Skocz do zawartości
pablos_83

Band Hero Super Bundle

Rekomendowane odpowiedzi

amazonka.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Tematu nie było, wiec pozwoliłem sobie założyć. Zestaw ze względu na super atrakcyjną cenę przeżywa drugą młodość. Za około 250zł otrzymujemy gitarę, perkusję, mikrofon oraz grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens zakupu takiego zestawu jesli mam zamiar grac sam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz grać na perkusji to warto. Można sobie ponawalać i odstresować się po ciężkim dniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie prezentuje w porównaniu z innymi częściami Guitar hero, czy warto kupić i czy jest opcja pobierania utworów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiś 2 tygodni katuję Band Hero 1. Jak dla mnie muzyka trochę za bardzo popowa, ale ogólnie daje radę. Jako, że nie jestem jakimś wirtuozem gitary i np. GH Metallica gram ogólnie na medium i hard, to tutaj mogę większość utworów skończyć na extreme (nie na 100% of kors) i to mi daje dodatkową satysfakcję.

Jeżeli chodzi o ściąganie utworów to nie za bardzo jestem zorientowany. Ale w karierze są utwory, które można ściągnąć, a które wcześniej pojawiły się chyba (nie pamięam dokładnie) w GH World Tour.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli opłaca się kupić? Bo zlazłem (zdaje mi się ze tanio) perkusja z osprzętem, gitara, mikrofon gra z 240 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz standartowa cena.

Ja samą grę używaną wyrwałem niedawno na allegro za niecałe 25 pln z przesyłką - gra ideał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie brać bez zastanowienia dla instrumentów, ssama gra słaba, nie ma ducha rocka;p Polecam kupić najnowszą część albo GH 5, w amazonie brytyjskim WoR za 7 funtów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw absolutnie warto kupić dla samych instrumentów. Można potraktować go jako zestaw startowy. Ja planuje w najbliższym czasie dokupić GH5. Beatles Rock Band już mam (można nabyć za 40zł w zestawie z 2 przewodowymi mikrofonami normalnie w Polsce) W Band Hero repertuar mi odpowiada, nie jestem jakimś hardcorowym fanem rocka. Gram razem z dziewczyną, więc repertuar typu Y.M.C.A. jest bardzo odpowiedni dla płci pięknej.

Jak ktoś sie zdecydował kupić i sie zastanawia gdzie polecam:

http://www.amazonka....900657536.bhtml

245 zł. Przesyłka 0zł kurierem i płatność za pobraniem. Przyszło następnego dnia po zamówieniu. Zestaw jest dość duży i ciężki, więc proponuje zawsze zwrócić uwagę na koszt wysyłki.

Utwory można pobierać i są chyba takie same jak do pobrania w GH5 (z wiadomych względów nie sprawdzę teraz), ale absolutnie się to nie opłaca.

1 utwór kosztuje 7zł. A takiego GH5, gdzie jest 85 utworów można nówke wyrwać za około 70zł.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie brać bez zastanowienia dla instrumentów, ssama gra słaba, nie ma ducha rocka;p Polecam kupić najnowszą część albo GH 5, w amazonie brytyjskim WoR za 7 funtów...

Zapomniałeś dodać kolego ze WoR w amazon UK nie sprzedaje sam amazon a inny sprzedawca, który do PL nie wysyła. Wiem bo próbowałem już kupić wcześniej :)

a co do grania solo - jest sens bo w trybie kariery zeby natrzepac wszystki gwiazdki trzeba przechodzić kawałki na różnych instrumentach. Ja kupiłem w pierwszej fali obniżek, za 300 PLN, i nie żałuję ani grosza. W angielskich sklepach bezproblemowo można wyrwać inne gry z serii (w sensie GH) za naprawdę małe pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablos_83

Kupowałeś z amazonki ? Jak tam jest z gwarancją, itp ?

I czy wszystkie części GH będą śmigać na tych instrumentach ?

Pozdro : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać kolego ze WoR w amazon UK nie sprzedaje sam amazon a inny sprzedawca, który do PL nie wysyła. Wiem bo próbowałem już kupić wcześniej :)

Ale jak kupi teraz to potem mu sprzedadzą po tej cenie jak dostaną na swój magazyn. Jak na czasie mu nie zależy to śmiało może tak zrobić.

Ale z tego co widziałem to zostały tam tylko 2 sztuki, które możliwe, że już się sprzedały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablos_83

Kupowałeś z amazonki ? Jak tam jest z gwarancją, itp ?

I czy wszystkie części GH będą śmigać na tych instrumentach ?

Pozdro : D

Tak kupowałem z amazonki. Normalnie mam fakturę więc z ewentualną gwarancją lub rękojmią nie powinno być chyba problemów.

Na gitarze pograsz we wszystkie cześci a na perkusji we wszystkie oprócz GH3 i Aerosmith.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni perkusja z Band Hero od tej z wcześniejszej części ? Oczywiście pomijając wygląd. Jest cichsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w większym gronie i gra sprawdza się znakomicie jako party game. Zupełnie inne wrażenia niż brzdękanie w pojedynkę. Wszystkie buzzy i inne singstary poszły w kąt. Poziom na każdym instrumencie + śpiewanie można ustawiać indywidualnie więc nawet casual może się przydać do Bandu. Do pełni szczęścia brakuje 2 gitarki, ale jak będzie jakaś przyzwoita cenowo oferta to sobie dokupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem fanem serii, mam GH3 + Gitara i GH WoR,

Przymierzam się do zakupu BH Bundle, głównie dla perkusji i mam kilka pytań..

1. Czy perka będzie działać z WoR?

2. ile mogę zarobić, jeśli chciałbym sprzedać gitarę z BH i Mikrofon? Na allegro nie znalazłem żadnych aukcji z pojedynczą gitarą z tego Bundla..

3. Czym różni się perka z bundla od tej którą można kupić osobno za 260zł?

4. Warto? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak

2. Zależy czy znajdziesz chętnego, ale taki zestaw jest wart około 150zł

3. Niczym

4. Jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, jak dobrze rozumiem, po zakupieniu będę mógł grać tymi instrumentami w każdą część guitar hero zaczynając od GH:World Tour?

Czy są w ogóle dostępne trofea? Czy da się grać więcej niż jedna osoba jako wokalista? (w Band Hero i ogólnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł grać w każdą grę guitar hero i rockband gitarą, a w grach world tour i nowszych też perkusją.

Trofea są.

Jako wokalista w Band Hero może grać 1 osoba. Samo śpiewanie jest dość słabo zrobione.

Więcej wokalistów jest np w Beatles RockBand.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem temacik i od razu gierkę z amazonki zakupiłem , mam nadzieje ze gitara nie padnie tak jak ta z 6 części , po tygodniu odesłałem na gwarancje i dostałem kasę z powrotem i tyle się nagrałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam zestaw jak na zdjęciu w pierwszym poście i w związku z tym pytanie. Do jednego odbiornika można podłączyć dwie gitary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Już od dawna przymierzam się do zakupu gierki muzycznej typu GH ..... i moje pytanko - czy Band hero to "najnowszy" bundle pack z gitarą,perkusją i mikro do nabycia, czy jest już jakiś inny pack ?

Oraz czy akurat gra Band hero będzie odpowiednia do pogrania z girl ~20-25 lat ?

Oraz jak to się ma z tymi gitarkami ..... bo jedni mówia, że lepiej kupić jakąś tam specyficzną gitarkę z jakimiś dodatkowymi "przyciskami dotykowymi" czy jakoś tak .... jakieś info dla totalnego greenhorna ?

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×