Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

A więc dowiedziałem się, że oprawa graficzna multi jest gorsza by zapewnić płynność rozrywce. Tak samo było ze SC:Chaos Theory, multi na silniku pandory a gra na innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajowo będzie zrobić klan :] gangsterski a co do gry to jestem ciekaw jak w multi z robieniem postaci będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) albo R* się nie chcę , albo nie potrafi (...)

Albo sie nie da... Bo teksty ze moc ps3 jest uzywana na "losowe sznurki aut" a poza tym sie nie poci to sorry ale zabawne sa..

Wogole Darudek, bez urazy, ale ten tekst:

(...) Spokojnie można byłoby zbudować świat na podstawie prostych skryptów, a zwrócić szczególną uwagę na elementy w kórych aktualnie się znajdujemy. Świat poza Naszym wzrokiem schodził na drugi plan, a najważniejsze byłoby to teraz aktualne. Przez to konsola liczyłaby więcej w określonych momentach, a zapas mocy poświęcony byłby na np. grafikę (...)

.. to chyba bardziej chcialbys sie znac na tym niz znasz.. Myslisz ze goscie z R* nie wpadli na to? Ze ich program "liczy" wszystko bez wzgledu na to czy cos widac czy nie, bo nie pomysleli ze przeciez mozna by nie "liczyc" tego czego nie widac? I przez to podciagnac grafike? Wez stary.. Napisz moze do nich i im doradz... (swoja droga w kazdym GTA tak bylo)

Gosciom ktorzy 3 lata robili gre (majac doswiadczenie 8 wydanych gier z tej serii) i wydali na nia miliony "nie chce sie" robic grafiki lepszej? Albo "nie potrafia"? To nie sa jacys chcacy-robic-gierki luzacy co z nudow sobie pisza gierke co pare lat i cos im sie chce albo nie chce, albo jakies niskobudzetowe studio gier z ambicjami. Jak czegos nie ma albo jest slabsze to jest ku temu powod.

Zreszta jak pisalem wczesniej - NIE WIECIE CZY GRAFA BEDZIE SLABA... Tylko przypuszczacie.. A przypuszcza sie wiele rzeczy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir trafiłeś w sedno. Studio z takim zapleczem i doświadczeniem raczej nie wyda syfu. Naprawdę wszystkim się opłaca, żeby gra była dobra. Zresztą, jak dla żadne GTA nie jest ,,porażką,, i to też nie będzie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cala ta goraczka przedwydawcza zmierza w nie najlepsza strone, zreszta podobnie jak bylo z assasins creed trailery,wywiady,screeny, ohy ahy, a gra okazala sie - przecietna, oby w tym przypadku nie skonczylo sie podobnie - mam nadzieje ze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale AC był czymś nowym. Miał byc przełomem w pewnym stopniu. A po GTA wiemy czego można się spodziewac. Przecież nie powiesz że w GTA tylko się zabija i jest to monotonne i nudne. Zawsze można ukraśc auto tu, radiowóz tam.

Pamietajcie ! O godzinie 10PM ich czasu ukaże się nowy trailer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale by byla jazda jakby w IV trailerze oglosili ze przesuwaja premiere o nastepne pol roku... . Ostatni raz przyjalem na klate, stwierdzilem "ok, to dla dobra gry".. Ale teraz bym zwariowal chyba.. Wolne w pracy od stycznia mam zabookowane (caly tydzien od dnia premiery), "lokalni dostawcy" maja preordery zlozone, dziewczyna jedzie odwiedzic rodzine, kasa na wiekszy TV i nowy fotel uzbierana... Koszmar..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo sie nie da... Bo teksty ze moc ps3 jest uzywana na "losowe sznurki aut" a poza tym sie nie poci to sorry ale zabawne sa..

Skoro w "singlu" można to chyba się da raczej... Przy dzisiejszym prędkościach netu i serwerach połączenie nie powinno być przeszkodą. Poza tym Mafia 2 wygląda lepiej niż GTA 4, a też jest w niej dużo ładnego, bardzo rozległego terenu i udało się to połączyć ze śliczną grafiką (która przebija tą z GTA 4 i nie mówię tu o trybie multi, bo w Mafii go nie ma ). Nie da się tylko helikopterem latać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedze na konsoli wiec nic nie skopiuje ale na www.gtareview.com pojawily sie nowe infa miedzy innymi ze multi rozgrywa sie na calym miescie sami zobaczccie i pamietajcie o 23 IV trailer IV ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro w "singlu" można to chyba się da raczej... Poza tym Mafia 2 wygląda lepiej niż GTA 4, a też jest w niej dużo ładnego, bardzo rozległego terenu i udało się to połączyć ze śliczną grafiką (która przebija tą z GTA 4 i nie mówię tu o trybie multi, bo w Mafii go nie ma ). Nie da się tylko helikopterem latać...

narazie nie widzieliśmy ani jednego czystego gameplaya z obu gier (z HUDem itp.) więc nie należy porównywać grafiki tych dwóch gier. Szczególnie do MAFII 2, bo te zwiastuny trochę renderowane mi się wydawały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
narazie nie widzieliśmy ani jednego czystego gameplaya z obu gier (z HUDem itp.) więc nie należy porównywać grafiki tych dwóch gier. Szczególnie do MAFII 2, bo te zwiastuny trochę renderowane mi się wydawały...

Mówię o screenach a nie filmikach. Poza tym, każdy zauważy, że nawet na renedrach GTA 4 wygląda gorzej niż Mafia 2 (takie jest moje zdanie porównując dostępne do tej pory materiały). Tak, czy siak niech lepiej starają się, aby wszystko było jak najładniejsze, jak najbardziej dopracowane i nie ważne jak to zrobią byleby tak było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro w "singlu" można to chyba się da raczej... Przy dzisiejszym prędkościach netu i serwerach połączenie nie powinno być przeszkodą. Poza tym Mafia 2 wygląda lepiej niż GTA 4, a też jest w niej dużo ładnego, bardzo rozległego terenu i udało się to połączyć ze śliczną grafiką (która przebija tą z GTA 4 i nie mówię tu o trybie multi, bo w Mafii go nie ma ). Nie da się tylko helikopterem latać...

No ok. Zakladajac ze grafa w multi bedzie wygladac jak te screeny z multi (w co NIE WIERZE), to "skoro w singlu sie da to chyba sie da raczej" to czemu jednak nie ma? Nie wierze ze dlatego, bo ludziom z Rockstar sie nie chce lub nie potrafia...

I to ze Mafia 2 slicznie wyglada, a tez jest w niej duzo rozleglego terenu to troche uproszczone porownanie. Jest to duzo bardziej skomplikowane. A sam fakt latania nad miastem jak zauwazyles to moim zdaniem ogromna roznica w wymaganiach mocy obliczeniowej.

Nie chce mi sie juz gdybac . GTA zarzadzi jak kazde poprzednie, bez wzgledu na grafe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ok. Zakladajac ze grafa w multi bedzie wygladac jak te screeny z multi (w co NIE WIERZE), to "skoro w singlu sie da to chyba sie da raczej" to czemu jednak nie ma? Nie wierze ze dlatego, bo ludziom z Rockstar sie nie chce lub nie potrafia...

I to ze Mafia 2 slicznie wyglada, a tez jest w niej duzo rozleglego terenu to troche uproszczone porownanie. Jest to duzo bardziej skomplikowane. A sam fakt latania nad miastem jak zauwazyles to moim zdaniem ogromna roznica w wymaganiach mocy obliczeniowej.

Nie chce mi sie juz gdybac . GTA zarzadzi jak kazde poprzednie, bez wzgledu na grafe

Dodam jeszcze ze grafa taka bo gra wielka ale nie tylko chodzi o welka gre ale takze w niektorych budynkach tetni zycie i to bez zadnego wczytywania wiec przebiegajac kolo budynku nawet do niego nie wchodzac konsola tez musi myslec, to nie SA w ktorym np. gym sie wcztywal tu juz gra jest cala zaladowana i PS3 bedzie musialo ostro wysilic szare komorki aby to wszystko obliczyc a wiadomo ze procz tych budynkow sa jeszcze ludzie na ulicach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ok. Zakladajac ze grafa w multi bedzie wygladac jak te screeny z multi (w co NIE WIERZE), to "skoro w singlu sie da to chyba sie da raczej" to czemu jednak nie ma? Nie wierze ze dlatego, bo ludziom z Rockstar sie nie chce lub nie potrafia...

I to ze Mafia 2 slicznie wyglada, a tez jest w niej duzo rozleglego terenu to troche uproszczone porownanie. Jest to duzo bardziej skomplikowane. A sam fakt latania nad miastem jak zauwazyles to moim zdaniem ogromna roznica w wymaganiach mocy obliczeniowej.

Nie chce mi sie juz gdybac . GTA zarzadzi jak kazde poprzednie, bez wzgledu na grafe

A czy ja mówię, że nie???...... Sam jestem wielkim fanem serii od samego początku i bez względu,czy GTA 4 będzie prezentowało się lepiej,czy gorzej od Mafii 2 to będzie jedna z moich ulubionych pozycji i się już premiery nie mogę doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie bez wzgledu na grafike gra i tak i tak sie sprzeda w olbzymim nakladzie. Nie zagrac w GTA 4 to grzech. Wszyscy tak dlugo na gre czekaja ze pewnie w dniu premiery( o ile nie bedzie poslizgu) wszyscy sie rzuca do sklepow. Moge sie zalozyc ze sklepy beda domawiac po kilku dniach

"Dodam jeszcze ze grafa taka bo gra wielka ale nie tylko chodzi o welka gre ale takze w niektorych budynkach tetni zycie i to bez zadnego wczytywania wiec przebiegajac kolo budynku nawet do niego nie wchodzac konsola tez musi myslec, to nie SA w ktorym np. gym sie wcztywal tu juz gra jest cala zaladowana i PS3 bedzie musialo ostro wysilic szare komorki aby to wszystko obliczyc a wiadomo ze procz tych budynkow sa jeszcze ludzie na ulicach" - i za to kocham gta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec trailera w sekundę przelatuję kilka screenów, wystarczy wcisnąć pauze w odpowiednim momencie Np. Nico za kierownicą tira^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze ze grafa taka bo gra wielka ale nie tylko chodzi o welka gre ale takze w niektorych budynkach tetni zycie i to bez zadnego wczytywania wiec przebiegajac kolo budynku nawet do niego nie wchodzac konsola tez musi myslec, to nie SA w ktorym np. gym sie wcztywal tu juz gra jest cala zaladowana i PS3 bedzie musialo ostro wysilic szare komorki aby to wszystko obliczyc a wiadomo ze procz tych budynkow sa jeszcze ludzie na ulicach ;]

ehh...

No to mi wyjaśnij skąd to wiesz!? Grałeś i wiesz, że wchodząc do budynków nie ma żadnego wczytywania? Co konsola musi myśleć? nic nie musi myśleć i nic nie musi robić. Bydynek to budynek, bryła + tekstury, a w środku (jeśli będzie można wejść) będą zwykłe skrypty, które nie wymagają niewiadomo jakiej mocy do obliczenia. W San Andreas się wczytywało, ale w GTAIV po wejściu do budynku nie ma 3 sec za ekranie z artem i napisem loading. Grałeś i wiesz... Ludzie! nie piszcie pierdół i podchodźcie z dystansem do wszelkich informacji na necie. Trwa kampania reklamowa i każdy stanie na głowie, żeby gra się sprzedała. Liczą się pieniądze. Jeśli spełni się połowa z zakładanych (zawartych na necie) elementów to będzie już duży sukces. Podobnie było z SA 4 lata temu.

Jeszcze na koniec coś brutalnego... GTA i fenomen sprzedaży. W połowie to na prawdę udana seria, jedna z najlepszych w branży gier, co do tego nie ma wątpliwości. Jednak druga połowa sukcesu to czysta komercja i zasługa małolatów, którzy są głownymi klientami. Gdyby nie te 3 magiczne literki, to tytuł nie miałby takiego rozgłosu, ale reklama i kasa wywalona na promocje robi swoje... Dlatego nie ważne jest co będzie na płycie, gra i tak się sprzeda w gigantycznym nakładzie, a twórcy doskonale o tym wiedzą. Oni Nas nie kochają, tylko kochają Nasze portfele. Nie chcę tu oceniać gry, bo jeszcze w nią nie grałem, ale każda kontynuacja prócz grafiki, nowych misji, bohaterów itp. itd. nigdy nie wnosiła nic do całokształtu. Ja jednak wolałbym aby R* zrobiło milowy krok w tym kultowym tytule, zatrzęsło ziemią, zrobiło coś rewolucyjnego, zamiast wydawania następnej, następnej i następnej części, która jest lepsza od poprzedniej, ale wciąż tą samą bez niczego nowego. 29 kwietnia premiera, ale rewolucji nie będzie, a szkoda, bo najwyższy czas, zamiast zacierać ręce i liczyć miliony zarobione w dzień premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ehh...

No to mi wyjaśnij skąd to wiesz!? Grałeś i wiesz, że wchodząc do budynków nie ma żadnego wczytywania? Co konsola musi myśleć? nic nie musi myśleć i nic nie musi robić. Bydynek to budynek, bryła + tekstury, a w środku (jeśli będzie można wejść) będą zwykłe skrypty, które nie wymagają niewiadomo jakiej mocy do obliczenia. W San Andreas się wczytywało, ale w GTAIV po wejściu do budynku nie ma 3 sec za ekranie z artem i napisem loading. Grałeś i wiesz... Ludzie! nie piszcie pierdół i podchodźcie z dystansem do wszelkich informacji na necie. Trwa kampania reklamowa i każdy stanie na głowie, żeby gra się sprzedała. Liczą się pieniądze. Jeśli spełni się połowa z zakładanych (zawartych na necie) elementów to będzie już duży sukces. Podobnie było z SA 4 lata temu.

Jeszcze na koniec coś brutalnego... GTA i fenomen sprzedaży. W połowie to na prawdę udana seria, jedna z najlepszych w branży gier, co do tego nie ma wątpliwości. Jednak druga połowa sukcesu to czysta komercja i zasługa małolatów, którzy są głownymi klientami. Gdyby nie te 3 magiczne literki, to tytuł nie miałby takiego rozgłosu, ale reklama i kasa wywalona na promocje robi swoje... Dlatego nie ważne jest co będzie na płycie, gra i tak się sprzeda w gigantycznym nakładzie, a twórcy doskonale o tym wiedzą. Oni Nas nie kochają, tylko kochają Nasze portfele. Nie chcę tu oceniać gry, bo jeszcze w nią nie grałem, ale każda kontynuacja prócz grafiki, nowych misji, bohaterów itp. itd. nigdy nie wnosiła nic do całokształtu. Ja jednak wolałbym aby R* zrobiło milowy krok w tym kultowym tytule, zatrzęsło ziemią, zrobiło coś rewolucyjnego, zamiast wydawania następnej, następnej i następnej części, która jest lepsza od poprzedniej, ale wciąż tą samą bez niczego nowego. 29 kwietnia premiera, ale rewolucji nie będzie, a szkoda, bo najwyższy czas, zamiast zacierać ręce i liczyć miliony zarobione w dzień premiery...

Tak wciąż to samo aha jasne , a co to grafika jest caly czas taka sama ?, Fabuła jest ulepszona ale taka sama ? Nowy silnik R.A.G.E jest taki sam ale lepszy ? fizyka bedzie taka sama ? takie gadanie , każda część GTA wnosi coś nowego do Tematu. ja osobiście uważam że gta 4 odniesie sukces dzięki nie tylko muzyki i gameplayu ale również grafice (czyt. system oświetlania). zresztą jak to będzie to jeszcze sie zobaczy . ty a może jak tak wyliczasz wady to może sam zrób taką gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darutek - R* mowilo o tym: W GTA:IV nie ma byc doczytywan, nawet wchodzac do sklepu, klubu, jaiegos budynku i diabli jeszcze wiedza co tam bedzie nie uswiadczysz loadingow, gra ma sie wczytywac w locie np. jak uncharted jedynie gra bedzie sie troche dluzej wlaczac przy wlaczaniu jej czli mniej wiecej jak uncharted, nie znasz ciekawostek z gry to polecam sie ni wypowiadac. A jak chcesz je poznac przesledz archiwum o GTA:IV tam podawalem mase informacji ktore mozesz poczytac, milej lekturki

A co do trailera to niezly, fajny styl jazdy juz widze a oceniam to po tym jak niko jedzie na policje Gellardo (btw. moj ulubiony wozek :> ) i gdy ja widzi szybko zawraca w tyl, w poprzednich gta takiej realistyki nie bylo i tak by sie nie dalo zabardzo zrobic, wiec jest cud miod i malina :>

Juz powoli zbieram pieniazki Jak sie uda to ziomek kupi odemnie postac w tibi bo juz w ta gre ponad rok nie gram wiec sie 100 zeta przyda jak rodzice mi nie doloza to zadzwonie do babki i udam ze potrzebuje na wycieczke do warszawy i bedzie dzi xP

Darutek: Jeszcze dodam ze budynki beda tetniace zyciem, oczywiscie do wszystkich sie nie da wejsc ale do wiekszosci tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak sie uda to ziomek kupi odemnie postac w tibi bo juz w ta gre ponad rok nie gram wiec sie 100 zeta przyda jak rodzice mi nie doloza to zadzwonie do babki i udam ze potrzebuje na wycieczke do warszawy i bedzie dzi xP

Nie dość, że tibijczyk to jeszcze oszust. xD Nie no spoko, też kiedyś grałem w tibię (największy błąd mojego życia )

Ten nowy trailer rzeczywiście ciekawy. I te screeny na site boskie! Cud, miód i malina. Czekam z niecierpliwością!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do trailera to niezly, fajny styl jazdy juz widze a oceniam to po tym jak niko jedzie na policje Gellardo (btw. moj ulubiony wozek :> ) i gdy ja widzi szybko zawraca w tyl, w poprzednich gta takiej realistyki nie bylo i tak by sie nie dalo zabardzo zrobic, wiec jest cud miod i malina :>

Gallardo i dalo sie tak zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gallardo i dalo sie tak zrobic

Noto Gallardo xP nigdy nie pamietam jak to sie dokladnie pisze : o moze i sie dalo ale nie tak realistycznie, czyli fizyka jazdy jest realistyczna :> A co do tego trailerka promujacego policje to ktos sie tam przyczepil ze pojazd lewitowal, R* takiej glupoty nie moglo by zrobic aby pojazdy lewitowalo i jak rzeczywiscie on lewituje to to naprawia ale mi sie wydaje ze to wina cienia pod kolami takie odczucie sprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×