Skocz do zawartości
Emir

DIRT

Rekomendowane odpowiedzi

dirt3.jpg

Fanom Colin McRae Rally nie trzeba przedstawiać tej gry. Kolejna odsłona, która pojawiła się po dwóch latach nieobecności na rynku. Mnogość tras, samochody dopieszczone w najwyższych szczegółach oraz znakomity system prowadzenia pojazdu - to są największe zalety tego tytułu. Piękna, widowiskowa grafika, fizyka oraz ścieżka dźwiękowa zachęca do zakupu. W oczy rzuca się framerate, który jest dopracowany w najwyższym stopniu. Gra w żadnym momencie nie spowalnia i nie traci płynności. Kolejna pozycja z półki "must have".

Źródło: ps3site.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem się przekonać do tej gry - nie udało się. Grafika za bardzo się świeci, a model jazdy po grze w Richard Burns Rally zupełnie nie sprawia mi już frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to jedna z najlepszych gier samochodowych(symulatorów). Może i modele samochodów się świecą ale mi to jakoś nie przeszkadza. Gra jest bardzo realistyczna i wciągająca. Warto poświecić trochę czasu na pogranie w ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie jest to jedna z najlepszych gier samochodowych(symulatorów). Może i modele samochodów się świecą ale mi to jakoś nie przeszkadza. Gra jest bardzo realistyczna i wciągająca. Warto poświecić trochę czasu na pogranie w ten tytuł.

realistyczna, ale chyba w porównaniu do Sega Rally...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już demo odrzuciło od tej gry. Jakoś klimat mi nie wszedł. Nigdy nie lubiłem serii Colina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Powiem tyle gra na trasach w Australii wygląda jak real i trzeba mieć ogromną siłę woli aby ją wyłączyć" Ta Gra Jest Genialna, Wciągająca, I Brak Mi Słów Aby Ją Opisać... (Moja Pierwsza Gra na PLAYSTATION 3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Colina, jest świetny. Raczej dla fanów gier pokroju Gran Turismo, gdyż jest to również symulacja. SEGA Rally wydaje się być przy niej żartem. Grafika jest świetna, może niektórzy narzekają bo nie mają odpowiedniego wyświetlacza, ale ja mogę z czystym sumieniem polecić tę pozycję. Zgadzam się z przedmówcą, trudno się od niej oderwać!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ściągnąłem sobie demo DiRTa i jestem pozytywnie zaskoczony!

Gra się bardzo fajnie, grafika jest moim zdaniem bardzo ładna, animacja płynna. Co prawda w demie są tylko trzy autka, ale to wystarcza Samochód zachowuje się dobrze, choć nie ukrywam że model jazdy nie jest idealny. Jak stanieje do 80 zł to z chęcią się zaopatrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam te gre. sam bylem do niej nastawiony negatywnie ale to nie jest taki typowy, rasowy symulator. cos ma ze starego colina ale traci tez lekko burnout'em. plus samochody typu boogie badz jazda kamazem po gorach. ahh to jest to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gierkę razem z konsolą... a przez dobre ponad 4 miesiące przeszedłem tylko 23% gry i ją sprzedałem bo się zawiodłem.

Co jest fajne? Grafika, model zniszczeń, mnóstwo samochodów i różnych trybów, w których możemy uczestniczyć.

Co nie jest fajne? Cała reszta... brak splita, model jazdy (tragedia !!!) i... brak klimatu dobrego starego Colina... Druga część wciągnęła mnie swego czasu przy komputerze 200 razy bardziej niż Dirt.

Zdecydowanie nie polecam jeśli ktoś liczy chociażby na rąbek symulacji- tutaj tego nie doświadczymy.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)Druga część wciągnęła mnie swego czasu przy komputerze 200 razy bardziej niż Dirt.(...)

Bo druga czesc Colina to najlepsza "rajdowka" jaka wyszla ever .. A 3 trasa w Grecji to wogole rzeznia byla. Ziomek mi smsy wysylal o 5 rano ze pobil moj czas no i jak mialem spac dalej...?

A DiRT jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardziej przykuł do monitora Rally Championship niż CMR2. Już wtedy, jako 10latek lgnąłem do gier wierniej oddających rajdy i dla mnie Colin2 nie mógł się równać z RC. W obie dużo grałem, ale RC o wiele przyjemniej wspominam. Wyśrubowany poziom trudności, prawdziwe ultra długie OSy i cała otoczka mistrzostw. Zdjęcia satelitarne, czytany opis każdego odcinka z jego historią, prawdziwe samochody, 90 załóg na trasie. Do dzisiaj pamiętam te dylematy, czy wybrać opony na śnieg, czy szuter w pierwszym rajdzie mistrzostw, albo te spocone ręce po przejechaniu 40 km odcinka specjalnego we mgle gdzieś w Walii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na PC, ale i tak kupię na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak gra wygląda w sieci ? dużo serverów jakieś lagi ? bo przeszedłem gre na xie i chciałem kupić sobie na ps3 żeby pograć w sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tak naprawde scigania online. Jedynie twoje czasy sa porownywane do tysiecy innych z calego swiata. Chyba ze sie cos w tej kwestii zmienilo przez ostatnie pol roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol nie ma ? jak miałem shitoboxa 360 to sie normalnie scigało np. 10 osob na jednej trasnie (chyba z cieniami) no i pozniej byla tabela i każdego czas w niej omg ?? no nie załamuj mnie bo zaczne myśleć żę ps3 w online sux?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lol nie ma ? jak miałem shitoboxa 360 to sie normalnie scigało np. 10 osob na jednej trasnie (chyba z cieniami) no i pozniej byla tabela i każdego czas w niej omg ?? no nie załamuj mnie bo zaczne myśleć żę ps3 w online sux?
No a ściganie z duchami to rzeczywiście zaje*biste jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisałem, mimo, że grę mam na PC ponad rok to kupiłem wersję na PS3 i jest wypas. Może grafika przez ten rok się postarzała (GRiD ma pod wieloma względami lepszą: oświetlenie, cienie, czystszy obraz (brak ''mgły'') i w ogóle tekstury i ich filtrowanie są duzo lepsze) to i tak gra się świetnie. Grywalność znakomita, grafika, biorac pod uwagę ten rok, też bardzo dobra, a dźwięk to juz prze wypas. Pod tym względem nowy RD niezbyt się poprawił. Bo nie wyobrażam sobie lepszego Jakbym miał oceniac to bez wahania 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, prawie ukończyłem grę więc podsumowałbym ją w prosty sposób (będę brał pod uwagę to, iż gra jest na rynku ponad rok).

PLUSY

- fenomenalne dźwięki (kibice, echa, środowisko, silnik, efekty)

- świetnie przemyślane i wykonane trasy

- dużo zróżnicowanych pojazdów i ich wykonanie

- zniszczenia samochodu i elementów otoczenia (sztucznych jak płotki, mury itd.)

- świetne menu, tryb kariery i statystyki

- IQ przeciwników i różne poziomy trudności

- grafika chwilami świetna..

MINUSY

- ... lecz niestety gdzieniegdzie jakby to była zupełnie inna gra

- model jazdy zbyt arcadowy, choć jak dla mnie tylko w rajdach. Reszta jest świetna.

GRAFIKA - 9/10

DŹWIĘKI - 10/10

GRYWALNOŚĆ - 9/10

OGÓLNA - 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny Colin Który Mnie Wciągnął To 2 Na PSX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić/pisać... Wizualnie na + ale model jazdy... Jak dla mnie na -...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie kupilem ta gre ale mam pytanie czy tylko u mnie na niektorych trasach gra nie chodzi plynnie? tak jakby spowalniala momentami:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj kupiłem sobie tą gierkę. Mam pytanie, czy można utworzyć więcej niż jeden profil w karierze?? Z góry dzięki za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temat :whistling:

chodzi mi o granie online,jak z tym jest,gra ktoś ?

mnie się jakoś nie udaje :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Dzisiaj kupiłem sobie tą gierkę. Mam pytanie, czy można utworzyć więcej niż jeden profil w karierze?? Z góry dzięki za odpowiedź!

chyba sie nie da. musialbys na innym koncie grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×