Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

A czy posiadanie dema uprawnia potem do zniżki przy zakupie fula ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy posiadanie dema uprawnia potem do zniżki przy zakupie fula ??

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś gdzie można złóżyć pre-order GT5: Prologue bo szukałem po kilku sklepach i nigdzie nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taka opcja jest baaardzo mało prawdopodobna.

Czemu mało prawdopodobna?przecież japońskiego gt5p z ps store można było dzielić na 5 konsol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś się orientuje jaka jest różnica pomiędzy wersją na płycie i w psstore.

z tego co mi wiadomo to... żadna

A wie ktoś gdzie można złóżyć pre-order GT5: Prologue bo szukałem po kilku sklepach i nigdzie nie było.

słabo szukasz, min. sklep psxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu mało prawdopodobna?przecież japońskiego gt5p z ps store można było dzielić na 5 konsol

Pokrytysniegiem możesz mi napisać skąd masz info ,że raczej nie będzie można dzielić się tą grą z ps store w przeciwieństwie do 95% tytułów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole wersje pudełkową Będzie ładnie wyglądać na półce ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem typowym moto-maniakiem wiec GT5 bede pewnie dusil codziennie Ponizej kilka ciekawostek, ktore wyczytalem w TG.

Wiecie, ze goscie z Polyphony wspopracowali z NIssanem gdy ten tworzyl nowego GT-Ra ? Zaprojektowali komputer pokładowy, wyświetlacz na konsoli srodkowej, ktory ma 11 oddzielnych ekranow, z ktorych 4 mozna zaprojektowac samemu (o ile sie ma 400tys zlotych na GT-Ra )

Jeżeli chodzi o model jazdy i realizm to jest prawie jak w realu, nie martwcie sie Kazunori Yamauchi jezdzil Gt-Rem tylko w grze i gdy Nissan zaprosil go do testow na torze to ten po szesciu okrazeniach byl bliski rekordu czasowego

Sebastian Loeb nigdy nie grał w GT5 i gdy zaprosili go do studia to po kilku okrazeniach od razu wpadl w jej rytm.

Wniosek prosty: jak radzisz sobie w realu to poradzisz sobie w GT5, i na odwrot Wiec model jazdy jest chyba najlepszy jesli cvhodzi o gry

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Według mnie GT5 ustepuje realizmem tylko forzie 2 mam obie gry i pykam w oba tytuły jak maniak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby przez ten rok jak nie bedzie GT5 pełnej wersji japońcy nie wpadli na pomysł free-ride

mozna by sobie pojeździć po mieście np- san francisco albo po jakims wloskim miasteczku swoją furką

to by było cośśś...

Ale niestety odstepowaloby od klimatu serii GT gralem we wszystkie GT od 1 do 4 i teraz czekam na 5 z niecierpliwością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było gdyby przez ten rok jak nie bedzie GT5 pełnej wersji japońcy nie wpadli na pomysł free-ride

mozna by sobie pojeździć po mieście np- san francisco albo po jakims wloskim miasteczku swoją furką

to by było cośśś...

Ale niestety odstepowaloby od klimatu serii GT gralem we wszystkie GT od 1 do 4 i teraz czekam na 5 z niecierpliwością

No nie wiem czy to by był dobry pomysł Plansze musiałyby być bardziej rozbudowane i premiera zostałaby przesunięta o kolejny rok Poza tym feeling gry by dużo stracił Od swobodnego jeżdżenia jest Test Drive Unlimited (co prawda pierwsza część pojawiła sie tylko na PC i X360, ale 2 ma sie ukazać tez na PS3 ).

------------

Stary co jest z twoimi postami? Wszystkie puste, a gamertaga to sie daje w sygnaturce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ostatnie kilka tygodni dusilem GT HD Concept, wykrecilem 20. czas, wiec chyba niezle skoro jezdze na padzie. Pisalem do kolesia, ktory ma pierwsze miejsce, i ten jezdzi kierownica za 1000pln... hmmm, na taka to mnie na razie nie stac, ale jesli wyjdzie GT5 (a bede je mial na pewno w dniu premiery) to kiere rowniez zakupie. Ale zmierzam do czego innego: otoz, gralem w to GT HD i przesiadlem sie z powrotem do GT4 bo mam tam dopiero 75% gry, najpierw uderzylo mnie, jak joypad z PS2 chodzi w porownaniu do tego nowgo - znacznie ciezej i niewygodniej... ale za to dziesiatki okrazen na PS3 daly mi taka wprawe, ze jak wskoczylem znowu na Driving Missions (ktorych nie moglem przedtem przejsc) na GT4, to w pol godziny zaliczylem 4 misje (!!!)... Wiec moj plan wyglada tak, ze musze ukonczyc GT4, potem zobacze jak bede stal z kasa i moze zakupie GT5 Prolouge, ale nie wiem jeszcze, i bede katowac te tytuly (ylbo jeden z nich) dopoki nie wyjdzie GT5, ktora jak dla mnie jest najlpesza gra na swiecie - pozeracz czasu (i tu chodzi o kilkadziesiat tygodni frajdy a nie godzin), zero nudy, teraz grafika, ktora zrywa beret z glowy no i tryb online dla 16 graczy YEAHHHH!!! SOmeone´s gonna get their ass whiped!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja przez ostatnie kilka tygodni dusilem GT HD Concept, wykrecilem 20. czas, wiec chyba niezle skoro jezdze na padzie. Pisalem do kolesia, ktory ma pierwsze miejsce, i ten jezdzi kierownica za 1000pln... hmmm, na taka to mnie na razie nie stac, ale jesli wyjdzie GT5 (a bede je mial na pewno w dniu premiery) to kiere rowniez zakupie. Ale zmierzam do czego innego: otoz, gralem w to GT HD i przesiadlem sie z powrotem do GT4 bo mam tam dopiero 75% gry, najpierw uderzylo mnie, jak joypad z PS2 chodzi w porownaniu do tego nowgo - znacznie ciezej i niewygodniej... ale za to dziesiatki okrazen na PS3 daly mi taka wprawe, ze jak wskoczylem znowu na Driving Missions (ktorych nie moglem przedtem przejsc) na GT4, to w pol godziny zaliczylem 4 misje (!!!)... Wiec moj plan wyglada tak, ze musze ukonczyc GT4, potem zobacze jak bede stal z kasa i moze zakupie GT5 Prolouge, ale nie wiem jeszcze, i bede katowac te tytuly (ylbo jeden z nich) dopoki nie wyjdzie GT5, ktora jak dla mnie jest najlpesza gra na swiecie - pozeracz czasu (i tu chodzi o kilkadziesiat tygodni frajdy a nie godzin), zero nudy, teraz grafika, ktora zrywa beret z glowy no i tryb online dla 16 graczy YEAHHHH!!! SOmeone´s gonna get their ass whiped!

Hmmm, wydaje mi sie ze jazda na padzie jest latwiejsza Ale oczywiscie mniej radosci i realizmu. To taka moja subiektywna opinia (chociaz wiele osob ja potwierdza). Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos o dźwięku silników

"sound of game is simply fantastic when sound-setting "Big Theatre" is applied. Notice it will properly work only for those with true surround system, but then GT40's engine sounds like AC/DC in Donnington on Monsters of Rock in 1991"

(cytat z GT Planet)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam nie będę płacił aż 130zł za wersję demo. Poczekam na pełną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się napalam, szkoda tylko, że moja kierownica z PC nie działa pod PS3. Będzie trzeba w G25 zainwestować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowych fotek przedstawiających bolid F1 Ferrari

PS. Widzę, że dzisiaj było istne oblężenie gości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja przez ostatnie kilka tygodni dusilem GT HD Concept, wykrecilem 20. czas, wiec chyba niezle skoro jezdze na padzie. Pisalem do kolesia, ktory ma pierwsze miejsce, i ten jezdzi kierownica za 1000pln... hmmm, na taka to mnie na razie nie stac, ale jesli wyjdzie GT5 (a bede je mial na pewno w dniu premiery) to kiere rowniez zakupie. Ale zmierzam do czego innego: otoz, gralem w to GT HD i przesiadlem sie z powrotem do GT4 bo mam tam dopiero 75% gry, najpierw uderzylo mnie, jak joypad z PS2 chodzi w porownaniu do tego nowgo - znacznie ciezej i niewygodniej... ale za to dziesiatki okrazen na PS3 daly mi taka wprawe, ze jak wskoczylem znowu na Driving Missions (ktorych nie moglem przedtem przejsc) na GT4, to w pol godziny zaliczylem 4 misje (!!!)... Wiec moj plan wyglada tak, ze musze ukonczyc GT4, potem zobacze jak bede stal z kasa i moze zakupie GT5 Prolouge, ale nie wiem jeszcze, i bede katowac te tytuly (ylbo jeden z nich) dopoki nie wyjdzie GT5, ktora jak dla mnie jest najlpesza gra na swiecie - pozeracz czasu (i tu chodzi o kilkadziesiat tygodni frajdy a nie godzin), zero nudy, teraz grafika, ktora zrywa beret z glowy no i tryb online dla 16 graczy YEAHHHH!!! SOmeone´s gonna get their ass whiped!

Na kierownicy nigdy nie gralem, wiec pewny nie jestem, ale wydaje mi sie, ze wlasnie na padzie gra sie gorzej i trudniej, bo jak kcicukiem zrobic minimalny skret przy predkosci 280kmh? a jak tych skretow jest 3 i to po sobie? Trzeba miec na prawde wprawe w tym kciuku, a kierownica to elegancko mozna manewrowac. Apropos kiery, to czy ktos wie jak nazywa sie dokladnie i ile kosztuje ta od Logitecha robioba specjalnie pod Gran Turismo 5?

Dzisi bylemw sklepie z grami i mozna sie zapisac na GT prologue, ktore bedzie chyba 26. marca, ale przemyslalem, ze jednak 140pln za 6 tras to chyba sie wstrzymam. Moze wyhacze cos na ebayu czy allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wygrzebalem swoja kierownice i odpalilem demko, rewelacja to sie bedzie gralo

pytanie z innej dzialki, jak sie kupie gre przez psstore i zmieni dysk?

gra przepada? trzeba kupic nowa?

z gory dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wygrzebalem swoja kierownice i odpalilem demko, rewelacja to sie bedzie gralo

pytanie z innej dzialki, jak sie kupie gre przez psstore i zmieni dysk?

gra przepada? trzeba kupic nowa?

z gory dzieki za info

jak sądzę będzie tak jak ze wszystkim innym z PSS - na Twoim koncie pozostanie informacja, że gra została przez nie zakupiona i wystarczy, że pobierzesz ją później ponownie, bez uiszczania dodatkowych opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×