Skocz do zawartości
ONE

Hitman: Absolution

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie odnośnie samej gry , ale szkoda, że wydawcy nie mogą zastosować elementu zaskoczenia. Wszystko jest wiadome przed właściwą zapowiedzią. TO już trochę nudne się staje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam sie ciesze ze nie ma glupich zagadek zadnych, martwilem sie juz ze kolejna czesc lysola nie powstanie, a tu prosze, jasno i klarownie wszystko juz wiadomo i mozna dopisac te gre na swoja wish-liste :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pierwszy trailer-teaser:

http://www.eurogamer.pt/videos/hitman-v-primeiro-teaser

Kurczę ile to się grało kiedyś w Hitmany. 5 lat czekania na jakiekolwiek informacje o 5 części. Ale na pewno się to opłaci. :) Ja już bym chętnie zamówił preorder. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle czasu minelo, moze wkoncu w tym roku... mam taka nadzieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blood money jest dobra gra ktora przeszedlem kilka razy, wiec czekam z niecierpliwoscia na nowego agenta 47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż se przypomnę Blood Money w najbliższym czasie. Zapowiada się naprawdę świetnie, mam tylko nadzieję że gra da Nam jeszcze więcej możliwości na jedną daną misję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman pozamiata, ludzie którzy widzieli za zamkniętymi drzwiami mówią ze jest to jedna z niewielu najlepiej wyglądających gier na E3, pod względem grafiki - muzyki i wykonania ... więc czekamy na oficialny gameplay - demo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele ten gameplay nie prezentuje liczę jednakże że niedługo ujrzymy o wiele więcej. W końcu po dłuuugiej przerwy Hitman nowy powinien naprawdę zrobić furorę i ma wielkie szanse. Niech po prostu dadzą jeszcze więcej możliwości niż w Blood Money i będzie cud miód. Swoją drogą ten soundtrack...przypomniała mi się końcówka Blood Money.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale do bolu mi to przypomina Splinter Cell Conviction.

nie grałem w Conviction bo chyba nie wyszło na ps3, no i z tego co wiem była max liniowa, i praktycznie w tych animacjach walki - to grała się sama ... więc kompletnie nie czaje jak moża mówić o podobieństwach - Splinter to liniowa skradanka - Hitman to nieliniowa! ... zreszztą już niedugo powinni zaprezentować oficialny gameplay, a wtedy więcej się rozjaśni, ... jestem dobrej myśli, bo seria Hitman z każdą kolejną częścią przechodzi evolucję w tym właściwym kierunku - bez nagłej całkowitej zmiany konwencji jak to właśnie w przypadku Splinter Cell albo innych, regóła zostaje ta sama - gramy zabójcą i planujemy jak zabić nasz cel - w jakim stylu to zrobimy, tego twórcy nie narzucają graczowi, i to wywyższa tą serię spośród pozostałych pozycji ;) ... ta gra ma po prostu klasę.

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grałem w Conviction bo chyba nie wyszło na ps3, no i z tego co wiem była max liniowa, i praktycznie w tych animacjach walki - to grała się sama ... więc kompletnie nie czaje jak moża mówić o podobieństwach - Splinter to liniowa skradanka - Hitman to nieliniowa!

Reasumujac, nie grales w obie gry, prawdopodobnie nie wiesz nic na ich temat a juz wiesz ze sie roznia i hitman to nieliniowa gra ? Czytalem relacje w PSX Extreme z zamknietego pokazu, i tam bylo opisane ze gra jest teraz o wiele bardziej liniowa oraz dynamiczna, i juz nie ma tego motywu: "wrzucamy cie na gleboka wode radz sobie sam" (cytat z psx extreme). Poza tym na pokazanym "gameplayu" wskaznik widocznosci wrogow jest niemalze skopiowany z SC:C co mnie osobiscie zdziwilo, podobnie jak animacja killa, na razie tylko jedna.

Tworcy nie ukrywaja ze gra przeszla radykalne zmiany ma byc powiew swiezosci i bedzie o wiele bardziej "casual friendly" niz poprzedniczki w niej coby sie lepiej sprzedala. Nie czytasz newsow ?

PS. I gra nie grala sie sama "w tych animacjach walki" (cokolwiek to znaczy), ale jak nie grales to o czym my tu mamy dyskutowac.

Jesli juz kopiowac, to od najlepszych, procz MGS'a 4 na current genach nie ma lepszej skradanki od SC:C, osobiscie nie mam nic przeciwko, niemniej jest to jednak troche dziwne, Hitman to byla klasa sama w sobie, teraz najwidoczniej juz tak nie bedzie, co oczywiscie nie oznacza ze nie bedzie to swietna gra.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czytałem, że owe "skanowanie" wrogów będzie do wyłączenia w opcjach, będzie można grę przechodzić w starym stylu a żeby osiągnąć rangę "Silent Assasin" śmierć może ponieść tylko i wyłącznie cel Hitmana. Więc w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jeszcze za wcześnie na takie emocję ;) Producenci wiedzą,że fani nie wybaczą im uproszczeń i nie pójdą na łatwiznę.To będzie nadal świetny Hitman w,którym dostajemy wytyczne misji i koniec.Radzimy sobie sami.To jest piękne w Hitmanie.Jak wiecie poprzednie odsłony były nieco sztywne,że tak powiem.W Hitman Absolution twórcy pokuszą się pewnie o jakieś efektowne akcję i możliwości bohatera.Nowy silnik graficzny i nowy Hitman.Czekaliśmy na to i się doczekaliśmy :) Ciekawę jak będzie wyglądać animacja przebierania się...Hmmm może wkoncu będziemy oglądać jak łysy zakłada skarpetki,zapina koszulę,ubiera spodnie,zapina rozporek,zawiązuje krawat itd....:D Tylko czekać na pierwszy gameplay.Może na Gamescom coś pokażą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem kłótnie, ale jako, że mam dobre serduszko, to nikomu warna nie wstawiam.

Ale jak znowu rozmowa zboczy na inny temat i zaczną się kłótnie to już nie będzie tak miło.

Od tego momentu rozmowa tylko i wyłącznie na temat nowego Hitmana.

PS.

Jak komuś strzeli go głowy minusowanie mnie, to wiedzcie, że ja widzę kto daje plusy i minusy.

Bezpodstawnie wrzucony minus = warn.

Proszę o spokój i kulturalną rozmowę. Chyba można się tego po Was spodziewać, prawda?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo bardzo mrocznie, i całość wygląda bardzo poważnie, tego oczekiwałem ... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo bardzo mrocznie, i całość wygląda bardzo poważnie, tego oczekiwałem ... B)

Widac zapozyczenia z serii SC i dla mnie to strzal w 10. Zapowiada sie cudna gra

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie, klimat wylewa się z tego filmiku, obstawiam, że to wersja z PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie obowiązkowe, jest tryb z wyłączonymi pomocami, więc będziesz mógł wybrać czy chcesz, żeby Ci gra pomagała czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×