Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

wie ktos kiedy wkoncu GT5P bedzie w PSStore?

Na 99.9% dziś. Mamy czwartek, wiec kolejna aktualizacja PS Store. Dziś na PS Store jutro w sklepach.

A ja własnie zassałem update który umożliwia grę online, zabieram się za testowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na 99.9% dziś. Mamy czwartek, wiec kolejna aktualizacja PS Store. Dziś na PS Store jutro w sklepach.

A ja własnie zassałem update który umożliwia grę online, zabieram się za testowanie.

Czy wersja z PSS roznic sie bedzie czymkolwiek od pudelkowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wersja z PSS roznic sie bedzie czymkolwiek od pudelkowej?

nie bedzie sie niczym roznic. juz teraz wyszedl patch chyba 400MB, co w rzeczywistosci daje nam ta sama wersje demka, ktore ciagle bedzie upgrade-owane, by wkoncu stac sie wersja finalna w 2009 warto kupic prologue i uczestniczyc w tworzeniu GT5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie sie niczym roznic. juz teraz wyszedl patch chyba 400MB, co w rzeczywistosci daje nam ta sama wersje demka, ktore ciagle bedzie upgrade-owane, by wkoncu stac sie wersja finalna w 2009 warto kupic prologue i uczestniczyc w tworzeniu GT5

Tak słodko to nie będzie GT5 to będzie osobna gra , pewnie już po "normalnej" cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak słodko to nie będzie GT5 to będzie osobna gra , pewnie już po "normalnej" cenie.

gt5 napewno bedzie osobna gra = podstawa bedzie to wszystko co zdolaja wykrecic z prologue po xx patchach + masa nowych samochodow, kilka tras ewentualnie jakis nowy tryb

w nowej najlepszej cenie 299.99 + duzo akcji marketingowych, a pozniej sie okaze, ze znow plyt na polske braklo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie jak sie zachowaja serwery, czy nie bedzie szybciej isc jutro do sklepu niz sciagnac, 2GB danych jak tyle osob zacznie ciagnac, moze byc problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, wydaje mi sie ze jazda na padzie jest latwiejsza Ale oczywiscie mniej radosci i realizmu. To taka moja subiektywna opinia (chociaz wiele osob ja potwierdza). Pozdro!

Zależy dla kogo. Na wszystkim da się nauczyć jeździć, chociaż np. na kierownicy jest dla mnie prościej, ale na padzie to dla mnie większa frajda i wyzwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet w uk pozamawiali pre-ordery w lutym i czekaja na DL rofl Three Speech

ten z 17 dobry jest ;p to tak jak ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
np. na kierownicy jest dla mnie prościej, ale na padzie to dla mnie większa frajda i wyzwanie.

ze co? :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ze co? :-/

Że to... Grałem na kierownicy zawsze na PC i już mi się trochę znudziło. Na pewno w GT5 nie będę grał na kierownicy tak często co na padzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem cicha nadzieje, ze w PSS GT bedzie nawet o polowe tansze. Wwwersja pudelkowa jest na nosniku DVD jeszcze ze z ceny nie zeszli czy juz BD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedy ta aktualizacja PSN???? kiedy GT5 będzie???? wiecie coś???

jak zwykle w późnych godzinach wieczornych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedy ta aktualizacja PSN???? kiedy GT5 będzie???? wiecie coś???

"Dear everyone who is asking about PSN:

YES IT IS OUT TODAY ON PSN STORE….

THE UK STORE IS USUALLY UPDATED AROUND 5 OR 6PM GMT, IN TIME FOR FRIDAY’S USUAL GAME RELEASE DAY

The UK PSN Store is usually updated around 5 or 6pm GMT, in time for the usual game release day that we know as Friday!

Thank you please "

czyli powinna byc u nas ok. 19:00, jezeli sony znow czegos nie zawali :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o maaatko, zwariuje do tego czasu !!!!!!! no coz trzeba czekać. pozdro i do zobaczyska na torze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe,zadzwoniłem przed chwilą do sklepu sony w Katowicach,dowiedzieć się czy jutro będzie można u nich kupić GT:P

.A facet wyjeżdża mi z tekstem,że absolutnie NIE !!! Że gra w wersji pudełkowej ma być dostępna dopiero w połowie kwietnia !!! Ciekawe ile w tym prawdy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie dowiedzialem w saturnie sprzedaz ruszy 7 IV - i o dupe rozbic te daty premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile w tym prawdy? ZERO Kolejny dowód pokazujący jak kompetentni ludzie pracują u nas w Sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas zawsze bylo i bedzie najciekawiej

ceny gier najwieksze, czasy dostaw tragedia

ale i tak kazdy poleci kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile wogole ma kosztowac Prologue w Polsce? Bo w UK jest sklep gdzie gra razem z wysylka kosztuje 18 funtow. Czyli troszke ponad 80 zeta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile wogole ma kosztowac Prologue w Polsce? Bo w UK jest sklep gdzie gra razem z wysylka kosztuje 18 funtow. Czyli troszke ponad 80 zeta..

podobno 139zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh niech i bedzie za 150 ale niech bedzie dostepne - cala europa miala dostac 28 III wersje pudelkowa, trzeci swiat normalnie - żenua.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzac ilosci rodakow zamieszkujacych obecnie ziemie brytyjska, mysle ze swobodnie moge stwierdzic ze kazdy z Was ma znajomego ( jesli nie czlonka rodziny ) gdzies w Anglii. Czemu nie zalatwicie sobie gry stad? Juz nie mowie o kosztach (choc i tak nawet z przesylka z Anglii bedzie to mniej niz 135 zeta), ale o czasie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×