na yt własnie z tego typu stylami gry. A czy BC dobrze oddaje "prace" snajpera można polemizować.

"bo domena CoDa to dynamiczna, raczej CQC akcja" - Co znaczy CQC ? bo nie wiem jak się odnieść do tego.

"Teraz gra snajperem jeżeli nie masz extra skilla jest bez sensu" - nie zgodze się.

CQC- Close quarters combat- walka na bliski dystans. Skończmy, bo nic z tego nie wynika. Jeden chce QS, drugi nie. Od zarania dziejów są i będą konflikty pomiędzy ludźmi ;)

@Caballero, napisałeś to co generalnie cały czas chodzi mi po głowie, i w pełni się z tym zgadzam. Dedykowane serwery... Ehh... To by było coś. A oficjalnie zaprzeczyli dedykom na konsoli w MW3? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)



ja sie jaram :D nie moge sie doczekac. widac ze cos zrobili z grafika, chyba ze trailera podkrecili :P

juz wyczailem ze jest AC130, pewnie bedzie jako killstreak. Edytowane przez Night_Wasp
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to jest, na filmikach z gry to wszystko ładnie wygląda. Gameplayu jako takiego tu nie pokazali. Na razie jesteśmy w fazie pierwszej hype'u. Ja zażyłem szczepionkę w tym roku. Ciekawe jak długo wytrzyma. Podobno dość skuteczna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika nie jest lepsza, na pc zawsze taka była.Miały być elementy gameplay a tu dupa, nic ale poczekamy jeszcze z niecały miesiąc i będzie konkretniej, może na e3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedyne co widać na trailerze to to, że przedstawiona na nim gra to CoD :) Dynamika, filmowość itp. Trzeba czekać do E3 gdzie raczej pokażą gameplay. Początkowo miałem wątpliwości, ale jednak kupię tak jak każdą część w dniu premiery... Nie mogę się oprzeć :D

@Kill, powodzenia :D

Edytowane przez Arti_P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×