Skocz do zawartości
ONE

Hitman: Absolution

Rekomendowane odpowiedzi

Pre-Order złożony teraz czekam na wtorek :)

Ja wciąż się waham nad wybraniem platformy, jak już będziesz mógł odpalić Sniper Challenge to jak możesz odpisz ja steruje się tą snajperką i jak to wszystko wygląda na PS3. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież przyciskami nie będziesz nią sterował, tylko gałką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale jestem ciekawy jak to wszystko wygląda na PS3 :) Na tej konsoli jeszcze w żadną strzelankę nie grałem więc zastanawiam się jaka jest wygoda sterowania snajperką na konsoli, bo zawsze grałem w takie gry na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skoro to Twoja pierwsza strzelanka to niestety będzie Ci się grało niewygodnie, bo do pada to się człowiek przyzwyczaja latami. Chociaż w Hitmanie to nie koniecznie trzeba tak sporo strzelać. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hehe :) Zawsze wolałem przechodzić misje po cichu. W Uncharted grałem więc raczej tak źle nie będzie, ale jeżeli chodzi o nawigowania snajperką za pomocą analoga to może być skomplikowane ale tragedii nie będzie.

Jak myślicie czy warto zamówić na PS3 zwykłą edycję czy dopłacić trochę do edycji zawodowca?

Edytowane przez KamPlayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takie bzdety typu artworki (bo chyba to w tym jest?) czy coś to strata kasy, chyba, że jest to w jakiejś promocji (jak Bio za 5 dych na muve). Twoja wola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) Zawsze wolałem przechodzić misje po cichu. W Uncharted grałem więc raczej tak źle nie będzie, ale jeżeli chodzi o nawigowania snajperką za pomocą analoga to może być skomplikowane ale tragedii nie będzie.

Jak myślicie czy warto zamówić na PS3 zwykłą edycję czy dopłacić trochę do edycji zawodowca?

na muve.pl różnica między zwykłą edycją a tą ulepszoną wynosi 10 zł więc różnica prawie znikoma :D a dla nowych broni i czegoś tam jeszcze się opłaca bo na PSS pewnie jakbyś chciał kupić osobno to Cię wyniesie 5x drożej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dziś w Media Markt kod do pobrania Hitman Sniper. Ale w środku jest napisane żeby wejść na strone, tylko że ta strona mi sie nie otwwiera. Co moze z tym byc nie tak ? Help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna przeglądarka albo może Adblock Ci blokuje...

Mi otwiera się normalnie w Chromie i IE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nowy materiał - Hitman Sniper Challenge, spójrzcie w 0:46 Agent 47 w tle siedzi a w 2:37 widać na monitorze prawdopodobnie jakąś misję, być może w Chinach

Edytowane przez KamPlayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ufff... teraz tylko to czekanie :happy: Swoją drogą 2012 całkiem fajnie wygląda jeśli chodzi o gry - mieliśmy powrót MAX'a, teraz wraca 47, no i możliwe, że dostaniemy GTAV przed gwiazdką (E3 może coś wyjaśnić). Jeśli ktoś nie jest przekonany do pre-order'a proponuje zobaczyć ten gameplay. Widać, że panowie z Gameinformera nieźle się bawią :laugh:

Edytowane przez MasterHamster
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer świetny, siostry dają radę :D Teraz tylko czekać na jakiś gameplay za E3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@masterhamster

zajebiste!! =D gra się zapowiada naprawde nieźle

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na E3 pewnie pojawią się hostessy ubrane w ten właśnie sposób :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, trailer swietny, Tarantino pelna geba. Tylko czy taki klimat spotkamy tez w grywalnej wersji, czy tylko moze trailer pod publiczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer na pewno zrobiony jest tak aby przyciągnąć jak najwięcej osób ale myślę, że twórcy nie zawiodą fanów i gra będzie równie dobra co Krwawa Forsa czy Kontrakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zaostrzenie apetytu przed premierą nowego Hitmana uderza "HD kolekszyn". Zawiera 3 częśc i(bez jedynki). Premiera 15 październik.

http://uk.ign.com/ar...ted-by-retailer

Ja tam się cieszę bo to jedna z niewielu serii gier, które kompletnie przegapiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło Jezusie! Ło Jezusie!!! SA to dla mnie najgenialniejszy Hitman, jaki wyszedł. Niech tylko nie spieprzą tej kolekcji i dopieszczą każdy tytuł a kupię w dzień premiery.

Ło Jezusie!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy gameplay prezentujący możliwości zabicia głównego celu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh, Chinatown. Aż się przypominają świetne czasy jedynki i genialnej misji z Lee Hongiem. Tam też było multum sposobów na zabicie go.

Co do samego trailera, mnie osobiście najbardziej się podobał sposób "na dilera". :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×