Skocz do zawartości
ONE

Hitman: Absolution

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co pamiętam znajdujesz miejscówkę gdzie jak duża liczba przeciwników, włączasz instynkt i zaznaczasz wszystkim trafienie w głowę.

"hitman absolution reaper man" z tego co pamiętam, wpisz w to na youtube.

Edytowane przez AXA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trofikow to ja sie nimi nie przejmuje wlasnie i jak nie wpadnie to nie tylko jak sa przyjemne typu wlasnie Hitman czy SD to czysta przyjemnosc ich wbijania ;) nie nabijam zadnych na sile bo tez nie na tym sie wychowalem :P tylko ciekawi mnie czemu nie wpadlo... a co do fabuly to wlasnie poczatek i koniec bdb a srodek to meczylem i meczylem ;) gre przechodzilem chyba z miesiac i szkoda ze gra nie nalicza czasu bo z nieudanymi probami ktorych bylo setki to pewnie bym mial ilosc godzin jak w jakims RPG :biggrin:

Ja też nie zbieram trofików, ale Hitman tak mnie wkręcił, że platynkę wbiłem z bananem na ryju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupię używkę to będę miał możliwość zagrania w kontrakty? 

czy do tego jest potrzebny niewykorzystany kod? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrakty były swego czasu na friku na store. Wejdź tam i sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba tylko z poziomu gry można było bo PSStore z poziomu przeglądarki chyba nic nie znajdzie, jeżeli się mylę to mnie poprawcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupię używkę to będę miał możliwość zagrania w kontrakty? 

czy do tego jest potrzebny niewykorzystany kod? 

 

Kontrakty są bezpłatne. Nie musisz mieć już żadnych kodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pomoże wbić trofea wziązane z kontraktami online ? PSN ID: Ronnie8094 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie trofeum pozostało z kontraktów żeby zagrać w konrakt stworzony przez znajomego, z resztą sobie poradziłem. Ponieważ nie opłaca mi się tworzyć usera dla jednego trofuem które nie zajmuje dużo czasu :) Pomoże ktoś ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założenie drugiego profilu zajmuje mniej czasu niż napisanie posta i czakanie, aż ktoś się zgłosi.

Załóż drugi profil, przyda się w przyszłości do podobnych akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie opłaca mi się tworzyć usera dla jednego trofuem które nie zajmuje dużo czasu :) Pomoże ktoś ? 

Nie wiedziałem że to płatne jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w końcu jestem w swoim żywiole - eliminowanie przeciwników po cichaczu to jest co lubię. 

Czytałem ten wątek zanim zacząłem grać - były głosy, że misja w sierocińcu jest trudna, ciężko te wszystkie bezpieczniki zebrać i nie zostać rozpoznanym. Mi się udało za 1 podejściem - delikatne zrobienie zamieszania, przejście w sumie na pałę przez tą dużą salę i cyk - zrobione :P 

Generalnie jestem w połowie gry i cholernie mi się ona podoba. Zupełnie się nie dłuży a kolejne misje są coraz lepsze. Nawet głupi przerywnik z wykradnięciem swoich giwer - niby misja na 3 minuty ale fajnie zrealizowana. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w końcu jestem w swoim żywiole - eliminowanie przeciwników po cichaczu to jest co lubię. 

Czytałem ten wątek zanim zacząłem grać - były głosy, że misja w sierocińcu jest trudna, ciężko te wszystkie bezpieczniki zebrać i nie zostać rozpoznanym. Mi się udało za 1 podejściem - delikatne zrobienie zamieszania, przejście w sumie na pałę przez tą dużą salę i cyk - zrobione :P

Generalnie jestem w połowie gry i cholernie mi się ona podoba. Zupełnie się nie dłuży a kolejne misje są coraz lepsze. Nawet głupi przerywnik z wykradnięciem swoich giwer - niby misja na 3 minuty ale fajnie zrealizowana. 

Patrząc po Twoich trofeach to najlepsza IMO misja jeszcze przed Tobą. Chodzi mi o misję, gdzie będziesz "buszował w zbożu". Tam spędziłem dobrych kilka godzin ciesząc się z rozgrywki i doprowadzając to przejście do perfekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ten level w zbożu jak i wiele innych świetna giera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom buszującego w zbożu ukończony - niesamowita frajda i mordowanie dziadów jako strach na wróble :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i skończone - przy końcówce to chyba najwięcej trudności mi sprawiło dotarcie do apartamentu Dextera. 

Zaciukanie

Layli i Dextera

poszło baaardzo prosto. Generalnie przy pierwszym przypadku to zrobienie rozpierduchy w apartamencie a przy

Dexterze poszedłem na pałe przez tą mgłę, przeszedłem sprawnie przez pole minowe a potem już przy helikopterze posłałem serię w te ładunki przy schodkach. Dexter wyszedł i headshot - dziękuję dobranoc

.

 

Zabrakło mi trochę emocji pod koniec ale ogólnie grę oceniam 8,5/10. Warto zagrać - jak komu wygodniej - na Rambo lub z przyczajki, oba sposoby dają mnóstwo frajdy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko otóż mam problem, grając online zauważyłem ze nie nalicza mi pieniędzy... Cały czas 0$ po kilkunastu kontraktach, gry znajomego nie moge znaleźć, Dane gry usuwalem i instalowalem od nowa... A tak fajnie sie zapowiadała ta gra, a tu na koniec taka szopka, ostatnie 3 trofea do platyny (milion, gra znajomego i ulepszenia) i dupa... Ktoś miał juz podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×